Szukam gier na LAN

Cześć szukam gier w które mogę grać LAN najlepiej CO-OP i nie za drogie.

Znam:

Borderlands 1/2

Saints Row 2/3/4

Divinity : original sin

Torchlight 2

Starych gier pod LAN jest mnóstwo, ale nie wiem czy Cię takie interesują:

StarCraft 1, Guild 2, Warcraft 3, Diablo II, SWAT 4, Warhammer 40: Dawn Of Wae 1 i 2, Civilization, Supreme Commander, Sacred 1 i 2, Neverwinter Nights 1 i 2, Baldurs Gate 1 i 2, Icewind Dale 1 i 2, Age of Empires, Age of Mythology, Empire Earth, Tzar, Sins of Solar Empire, Darkstone, Counter Strike, Quake, seria Battlefield 1,Vietnam,2, 2142 i chyba Bad Company 2

I jeszcze tysiąc innych których teraz sobie nie moge przypomnieć ;)

Było już kilka takich tematów .....

W BC2 nie ma lana.

Sniper Elite V2/3

Twierdza krzyżowiec

Jeszcze z nowszych przypomniał mi się Men of War: Assault Squad, dwójka niedawno wyszła, a także Company of Heroes 1 i 2, dwójka też jest nowa, ale moim zdaniem jedynka jest sto razy lepsza.

Ze starszych jeszcze kilka: Rise of Nations, wersja hd niedawno wyszła, Twierdza Krzyżowiec, też wyszła w hd, a niedługo wychodzi dwójka, do tego można też zagrać w zwykłą Twierdzę 1 i 2. Byle nie w trójke bo mimo, że w mairę nowa to ssie.

Seria Splinter Cell. można grać misje Co-op.

Deer Hunter :) Polowanie na jelenie, kiedyś w to grałem z bratem i mimo iż ciężko w to uwierzyć, to ubaw był niezły.

No i Operation Flashpoint i następca czyli ArmA 1,2 i nie wiem czy 3 część też ma LAN. Można grać misje Co-op.

dobrym tytułem jest tez :

-Dead island riptide

Castle Crasher

Far Cry 3 bodajże jest przez LAN ale pewny nie jestem. Co do ceny to na Allegro za 30zł CD-KEY jest.

Cześć szukam gier w które mogę grać LAN najlepiej CO-OP i nie za drogie.

Znam:

Borderlands 1/2

Saints Row 2/3/4