Problem ze streamami

Witam otóż mam taki problem że , od jakiś 4 dni nie mogę porządnie obejrzeć streama na twitch.tv , hitbox.tv itp.

Otóż w tym jest problem że 4 dni temu mogłem normalnie czy w high czy na source każdy stream oglądać bez lagów , ale od tej pory streamy się tak niemiłosiernie zacinają muszę oglądać na low , mobile bo inaczej co 3 sekundy zaczyna się ścinać , lagować itp .

Czyściłem komputer programem ASC najnowszą wersją i też nic to nie dało.

3641557706.png

Tu jest moje łącze powinno działać normalnie a muszę oglądać na low i to też się zacina.

A i jeszcze jedno , filmy na youtubie mogę normalnie oglądać w 1080p i 720p bez czekania aż się zbufforuje.

Pobieranie programów normalnie pobieram 2,0mb/s.

Proszę o pomoc :) .

Tutaj jest drugi pomiar mojego internetu

http://www.speedtest.pl/test/89272970

Nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną. Mi twitch chodzi cały czas dobrze, mimo swoich problemów, (ostatnio jest ich wiele) nie tnie mi się za często. Moja jedyna rada to całkowite wyczyszczenie przeglądarki. Może to pomoże w jakiś sposób.

Sprawdz moze bledne rejestry/przeczysc schowki przegladarki oraz zobacz czy nie posiadasz czegos co ci blokuje streamy, czasami przegladarka sama dodaje je sobie i moze sie ciac, albo np cos moze ci sie nie wczytywac...

Jeśli to nie to odinstaluj przegladarke usun zawartos temp i zainstaluj od nowa, moze pomoze...

Witam otóż mam taki problem że , od jakiś 4 dni nie mogę porządnie obejrzeć streama na twitch.tv , hitbox.tv itp.

Otóż w tym jest problem że 4 dni temu mogłem normalnie czy w high czy na source każdy stream oglądać bez lagów , ale od tej pory streamy się tak niemiłosiernie zacinają muszę oglądać na low , mobile bo inaczej co 3 sekundy zaczyna się ścinać , lagować itp .

Czyściłem komputer programem ASC najnowszą wersją i też nic to nie dało.

3641557706.png

Tu jest moje łącze powinno działać normalnie a muszę oglądać na low i to też się zacina.

A i jeszcze jedno , filmy na youtubie mogę normalnie oglądać w 1080p i 720p bez czekania aż się zbufforuje.

Pobieranie programów normalnie pobieram 2,0mb/s.

Proszę o pomoc :) .

Tutaj jest drugi pomiar mojego internetu

http://www.speedtest.pl/test/89272970