Dziwne działanie lapka w grach

Witam.

Mój sprzęt to:

- procesor: Intel Core i7 4500u CPU @ 1.80Ghz 2.40Ghz 8Gb RAM

- karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 740M 2Gb i zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics Family

Mam taką dziwną sytuację, a mianowicie miałem ochotę pograć w 2 gry: Battlefield 4 oraz Assassin's Creed 4 Black Flag. W Bf'a gram na wysokich (tylko 2-3 opcje są na średnich) ale w AC muszę już grać na nisko-średnich. Wie ktoś może skąd wzięła się taka rozbieżność?

AC4 ma większe wymagania... czego ty oczekujesz po gt740m i do tego nisko napięciowa i7? na nisko-średnich ustawieniach powinieneś mieć ok.30-35fpsów

Denerwuje mnie to. To mój drugi laptop i drugi raz z rzędu poprosiłem sprzedawcę w Media Expert o laptopa do gier. Ehhh ta wykwalifikowana obsługa... Da się tutaj może coś podkręcić w tym procku??

Laptopy do gier nie istnieją(jak już to są to modele po naście tysięcy) i w sumie nic nie zrobisz. Stawiam, że za laptopa dałeś ok. 2000 co daje jakoś PCta za ~1000-1200zł

Nie dziw się AC 4 ma bardzo wysokie wymagania, a raczej optymalizację kiepską.

nie rozumiem ludzi którym coś nie działa w FULL HD i odrazu płaczą

nie rozumiem ludzi którym coś nie działa w FULL HD i odrazu płaczą

A widzisz zeby tutaj ktos plakal?

Kolega zadal tylko pytanie

Zostałem, można powiedzieć już 2 raz oszukany, ponieważ poprosiłem sprzedawcę o laptopa do gier i oczekiwałem, że zagram w gry w tego roku i może przyszłego na w miarę przyzwoitych usawieniach graficznych. Jeszcze mam takie pytanko: jest szansa aby na tym sprzęci zagrać w Wiedźmina 3?

I czy jest możliwość zwrotu laptopa i wymianę na innego (droższego lub wartego tyle samo) lub ewentualnie zwrot gotówki jeżeli nie będzie on nosił jakichkolwiek znaków użytkowania?

Tak jak koledzy napisali laptopy generalnie nie są do gier, chyba, że wykładasz takie 5 tys. zł+ na tym sprzęcie wiedzmina raczej nie odpalisz, nie wiem czy są już oficjalne wymagania, ale raczej będą cholernie wysokie sądząc po tym jak gra się prezentuje.

Witam.

Mój sprzęt to:

- procesor: Intel Core i7 4500u CPU @ 1.80Ghz 2.40Ghz 8Gb RAM

- karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 740M 2Gb i zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics Family

Mam taką dziwną sytuację, a mianowicie miałem ochotę pograć w 2 gry: Battlefield 4 oraz Assassin's Creed 4 Black Flag. W Bf'a gram na wysokich (tylko 2-3 opcje są na średnich) ale w AC muszę już grać na nisko-średnich. Wie ktoś może skąd wzięła się taka rozbieżność?