Sprzedaż konta, pytanie

Witam, chciałbym sprzedać konto na ebayu ale jestem kompletnie zielony, mogłby mi ktoś napisać krok po kroku jak to zrobić? Z góry dzieki.

PS. Jeżeli zły dział to proszę przenieść lub usunąć

http://pages.ebay.pl/help/sell/selling-basics.html

Nie ogarniam już ...

Naprawdę tak ciężko jest znaleźć odpowiedź w Google????????????????????????????? Lenistwo poziom HARD

Sprzedawanie konta jest niedozwolone przez Riot

  1. Sprzedaż Konta. Każde Konto jest przypisane do konkretnego Użytkownika i Riot Games nie uznaje oraz wyraźnie zabrania przenoszenia Kont Użytkowników. Zabronione jest kupno, sprzedaż, przekazywanie lub wymiana Kont oraz składanie takich ofert; wszelkie próby powyższych czynności są nieważne. Wszelkie formy dystrybucji Konta i/lub Danych Dostępu (poza wyraźnie dopuszczonymi w niniejszej Umowie lub wyraźnie dozwolonymi przez Riot Games) mogą skutkować zawieszeniem lub usunięciem Konta.

Jeżeli piractwo i hacki nie są dozwolone na tym forum to i także takie tematy,np czy ktoś kupi konto powinny być usuwane a osoby powinny dostać warna.

A ty masz w avatarze gifa z jakiejś chińskiej bajki, więc też powinieneś dostać warna, bo to nie twoje. Co do tematu, autor pewnie nawet nie odwiedził ebaya.

ja to mam lepsza rade, jak nie wiesz jak sprzedac, to nie sprzedawaj bo pewnie dobrze tego nie zrobisz

A ty masz w avatarze gifa z jakiejś chińskiej bajki, więc też powinieneś dostać warna, bo to nie twoje. Co do tematu, autor pewnie nawet nie odwiedził ebaya.

Dokładnie nie moje,został przygotowany na moją prośbę.

Co do tematu,to up ma racje a odpowiedz została już udzielona więc raczej proszę admina o zamknięcie tego posta bo będzie się robił spam

Ps.Parufkacz,ANIME i MANGA to nie chińskie bajeczki tylko Japońskie więc nie udało ci się popisać(jak to robi każdy gimbus)

To jak ma się nauczyć? o.0

Na twoim miejscu poprosil bym rodzicow o nauczenie kultury i uprzejmosci MystroGanZ a nie o zamkniecie tematu. Sam chcialem "sprzedac" konto na e-bayu ale moge powiedziec ci, ze jest to wyjatkowo meczace (nawet sam proces rejestracji) wiec na twoim miejscu wybral bym allegro :).

Tylko że na Ebayu gosc sprzeda to samo konto dosłownie ponad dwukrotnie drożej.

Na twoim miejscu poprosil bym rodzicow o nauczenie kultury i uprzejmosci MystroGanZ a nie o zamkniecie tematu. Sam chcialem "sprzedac" konto na e-bayu ale moge powiedziec ci, ze jest to wyjatkowo meczace (nawet sam proces rejestracji) wiec na twoim miejscu wybral bym allegro .

Sory,ale nie cierpię osób które sprzedają konta do gry League of Legends,ponieważ jakiś noob kupi sobie takie konto i psuje grę w wyższych dywizjach.

A odnośnie do tematu,dokładnie tak jak napisałeś,allegro jest lepsze.

Może na e-bayu są 2 razy większe ceny,ale kto powiedział że ktoś kupi takie konto

Konta sprzedawać nie można, iż jest własnością firmy. Czas poświęcony w grze sprzedawać już można, iż jest twoją własnością.

To 2 jest legalne, jeśli regulamin gry ma "luki".

Kurcze, był gdzieś o tym wywiad z rok temu. Nie mogę znaleźć.

Posiadanie "pirackich" avatarów na tym Forum jest dozwolone, iż zabronienie tego byłoby już przesadą. Teraz, i od wprowadzenia nowego regulaminu.

Psują gre w wyższych dywizjach, czyli gold 5 :lol:?

To prawda, wystarczy dopisać np. Yangi są własnością firmy GameForge 4GMBH i nimi pozostają, sprzedaje jedynie ogrom czasu jaki poświęciłem na ich zdobycie.

Albo np. Sprzedam nową zapałkę, dorzucę czas w metin2 który poświęciłem na tą postać.

Zwykle takie zapałki kosztują 500-1000zł.

Witam, chciałbym sprzedać konto na ebayu ale jestem kompletnie zielony, mogłby mi ktoś napisać krok po kroku jak to zrobić? Z góry dzieki.

PS. Jeżeli zły dział to proszę przenieść lub usunąć