Klucz do GW

Witam. Potrzebuję kluczyk do Prophecies. Mój kluczyk dojdzie dopiero w piątek więc gdyby ktoś miał kto nie korzysta z GW póki co, to mógłby mi na PW kluczyk wysłać a ja mu odeślę w piątek swój. Mam ochotę już pograć a nie chce mi się do piątku czekać. Gdyby ktoś coś, to będę wdzięczny

Niestety też muszę czekać do piątku. Tak to bym ci wysłał.

A tak ogólnie to możesz sobie pograć na trialu on ma 2 czy 3 dni darmowej rozgrywki. Postać ci się nie usunie, zaczniesz od Prophecies i żadnych strat nie poniesiesz

A skad bedziecie mieli w piatek kluczyki?

cdp.pl rozdawało całą serie GW 1 i w piątek mają dosłać kluczyki

Napisałem do supportu. Odpowiedzieli że zainteresowanie było tak duże, że czekają na następną pulę kluczyków, do piątku mają to załatwić.

jakbys komus eye of the north nie byl potrzebny to przygarne ;p

nie maja juz gw w ofercie, tak bym kupil za te 5 zl

Ja już swój klucz dostałem więc jeśli nikt nic więcej można zamknąć. Chyba że ktoś jeszcze o coś chciałby poprosić.

Kupiłem ostatnio GW: Factions, bo mi zabrakło i ku mojemu zaskoczeniu dostałem jeden kod gratis :)
Jakby ktoś potrzebował Factions, to pisać.

Ups... myślałem, że chodzi o nightfall sry ;/ Nieaktualne

Znowu mam do oddania kluczyk, teraz Prophecies, PISAĆ! :)

Witam. Potrzebuję kluczyk do Prophecies. Mój kluczyk dojdzie dopiero w piątek więc gdyby ktoś miał kto nie korzysta z GW póki co, to mógłby mi na PW kluczyk wysłać a ja mu odeślę w piątek swój. Mam ochotę już pograć a nie chce mi się do piątku czekać. Gdyby ktoś coś, to będę wdzięczny