Tanie karty prepaid do World of Warcraft

Witajcie smile.png

Otóż parę dni temu miałem ogromny problem, karta prepaid na WoWie się kończy,

a jest chęć żeby grać dalej, i dalej :/ Zapewne wielu z was doświadczyło takiego uczucia,

jedni podeszli do tego spokojnie kupując kolejną prepaid, inni sprzedawali

niepotrzebne rzeczy tylko by kupić kartę. Otóż ja także byłem w tej samej sytuacji, chociaż

moja sytuacja była inna. Jedyne rzeczy które mogłyby nadawać się na sprzedaż, to książki,

jednakże dla mnie one mają wartość sentymentalną wub.png

Widząc cenę na oficjalnej stronie blizzarda straciłem wiarę, że jeszcze

zagram moją piękną postacią, ale pomyślałem sobie,

być może ktoś sprzedaje te klucze taniej ?

Gra tak bardzo popularna, przecież firmy które sprzedają karty na pewno widzą

zysk w sprzedawaniu takich kart za mniejszą ilość pieniędzy, dlatego znalazłem G2A.

Owy serwis ma naprawdę niskie ceny, żeby kupić moją prepaid na 30 dni musiałem sprzedać tylko jedną książkę, "Zmierzch" o tak, bardzo mi się książka nie podobała, miał to być horror, a poczułem tylko mdlącą miłość wampirów, seria książek od "Anne Rice" jest o WIELE lepsza od tego.

No ale miałem pisać o serwisie, a nie o książkach smile.png

W takim razie serwis G2A sprzedaje kody naprawdę po niskiej cenie

Link do serwisu (To jest reflink link, adres przenosi automatycznie do kategorii WoW) :

 Reflink =       http://odu.pl/32x  
Czysty link =     g2a.com

Tak więc w chwili gdy znajdziecie odpowiedni dla siebie produkt, na pewno zainteresuje

was produkt Timecard EU 30 days, chociaż możecie także kupić po jeszcze niższej cenie

Battlechest EU, chociaż co do battlechest można go użyć tylko RAZ, jeśli kiedykolwiek użyliście go wcześniej, drugi taki NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ. Jeśli nie jesteście pewni, czy kupowaliście battlechest,

czy nie, wystarczy wejść na stronę battle.net poszukać my account i sprawdzić w historii, czy nie wpisywaliście żadnego kodu na to smile.png

715801406141671169071.png

W chwili gdy wejdziecie na produkt dla was interesujący jest sposób żeby jeszcze BARDZIEJ obniżyć

cenę produktu, otóż obok ceny można zauważyć rozwinięcie cen, gdy lista się rozwinie,

możemy zauważyć że ofert jest dużo, wybieramy najniższą cenę, to jeszcze nie koniec !

JEŚLI kupujący ma 100% i sprzedał ponad 1000 kluczy, można WYŁĄCZYĆ

ochronę G2A, ochrona G2A polega na tym, iż po zakupieniu klucza jesteście łączeni z agentem,

ten z kolei sprawdza czy wasz klucz jest prawidłowy, jeśli nie, otrzymujecie zwrot kasy w ciągu 72h, opcja jest dobra jeśli kupujący nie sprzedał ŻADNYCH kluczy a jego średnia ocen to 0% w takim przypadku ochrona G2A jest KONIECZNA.

Do ludzi którzy zamierzają pisać, że nie wspieramy Blizzarda, a oczekujemy eventów, patchy itp.

Czekam jeszcze na ludzi, którzy powiedzą że owe sklepy łamią zasady YULA.

Co do pierwszego, tylko i wyłącznie firma Blizzard ma dostęp do kluczy, w takim razie ten kto je sprzedaje musiał je KUPIĆ od Blizzarda, wspieramy Blizzarda, bo dzięki nam sprzedający kupi kolejne klucze od Blizzarda, i kolejne.

