Gold Support szuka duo

Siemka! :) Gold V support szuka gracza do duo by w końcu ruszyć z miejsca. W lola gram od bety, rankedy od s2. Gold V z uwagi na to, że gram głównie SoloQ supportem, a sami wiecie że bez dobrego teamu supp meczu nie wygra. Moje najczęstsze picki to Janna, Sona, Lulu, Leona, Soraka aczkolwiek mam wszystkie postacie w lolu więc mogę się dostosować. Posiadam własnego TS'a więc z komunikacją także nie będzie problemu.

Nick: Yakugari

EUNE

nie wiem czy ktos bedzie Ci w stanie pomóc wyjśc z g5 jak grasz od bety i jesteś tam gdzie jesteś XD sry za to ze sie nei zgłaszam, takie małe przemyslenie odnośnie treści tematu

Czytanie ze zrozumieniem nie boli :P Spróbuj sobie Janna pod full supporta samemu grę wygrać jak trafia Ci się np mid lub top 0/12 ;) Pisałem, że SOLOq gram tylko supportami

@UP No i ?? Znam wiele osob co wbiły diament grając supportami :)

Tsubaki ściągnę LoL-a i można coś zagrać razem pisz na steam _=Chusteczkowy=_

ShootingStar GII, chętnie pogram

Siemka! :) Gold V support szuka gracza do duo by w końcu ruszyć z miejsca. W lola gram od bety, rankedy od s2. Gold V z uwagi na to, że gram głównie SoloQ supportem, a sami wiecie że bez dobrego teamu supp meczu nie wygra. Moje najczęstsze picki to Janna, Sona, Lulu, Leona, Soraka aczkolwiek mam wszystkie postacie w lolu więc mogę się dostosować. Posiadam własnego TS'a więc z komunikacją także nie będzie problemu.

Nick: Yakugari

EUNE