Najlepsza gra w systemie PvE

Witam serdecznie. W tej chwili jestem na etapie poszukiwań najlepszej gry MMORPG w systemie PvE a dokładnie instancje,raidy a także grind. Oczywiście chciałbym także aby gra prezentowała sobie także elementy pvp ale w mniejszym stopniu oraz rozbudowany craft przede wszystkim różnorodności zbroi oraz arsenału. Zastanawiam się czy Rift,TERA,EQ2,GW2 znalazły by się w waszych typach jeżeli tak to która zwycięża pod tym względem. Dzięki za pomoc i pozdrawiam

RaiderZ

RaiderZ nie dziękuję grałem w to i szału nie robi

Up@ no chyba nie bardzo ten RaiderZ.

W EQ2 masz tak że część pve jest super mega najlepsza a pvp do bani

W Terze masz tak że i to jest dobre i to jest dobre. Pve gorsze od EQ pvp lepsze

Na temat 2 pozostałych gier się nie wypowiem bo nie grałem.

Runes of Magic,Aion,i rift jak dla mnie :D

na razie wymieniacie mi kilka gier ale jakbyście mieli wybrać tylko jedną to którą ?? Najprawdopodobniej walka toczyła by się między TERA vs GW2 vs Rift tak mi się przynajmniej wydaje

bynajmniej?

przynajmniej =/= bynajmniej

warn_ico.png
Offtop ~ NS

Osobiście wybrałbym gw2 mimo tego, że i tak to nie jest majstersztyk, ale za 100 zł mamy dobrą grę, którą starczy na dłuższy czas.

lol, WoW i nie ma o czym rozmawiać(no, zastanowiłbym się jeszcze nad Final Fantasy XIV, dungeony tam także były miłe i długie)

Zdecydowanie Final Fantasy 14 ARR, tylko to p2p boli.

Z darmowych to grałem w każdą z wymienionych przez Ciebie, dłużej lub krócej i wszystkie mi się znudziły z różnych powodów. Poza RIFT, bo zacząłem niedawno w to grać z bratem i póki co bardzo mi się podoba. Zobaczymy co będzie na wyższych levelach.

RIFT ma świetny system zmiany klas, podobny trochę do FF14. Czasem mam tak, że nie chcę mi się grać już tankiem, a robić postać od nowa nie chcę mi sie jeszcze bardziej, no i w RIFT (i FF14) wystarczy zmienić sobie klasę kilkoma kliknięciami.

Nie wiem jak z craftem będzie później, ale wiem że zajmując się nim od początku można zrobić sobie dobre itemy, które warto założyć. Czyli jest lepiej niż w większości innych produkcji, gdzie craft jest kompletnie nie przemyślalny i równie dobrze mogłoby go nie być, bo lepsze itemy można kupić u sklepikarza.

Co do dungeonów to osobiście jeszcze nie byłem, bo mam mały lvl i dość mało czasu na grę, ale z tego co wiem to są tam Dungeony 2 osobowe (z fabułą), co mi sie podob, bo jak mówiłem gram z bratem, są też zwykłe dla pełnej drużyny, są wielkie dungeony dla raidów i do tego World bossy. Czyli dla mnie bomba, lepiej być nie może. Ponoć te dla raidów są bardzo trudne - kolejny plus.

Gra jest póki co bardzo zaludnionia, gracze są wszędzie.

GW2 to g*wno jak dla mnie. Nie będę się rozpisywał jak wielkie ;)

TERA fajna, ale brak balansu klas(nie wiem jak jest teraz) jest denerwujący. Dungeony były fajne. Fajnie się tankowało. Ale tam chyba teraz pustki na niskich levelach, nie ? No i ta nowa klasa...litości.

EQ2 nie grałem gdy to było "modne" a teraz ta gra jest zbyt stara, żeby mi sie chciało w nią grać. Czekam na EQ:Next.

Ja mogę polecić TERA Online - sam grałem dość długo i byłem zadowolony, jednak po kilku miesiącach trochę tytuł ten zaczyna nudzić. Ale trzeba przyznać, że system walki ma genialny. A co do PvE także jest tam co robić. GW 2 - grałem tylko przez chwilę, ale strasznie zirytował mnie fakt, że w tej produkcji nie ma (bądź nie było, nie wiem jak jest teraz) mountów, ale również system walki jak i PvE bardzo fajne. Niestety sam musisz zdecydować, najlepiej wypróbuj każdy z tych tytułów ; )

no zastanawiam się Rift TERA i GW2 ale ciężko jest się zdecydować we wszystkie gry grałem osobiście ale która jest najlepsza pod względem PvE hmmm może ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia :)

Napewno będzie hejt ale Firefall :I

LOTRO i Vindictus. Oba nastawione głównie na PvE, które jest na najwyższym poziomie. W LOTRO masz wielki otwarty świat i klasyczny system walki a w Vindictusie non-target i zamknięty świat(dungeony). To są według mnie najlepsze pozycje i też bardzo różne więc można grać raz w to raz w to. Jest jeszcze multum innych gier, więc musisz szukać. Ale jeżeli szukasz głównie PvE to nie ma sensu tracić czasu na szukanie, bo nic lepszego niż LOTRO i Vindictus nie znajdziesz. No do tego jeszcze WoW, ale tego chyba nie trzeba wymieniać.

ja żem pisał, World of Warcraft gniecie w tym zakresie wszystko xd

moim zdaniem Rift a WoW to jedno i to samo takie jest moje zdanie. Gdzie w Rifcie masz dużo więcej klas postaci a może SWTOR ??

SWTOR tylko i wyłącznie jeżeli masz zamiar płacić abonament, ewentualnie dokupić kilka rzeczy z IS, bo inaczej nawet się tej grze nie przyglądaj.

moim zdaniem Rift a WoW to jedno i to samo takie jest moje zdanie. Gdzie w Rifcie masz dużo więcej klas postaci a może SWTOR ??

jak można przyrównywać fabułę, nie wait... tak EPICKĄ FABUŁĘ jaka jest w WoWie do jakiegoś Rifta

tak..tak poprostu nie wolno ;(

ja nie mówiłem o fabule tylko o systemie PvE, raidy , dungeony itp. Fabuła w Wowie jest świetna i to muszę przyznać ale czy lepsza od tej która znajduje się w SWTOR z tym już bym dyskutował.

W Wowie masz fabułę opartą na warcrafcie i wcześniej na książce. Więc do jest bardzo duży plus. Praktycznie żadna gra tego nie ma. Moim zdaniem nadaje się tutaj właśnie wow, lub Vindictus.