Poszukuję kilka gier-PS1

Jak w temacie.

Poszukuję kilka gier z PS1 za czasów dzieciństwa.

1.Gra z systemem kamery rodem z Resident Evil.Było się wybranymi 2 anty-terrorystami(wybór przed rozpoczęciem).

Każdy z nich miał określoną broń i specjalizację.Jedyną planszę,którą pamiętam był wieżowiec.

2.Gra detektywistyczna.

Gameplay cały czas dzieję się w nocy. Kilka lokacji jakie pamiętam:Mauzoleum,Port.

Bohater był typowym policjantem na służbie w przeciętnie wyglądającym płaszczu(możliwe,że płaszcz oraz fedora były barwy beżowej)

3.Było to coś z rodzaju walk pojazdów posiadających broni.

Logo było związane z klaunem.

Pojazdy jakie pamiętam:Pojazd wojskowy(Hummer),pojazd policyjny(zwykły radiowóz)

Przykro mi Fiery ale to nie to.

Ta wersja jest na ps2 i ps3 a nie ps1.

Ok,znaleziony numer 3.

3. to pewno Twistd Metal Black

A skoro o tej grze mowa, to jest ona słaba. Znacznie lepsza jest Vigilante 8 i Vigilante 8 2nd Offensive. Teżo samochodach z broniami. Jeśli ich nie znasz to warto sprawdzić ;)

@Oj faktycznie, zamotałem się :)

A te Vigilante 8 są na PSX'a

Ale może to jakaś inna gra z serii Twisted Metal ? Też mają klauna w logo i pojazdy z broniami.

Jak w temacie.

Poszukuję kilka gier z PS1 za czasów dzieciństwa.

1.Gra z systemem kamery rodem z Resident Evil.Było się wybranymi 2 anty-terrorystami(wybór przed rozpoczęciem).

Każdy z nich miał określoną broń i specjalizację.Jedyną planszę,którą pamiętam był wieżowiec.

2.Gra detektywistyczna.

Gameplay cały czas dzieję się w nocy. Kilka lokacji jakie pamiętam:Mauzoleum,Port.

Bohater był typowym policjantem na służbie w przeciętnie wyglądającym płaszczu(możliwe,że płaszcz oraz fedora były barwy beżowej)

3.Było to coś z rodzaju walk pojazdów posiadających broni.

Logo było związane z klaunem.

Pojazdy jakie pamiętam:Pojazd wojskowy(Hummer),pojazd policyjny(zwykły radiowóz)

Przykro mi Fiery ale to nie to.

Ta wersja jest na ps2 i ps3 a nie ps1.

Ok,znaleziony numer 3.