Co do zasad YULA, Blizzard'a oficjalne stanowisko jest przejrzyste, Blizzard nie ponosi żadnej odpowiedzialności za klucz który kupimy od firmy innej niż w/w. W takim razie, Blizzard NIE zakazuje kupowania kluczy od innych sprzedawców, on tylko nie bierze odpowiedzialności za ich działanie, co jest dość logiczne.

KODY PROMOCYJNE NA ZAKUP WASZEGO I KLUCZA

1. Love MPC forum

2. IKJX-PG26-7ZAO

3. YHCL-TQBX-TPZ6

Mam nadzieję, że nie złamałem żadnego punktu w regulaminie, jeśli tak to proszę modka o edycję, lub napisanie na PW, wiem że nie jest to wasz obowiązek, ale jak tak ładnie proszę smile.png

@Wiem że jest to mój pierwszy post, ale większość mojego czasu spędziłem na wyłącznym

przeglądaniu newsów, a że do tego nie było potrzebne konto, to nie odczuwałem żadnego

nacisku by je założyć :)

warn_ico.png
Reflink
~Leman
8.2. Zakazane jest umieszczanie w postach, sygnaturach, statusach i każdym innym miejscu linków referencyjnych. Treści takie będą kasowane, a użytkownicy zostaną ukarani ostrzeżeniem.

Edytuj post na czysty link to będzie okej, chociaż wtedy sobie nie zarobisz i całe twoje wypociny pójdą na marne :(

A co do strony do można kupić prepaid nawet dychę taniej ( nie wiem ile w tym prawdy), ale jeśli ktoś chciałby być pewien swojego kupna to weźmie jednak tę tarczę za 4 z hakiem i to już wychodzi 5 PLN różnicy - co nie jest jakąś monstrualną sumą ale zawsze coś. Ale ja tam zostanę przy sprawdzonych sprzedawcach na keye czy allegro.

Sprawdzałem na allegro, keye tam są droższe dla EU :/

Co do czystego linku, gdzie widzisz tutaj jakikolwiek link referencyjny ? <_<

@Edit :

Co do sprawdzonych sprzedawców, no tak ci którzy sprzedali 2k kluczy i mają ocenę pozytywną, są jacyś tacy ... nieufni :lol:

Dodam jeszcze, że na allegro prepaid 30 dni nie kupisz, a prepaid 60 dni są za 88zł, gdzie w g2a są za 78 zł, no ale okej, kupuj od "zaufanych" sprzedawców ;)

cena jak cena ogólnie jeśli chcesz taniej polecam poszukać gildii albo jakieś społeczności gamowej która kupuje w dużej ilości pre paid to zawsze ci się jaki rabacik trafi...i znowu badzmy szczerzy nawet jesli kupujesz w keye.pl to 88 zl na 2 miechy to nie jest az taka straszna cena.

Takie same ceny jak wszędzie, pozdrawiam.

MistycznaPanda - "jak wszędzie" spoko, skoro już na allegro ceny są droższe od tych na g2a

sprawdziłem to i o ile serwis g2a jest dość znaną marką to kupowania tam prepów sposobem podanym przez autora nie polecam, poniżej dowody;

*po pierwsze autor tematu twierdzi, że nie jest to reflink, więc czym jest to? (przkierownie z linka podanego w 1 poście http://odu.pl/CENZURA):

*porównanie cen 30-to dniowego czasu gry:

-od blizzarda pewne źródło:-z reflinka (RAZ, ŻE DROŻEJ, DWA 'SPRZEDAWCA' TEORETYCZNIE MOŻE COFNĄĆ PŁATNOŚĆ DO BLIZZARDA PO KLIKU DNIACH A NASZ CZAS GRY ZNIKNIE - GUARD Z G2A WYŁĄCZONY, JAK POLECA AUTOR TEAMTU)

*ceny prepa na 60dni:

-najtańsza aukcja z allegro od zaufanego sprzedawcy jaką znalazłem (w sklepach z kluczami może jest taniej, nie sprawdzałem):-a tu z reflinka (pomijając tego 'ruskiego' cena BEZ GUARDA 89.30

dodatkowo jak widać na sceenach z g2a z reflinków można trochę zarobić, np. jak ktoś z was kupi prepa na 60dni, polecający zgarnia 4,05zł, które de facto wy moglibyście oszczędzić kupując choćby na allegro do tego macie gwarancję bezpieczeństwa której brak z wyłączonym guardem na g2a (z drugiej strony z włączonym jest jeszcze drożej)

ceny i screeny z dnia 24.07 godz. ~13.10

Sprzedawca nie może cofnąć płatności do Blizzarda, jeśli klucz został zakupiony, i użyty prawidłowo na koncie.

