Jakie powinny być FPS?

Witam chciałbym się dowiedzieć mniej więcej przy takiej specyfikacji :

Cpu : AMD Fx 8320 x 8

Mobo : Gigabyte 970A-DS3P
Gpu : Palit GeForce gtx 770 jetstream 2 GB
Ram : Corsair 8 GB 1600
SSD : ADATA SSD 128 GB Premier Pro
HDD: Seagate 1 TB
ile powinienem miec FPS w BF 3 na ultra w rodzielczości 1920x1080 full hd bo nie wiem czy mi sprzęt nie szwankuję. Dzięki i pozdrawiam :)

To chyba wiadome, że powinieneś mieć te stałe 50-60 FPS. Więcej i tak Ci nie potrzeba (no chyba, że masz jakiś dziki monitor z nietypową częstotliwością odświeżania ekranu).
Wystarczy wpisać na YT nazwę procesora + kart graficznej + nazwę gry + słówko "Full/Ultra".

To chyba wiadome, że powinieneś mieć te stałe 40-60 FPS. Więcej i tak Ci nie potrzeba (no chyba, że masz jakiś dziki monitor z nietypową częstotliwością odświeżania ekranu).

bez komentarza przy takim sprzęcie... 40-60 fps... chyba Cię łoś pokąsał... ja mam teraz od 103 ale spada mi 50 takie spadki mnie niepokoją...

Ale po co Ci więcej niż 60 jak Ci monitor i tak tego nie wyświetli?
A spadki FPS-ów to normalna rzecz w grach w których dużo się dzieje. Sterowniki masz aktualne? Możesz też pobawić się Razor Game Boosterem. Ale w sumie to po co, nawet te 50 klatek i tak wystarcza do płynnej gry. Poza tym ten procesor AMD jest strasznie słaby xP

bez komentarza przy takim sprzęcie... 40-60 fps... chyba Cię łoś pokąsał... ja mam teraz od 103 ale spada mi 50 takie spadki mnie niepokoją...

spadki sa z powodu szybkiego niczym spalony kotlet procesor

ten amd(który wydajnościowo stoi na poziomie i3) z gtx 770 wygląda śmiesznie XDD

Spadki do 50 - 55 to rozumiem ale do 30 - 40 to już kicha (choć to może być też wina gry )

ten amd(który wydajnościowo stoi na poziomie i3) z gtx 770 wygląda śmiesznie XDD

mnie rozbawiłeś wypowiedzią, nie wiem jak innych, ale skoro twoim zdaniem ten fx jest jak i3 to zapraszam do renderowania filmów na i3.

Z tego co ja pamiętam te fx "8" rdzeniowe są konkurencją dla trzeciej(albo drugiej nie pamiętam) generacji i7.

mnie rozbawiłeś wypowiedzią, nie wiem jak innych, ale skoro twoim zdaniem ten fx jest jak i3 to zapraszam do renderowania filmów na i3.Z tego co ja pamiętam te fx "8" rdzeniowe są konkurencją dla trzeciej(albo drugiej nie pamiętam) generacji i7.

http://pclab.pl/art51730.html

dziękuje dobranoc... pojechałeś po rajtach z tym i7.. xD

jak przedmówcy mówili może to być wina procka? o.o lub błędy gry w optymalizacji

pclab tyle w temacie

ode mnie tylko tyle więcej: https://www.youtube.com/watch?v=rIVGwj1_Qno

tylko ze on ma 8320 nie 8350 :) za szybko nawija na filmiku dla mnie :)

8350 jest to 8320 z większym taktowaniem, na bf3 ultra w hd razem z gtx770 powinien dawać sobie radę bez większych spadków, ja bym wyczyścił kompa, dysk, stery sprawdził. może tez to być wina gry, a nie procka od razu :D

ten amd(który wydajnościowo stoi na poziomie i3) z gtx 770 wygląda śmiesznie XDD

Hahaha zabawny jestes :) w bechmarku mam ponad 11 tys ptk :) z tym prockiem a kumpel na i5 z taka sama reszta ma 9,7tys więc się nie ośmieszaj koleszko :)

maku nie ma sensu się sprzeczać z pseudo znawcami komputerów. Myślą że wszystko w internecie jest prawdą...

Jak nie testowaliście żadnego z wymienionych procesorów to za przeproszeniem zamknijcie gumiorki bo szkoda waszych słów.

maku nie ma sensu się sprzeczać z pseudo znawcami komputerów. Myślą że wszystko w internecie jest prawdą...Jak nie testowaliście żadnego z wymienionych procesorów to za przeproszeniem zamknijcie gumiorki bo szkoda waszych słów.

Masz rację kolego :)

Jeśli chodzi o wydajność mierzoną w Benchmarkach to Amd stoi całkiem spoko z racji 8 rdzeni . Jeśli jednak przychodzi do aplikacji które obciążają ostro 1 czy 2 rdzenie a reszta sobie odpoczywa to zdarzają się sytuacje w których i3 > FX

Powiem tak, ja z gtx 770 4gb i prockiem i5 4670 i 8 gb ramu mam 90-150 fps wiec mi ponizej 90 nie spadło jak wczoraj sprawdziłem kampanie. Nie wiem czy chodziło ci o multi.

W multi zawsze wiadomo ma sie mniej fps bo duzo sie dzieje na ekranie ale spadki do 50 fps to moze byc predzej wina wirusków :>

Dlatego mówię, że proc wydajny, ludzie na tym streamują i jest git, dlatego też dodałem test z porównaniem do i7 3770k w grach, dużej różnicy nie ma, nie ma co się spinać o procka, a lepiej przeczyścić system ze syfu itp.

Witam chciałbym się dowiedzieć mniej więcej przy takiej specyfikacji :

Cpu : AMD Fx 8320 x 8

Mobo : Gigabyte 970A-DS3P
Gpu : Palit GeForce gtx 770 jetstream 2 GB
Ram : Corsair 8 GB 1600
SSD : ADATA SSD 128 GB Premier Pro
HDD: Seagate 1 TB
ile powinienem miec FPS w BF 3 na ultra w rodzielczości 1920x1080 full hd bo nie wiem czy mi sprzęt nie szwankuję. Dzięki i pozdrawiam :)