Mortal Online - pytań parę

Witam - zajarałem się tym MMO i mam parę pytań odnośnie jego egzystencji.

1. Warto zagrać?
2. Jak wygląda populacja?
3. Czy jest ktoś skory do pomocy jeśli chodzi o ogarnięcie tej gry?
4. Jakieś wady/zalety na 2014 rok?
5. Czy chce ktoś zagrać wspólnie? :)

Jeśli na punkt 1. odpowiedź brzmi "nie" to proszę o jakieś inne propozycje gry MMO.

Stawiam na:
- Crafting
- Populację
- Klimat
- Otwarty świat

Odpiszę Ci, co prawda po sporej przerwie, ale może jednak.
1. Moim zdaniem tak, ale tylko w chwili kiedy chcesz poświęcać na grę sporo czasu , oraz posiadasz, planujesz zakupić konto premium.
2. Populacja jest całkiem spora, w każdym mieście znajdzie się sporo osób, a przed każdym miastem sporo zabijaków, i redów (PK'rów poszukiwanych listem gończym, oraz tych których nicki są obite na czerwono)
3.Rób skille na graveyardach, nie daj się zabić i zbloczyć(zrozumiesz o co chodzi po chwili gry ;v), taka wiedza powinna ci poniekąd pomóć.
4.Zalety:
Wielki, otwarty świat, niesamowita atmosfera, ciągłe poczucie tego że jakiś dobrze wyskillowany łucznik jest Cię w stanie ściągnąć na strzała, dosłownie. Wraz z postępem w grze czujesz moc swojej postaci. Niesamowicie rozbudowany system profesji i craftingu, tworząc miecz wymagane jest dobranie przez ciebie każdej z jego części, przez rączke, aż po samo ostrze kończąc, możesz sam wybrać drewno na hilta, metal na ostrze, zmiksować kilka metali, i tak dalej. Oraz oczywiście system gildii, w której twoja gildia może zrobić dosłownie wszystko, przez przejmowanie miast, STAWIANIE WŁASNYCH, obijanie ich strażnikami czy walki, aż po oblężenia.Również potyczki pomiędzy graczami, oraz PVE, w którym przyjdzie nam się mierzyć z potężnymi przeciwnikami,a chwila nieuwagi powoduje śmierć.
Wady: Do gry przydało by się kilka osób, co by się osłaniać wzajemnie.
Tak naprawdę gracze premium mają znacznie większą przewagę, twoje maximum skilla w danej sztuce, przykładowo biegłości walki mieczem wynosi 60'siąt punktów, gracza premium 100.
Część profesji wymaga premium ponieważ nie bedziesz mógł tworzyć najlepszych broni, pancerzy, tame'ować potężnych bestii które pomogą Ci w walce, czy mountów.
Ogólnie największą wadą jest P2W, niestety, więc tak jak mówiłem, jeżeli chcesz zacząć przygodę to najlepiej z kilkoma kolegami, oraz posiadając gotówkę na premium.

Skoro już jest temat, to się spytam:
Mortal już jakis czas temu dostał się na Steam greenlight, ale nadal nie zadebiutował, wiadomo kiedy to nastąpi?

Społeczność wyraziła swoje zainteresowanie tą grą. Valve skontaktowało się z jej twórcami, aby sprawdzić możliwości publikacji ich dzieła na platformie Steam.

Z tego co się orientuję, to Paretus nie odpowiada do steama, ponieważ gra, przez Greenlight została zaakceptowana już dawno temu.

Dodaję link, do miejsca gdzie można poczytać tematy, w większości odnośnie pojawienia się MO na Steamie -
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/discussions/112802437

Witam - zajarałem się tym MMO i mam parę pytań odnośnie jego egzystencji.

1. Warto zagrać?
2. Jak wygląda populacja?
3. Czy jest ktoś skory do pomocy jeśli chodzi o ogarnięcie tej gry?
4. Jakieś wady/zalety na 2014 rok?
5. Czy chce ktoś zagrać wspólnie? :)

Jeśli na punkt 1. odpowiedź brzmi "nie" to proszę o jakieś inne propozycje gry MMO.

Stawiam na:
- Crafting
- Populację
- Klimat
- Otwarty świat