DarkBlood Online

Witajcie!

Zastanawia mnie, czy jest na tym forum, ktoś kto będzie chciał rozpocząć swoją przygodę z DB?

Z informacji zawartych na "Steam" premiera jest za jakieś 10 godzin, czyli już 23/07/2014

Można najnormalniej w świecie założyć gildie i cieszyć się rozgrywką. Ja już kiedyś zagrywałem się w DB, ale niestety firma padła i gra musiała zostać zamknięta.

Teraz warto zacząć od nowa i liczyć na to, że gra wciągnie na dłużej, więc zapraszam do zgłaszania się i swoich przewidywanych nicków to może da rade was wyszukać jak już znudzi cię solo granie.

Pozdrawiam!

Jak się uda to mój nick : WagonKurde

Gra polega na tym, że pojawiamy się na środku miasteczka i oczywiście obok nas jest pełno npc mogących obdarować nas misjami ( kowal, handlara itd.)

Na każdej krawędzi mapy do której prowadzi ścieżka mamy albo dungeona składającego się z różnych etapów, albo przejście do kolejnej mapy na której jest podobnie.

Same misje będzie się wykonywać w 90% w dungeonach więc łatwo można ogarnąć, że misje też jakoś będą te dungeony zmieniać od środka.

dungeonów jest sporo i od pierwszego do ostatniego będzie można poznać fabułę i to o co chodzi w grze.

Jest to pierwsza gra tego typu, która mnie wciągneła od samego początku i nie umiem sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczemu ;)

Mocną kwestią są cuda związane z walką, klasami postaci i tym co można zabić za ich pomocą.

Drop przedmiotów jest losowy i do dyspozycji będziemy mieli też ryneczek, podobny do tego co jest w Cabalu.

Mi podobało się to, że mogą wypadać przedmioty legendarne o które jest ciężko no i są to takie typowe fajne przedmioty, którymi seryjnie można się chwalić między innymi, a nie jak zwykle to bywa oglądać innych ubranych to samo co 20 sekund.

PvP jest epickie i od chyba 8 poziomu zaczynamy z nim zabawę ;) jest kozackie i proste! kto jest bardziej ogarnięty i klikaniu i myśleniu ten wygra.

Oczywiście walki są strasznie szybkie więc też przyda się dobre eq by w tej całej szybkości nie paść nim coś fajnego wymyślimy.

Każda umiejętność jaką zdobędziemy przyda nam się w 100% i my sami możemy sobie wybierać z poziomu na poziom jaką umiejętność chcemy odblokować więc jest to w miarę fajne i nic nie mamy narzuconego na głowę.

By nie błądzić w skilach to przy ich wyborze mamy animacje i opis więc tylko chyba przypadkiem możemy wybrać bubel.

Tworzenie przedmiotów też jest obecne więc można się tym bawić.

Tyle pamiętam i jak by co to dorzucajcie jakieś informacje!

Ja będę grał pierwszy raz, jak mi się spodoba to raczej zostanę.
@down
uwaga to podstęp

Jestem weteranem owej gry wiec sluze pomoca. Ponad to mam zwerbowanych dwoch kumpli ktorzy dosc ogarniaja gre :)

Moge zaoferowac prywatnego ts3 dla lepszej komunikacji. Jak cos pw.

Jak tak samo ;p

ps. Mój nick w grze będzie : Lulex

Tez mam zamiar zaczac grac. Kiedys w to gralem ale nie pamietam juz nic ^^

Dobra ta gra jest? :D

Dodałem kilka zdań do pierwszego posta to sobie ogarnij czy dobra bo możę będziesz w stanie to jakoś z niego wywnioskować :P

A rok temu serwery zostały zamknięte ...

Możecie nicki podawać, to się odnajdziemy :).

Widzimy się o 1 :). to będzie mój first time ale już sobie upodobałem fighter ;). Przewidziany nick: Hashyk

A rok temu serwery zostały zamknięte ...

Bo firma byla malo KOMPETENTNA.

Jest jakiś sens gry w party, da się szybciej w ten sposob expic z ogarniętą ekipą?

Mozna expić w jakiś inny sposob poza dungeonami, są jakies specjalne lokalizacje ktore są trudniejsze ale za to mozna na nich zdobyć coś uniq?

chetnie pogram z jakas ekipa, bede rano gdzies po 10-11. name "Asterek", lecz bede dopiero jutro po 10.

@nigdy nie gralem, ale pewnie przypadnie mi do gustu ^^

@kiedy bedzie dostepny download?

Jest jakiś sens gry w party, da się szybciej w ten sposob expic z ogarniętą ekipą?Mozna expić w jakiś inny sposob poza dungeonami, są jakies specjalne lokalizacje ktore są trudniejsze ale za to mozna na nich zdobyć coś uniq?

GRA W PT TO KWINTESENCJA GIER MMO. Tak sa poziomy trudnosci i oczywiscie lepsze nagrody :)

To co gdzie poda ktoś tego ts:>

Nick: RaveR :D

Nick: Lulex

jest ktos?

Nick:Pawusiowy

Nick : Sonnyq

Jak ktoś wbije 20 i 1mln kr to niech założy gildie, ew. można zrzutkę zrobić.