Szukam ludzi do gw2

Siemka zamierzam grać w guild wars 2 i szukam osób, którzy chętnie wytłumaczą mi co i jak. Chętnie dołączę także do aktywnej gildi z team speakiem lub innym komunikatorem.

Jeśli masz ochotę na zwykłe party,dungeony lub wspolna eksploracje mapy , zapraszam.

Tez moge cos pograc mam 70lvl warrior (pierwsza postac).Gram na gandarza i zwiazku z tym ze zblizam sie do wbicia 80 szukam osoby co powie co dalej od czego zaczac bo wiadomo ze gra zaczyna sie na max lvl.

Posiadam ts / skype itp itd jak cos kontakt na priv albo na skype (mariano079 w wiad napiszcie ze jestescie z forum) albo kontakt w grze Mariano.2683

Sory za brak polskich znakow klawiatora mnie nie lubi :D

AUfa6wo.png
Nazwa: Leth mori Aiwe [LmA]
Utworzenie: 21.06.2011
Serwer: Blacktide, ale jesteśmy otwarci na graczy z innych.
Strona: Aiwe.eu
Typ: RolePlay/ PvE/ PvP i okazjonalnie WvWvW.
Członkowie: 80+
Komunikator głosowy: TeamSpeak3 (własny serwer)

Zapraszam! warto się wkręcić bo ekipa od złota cenniejsza ;)

Wprowadzimy cię w świat gry i będziemy pomagać w trudnych chwilach!

Od siebie musisz dać tylko troszkę rozumu, aktywności i dobrego nastawienia.

Twoim zadaniem jest stworzyć podanie na forum rekrutacyjnym i mam nadzieje rozpocząć w swoim życiu nowe lepsze jutro ;)

Od siebie mogę polecić gildię Pentagram - gildię założoną przez użytkowników serwisu gram.pl (założycielem gildii jest jeden z redaktorów serwisu Gram). Na stronie http://penta.gram.pl/ możesz znaleźć wszystkie odpowiedzi na temat gildii oraz forum na którym możesz złożyć podanie rekrutacyjne - pomaga nam ono utrzymać gildię w należytym porządku, przez co nie jesteśmy losową zbieraniną graczy wrzuconych do świata gry.

Posiadamy swój TeamSpeak na którym zawsze jest ktoś, z kim możesz zamienić słowo/zapytać o radę. Współpracujemy z ogólnoserwerową społecznością - Blacktide Community.

Stawiamy na aktywność, kulturę osobista i poczucie humoru

Siemka zamierzam grać w guild wars 2 i szukam osób, którzy chętnie wytłumaczą mi co i jak. Chętnie dołączę także do aktywnej gildi z team speakiem lub innym komunikatorem.