Jaki tablet dla mojej dziewczyny ! Pomocy!

Mam problem z doborem tableta dla mojej dziewczyny . Zależy jej na dobrym aparacie i dobrym procesorze bo głownie będzie on slużył do robienia zdjęć i przeglądania internetu . Wielkościowo nie może być tez za duży maxymalnie wielkości zeszytu A5 .

Jak możecie to prosiłbym o przedstawienie sprzętu w różnych przedziałach cenowych, ponieważ nie wiem jeszcze ile jestem w stanie na to przeznaczyć :)

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/tablety-polecane-top10.html

Skoro do zdjęć, to nie lepiej jakiś telefon z dużym wyświetlaczem?

Robić zdjęcia tabletem to mijanie się z celem. Lepiej kupić smartfon z dużym z ekranem.

Proponuję kupić aparat fotograficzny + za resztę pierwszy lepszy tablet za 150zł, który bez problemu poradzi sobie z przeglądaniem internetu.

sądzę że twórca tematu po prostu chciał się pochwalić że ma dziewczynę, równie dobrze nie musiał tego podkreślać aż tak, po prostu mógłby napisać że szuka tableta takiego i owego.

nie rozumiem po co dopisek "Dla mojej dziewczyny"

by nie było offtop, polecam kupić aparat i tani tablet, kolega wyżej polecił dokładnie to samo i go popieram bardzo.

Kup dla niej Tablet NVIDIA SHIELD (premiera w sierpniu ) dziewczyna i tak nie wykorzysta mozliwosci lepszego tabletu jesli od poczatku wychodzi z zalozenia ze ma byc do zdjęc. Wiec kup jej tego przynajmniej pograsz sobie na nim troche a dla niej to aby ladnie wygladal i mial w nazwie Tablet,

http://www.tabletowo.pl/2014/07/22/nvidia-shield-tablet-powazny-tablet-dla-graczy/

A tak serio zabierz ja do sklepu niech wybierze sobie takiego jak sie jej wizualnie i wielkosciowo spodoba sprzedawca wam sprzeda ladna historyjke o wyjatkowosci polecanego przez niego modelu. Sposob w ktorym dziewczyna wybiera cos sama oszczedzi Ci sluchania ze zdjecia jednak sa Ujowe a tablet sie nie podoba i jest blee a to wszystko twoja wina

to ja się podłącze do tematu :)

od dłuższego czasu przymierzam się aby kupić sobie tablet, potrzebuje z wiekszym ekranem, ale nie jakimś ogromniastym, taki aby odpalił Twitch's i w razie czego jakieś gierki. Dodatkowo zastanawiam sie czy owy tablet bedzie mogl mi posluzyc do podpiecia i bazgrania na kompie zamiast myszki czy do tego muszę sobie kupic jakis specjalistyczny?

Jesli chodiz wam cos po glowie dajecie :)

A poda pani budżet?

A poda pani budżet?

hmm szczerze to nie mam pojecia za ile chodzą takie tablety nie z biedry, ale tak do 500zł? kupie jakiś dobry za tyle, czy za mało?

nic z dobrym aparatem. Pamiętaj, że tablety nie mają optyki, więc do zdjęć się nie nadają.

Mam problem z doborem tableta dla mojej dziewczyny . Zależy jej na dobrym aparacie i dobrym procesorze bo głownie będzie on slużył do robienia zdjęć i przeglądania internetu . Wielkościowo nie może być tez za duży maxymalnie wielkości zeszytu A5 .

Jak możecie to prosiłbym o przedstawienie sprzętu w różnych przedziałach cenowych, ponieważ nie wiem jeszcze ile jestem w stanie na to przeznaczyć :)