Jesień 2014

Wiem, wiem dopiero lipiec a raczej koniec lipca gdzie tam do sezonu jesiennego ale już teraz warto dowiedzieć się co nam japońskie studia szykują i prześledzić pare tytułów na jesień.


1.Psycho-Pass 2
2. Yowamushi Pedal 2
3. World Trigger
4.Madan no ou to Vanadis Fantasy
5.Hi☆sCoool! SeHa Girl
6.Gundam Build Fighters Try
7. Gundam: G no Reconguista
8.Gugure! Kokkuri-san
9.Ai · Tenchi Muyo!
10. I coś dla fanów Shingeki no kyojin film zawierający całą 1 serię z inną obsadą na dubbingu i polepszonym dźwiękiem.
Na jesień też zapowiedziano OVY i specjale do paru serii z sezonu wiosennego.

Sezon zapowiada się zacnie dosyć sporo kontynuacji być może log horizon 2 się pojawi i prawdopodobnie alternatywna wersja fate/stay night.

Pierwszy dokładniejszy spis z wszystkich studii pojawi się zapewne w okolicach sierpnia.


Serii standardowo będzie około 50+ovy+filmy.

warto dodać, że pojawi się 2 sezon Log Horizon ;)

Polecam strone http://anichart.net/fall
Na tą chwilę dla mnie nic wyjątkowego się nie pojawiło, ale jest jeszcze nadzieja

eh i znowu nic dla mnie ja czekam na 2 sezon K.... I czekam i sie doczekac nie moge :S

Kurde, nie wygląda ciekawie. Jedynie druga seria Log Horizon coś da. Log Horizon ogólnie słabe i dla dzieci, ale ma parę chwil, które były dobre tak jak wynalezienie nowej magii bądź końcowa rozmowa z tą panią :P

Najbardziej czekam oczywiście na Psycho Pass 2 oraz na re-make fate którego nie oglądałem i chce bardzo obejrzeć ale już poczekam do re-maku.

@Sewei zasmucę cię gdyż drugiego sezonu K nie będzie w odcinkach - wychodzi jako film i to w tym sezonie. K - Missing Kings. Co do Fate/SN od ufotable - na pewno wychodzi jesienią prawie na pewno też będzie Log Horizon II

o.O jesli w tym to fajnie, film tez moze byc, wazne aby cos bylo :) I wcale mnie nie zasmuciłeś :P

Problem jest taki że filmu przetłumaczonego nie dostaniemy pewnie szybciej niż jak wyjdzie na DVD/BR czyli po nowym roku ;x

--------------------------

Premiera filmu HxH Last Mission była 27 grudnia 2013r a tłumaczenia nadal nie ma :0

hmm a RAW kiedy bedzie dostepny?

xD bywa i tak, jak nie ma ludzi co to lubia i bawia sie w tlumaczenie to sie dziwisz :P

Własnie nie wiem jak z tym RAW'em czy wgle jest dostępny ;0

to teraz mnie zmartwiłeś ;(

RAW będzie dostępny po pojawieniu się filmu na DVD/BR, więc nie polecam się napalać, że obejrzycie to w trakcie premiery. Tak jest zawsze z filmami.

Czyli spokojnie po nowym roku sobie obejrzymy ;P

10'tka dla mnie ;>

Czekam na nowy seson No game no life jeszcze... ;>

Dududum - Pierwsza wersja animechart'a z blogu neregate'a na jesień ->http://static.neregate.com/2014/07/neregate.com-Fall-2014-Anime-Chart-v1.jpg

No i mamy PsychoPass 2, Log Horizon 2 i aj aj aj ten wyczekiwany remake F/SN od Ufotable! :D Po za tym kolejne Mushishi? Demo masaka... kore ha zenbu? Czekam na więcej ;x

--------------

Oi oi masaka - Shingeki no Bahamut? Hontoni? Anime na podstawie gry Rage of Bahamut? Rly? ;0

Wiem, wiem dopiero lipiec a raczej koniec lipca gdzie tam do sezonu jesiennego ale już teraz warto dowiedzieć się co nam japońskie studia szykują i prześledzić pare tytułów na jesień.


1.Psycho-Pass 2
2. Yowamushi Pedal 2
3. World Trigger
4.Madan no ou to Vanadis Fantasy
5.Hi☆sCoool! SeHa Girl
6.Gundam Build Fighters Try
7. Gundam: G no Reconguista
8.Gugure! Kokkuri-san
9.Ai · Tenchi Muyo!
10. I coś dla fanów Shingeki no kyojin film zawierający całą 1 serię z inną obsadą na dubbingu i polepszonym dźwiękiem.
Na jesień też zapowiedziano OVY i specjale do paru serii z sezonu wiosennego.

Sezon zapowiada się zacnie dosyć sporo kontynuacji być może log horizon 2 się pojawi i prawdopodobnie alternatywna wersja fate/stay night.

Pierwszy dokładniejszy spis z wszystkich studii pojawi się zapewne w okolicach sierpnia.


Serii standardowo będzie około 50+ovy+filmy.