De facto co do twojego posta, z wielkim "porównaniem cen" zapomniałeś, że użytkownicy mają kod promocyjny -5% :) Więc zacznij liczyć na nowo :)

Kolejny raz, mówisz że cena prepaid 60 dni wynosi 89zł, a na screenie masz zaznaczoną cenę od sprzedawcy z g2a któa wynosi 86.51, zapomniałem dodać, iż kupując od sprzedawcy G2A, nie musisz kupować ochrony G2A, bo jest to w mniemaniu firmy, by oficjalny sprzedawca G2A sprzedawał prawidłowe klucze.

Czemu nie można wybrać rosyjskiego sprzedawcy ? kwota 82.51 + 4.14 (Jeśli nie wierzysz ruskom) = 86.65 - 5% = 82.31

100 bezpieczeństwa bo ochrona G2A jest włączona, tańszy klucz, a jeszcze masz szansę na zdobycie fajnego upominku w postaci pendrive itd. No ale gadaj, że na allegro jest "lepiej" bo allegro ma .pl w nazwie i jest takie .. fabolous

Co do reflinku, jeśli ktoś chcę zakupić produkt z mojego reflinku, niech to zrobi, jeśli ktoś nie chcę, to nie musi.

Sprzedawca nie może cofnąć płatności do Blizzarda, jeśli klucz został zakupiony, i użyty prawidłowo na koncie.

może, swego czasu do był jeden ze sposobów na robienie tanich raf'ów za 10zł, drugi to kradzione karty kredytowe - niestety te czasy już minęły

De facto co do twojego posta, z wielkim "porównaniem cen" zapomniałeś, że użytkownicy mają kod promocyjny -5% Więc zacznij liczyć na nowo

4 screeny to nie wielkie porównanie, a w 1 poście nie ma żadnej informacji o rabacie 5%

-co do cen prepów, 86,51 to nadal drożej niż choćby na allegro, a 'ruskom' nie wierzę i wolę dopłacić ~2,7zł niż kupować w tej 'promocji'

100 bezpieczeństwa bo ochrona G2A jest włączona, tańszy klucz, a jeszcze masz szansę na zdobycie fajnego upominku w postaci pendrive itd. No ale gadaj, że na allegro jest "lepiej" bo allegro ma .pl w nazwie i jest takie .. fabolous

allegro to tylko dobry przykład, serwis zapewnia wsparcie w razie problemów ale proszę specjalnie dla ciebie klucz w sklepie za 84,9zł:

http://klucze.inexus.pl/world-of-warcraft-eu/wow-pre-paid

także pytam czy w najlepszym przypadku warto dla tych 2 złotych bawić się w kupowanie kluczy od 'ruskich'?

Co do reflinku, jeśli ktoś chcę zakupić produkt z mojego reflinku, niech to zrobi, jeśli ktoś nie chcę, to nie musi.

wcześniej bezczelnie napisałeś że nie ma reflinku podczas gdy on rzeczywiście był, dostałeś nawet za to warna, teraz z poprawionym postem i opcją z linkiem do strony głównej nie mam żadnego problemu

Tak przyznam się, był reflink ale co jest złego w kupieniu produktów z linka referencyjnego ?

Jest informacja, przecież ją dodałem :/

G2A jest sklepem jak każdy inny, wystarczy dać mu szansę, nie zmuszam cię, ale odruch podejrzliwości odczułeś zapewne nawet i na allegro, gdy po raz pierwszy coś tam kupowałeś. Ja do niczego nie zmuszam, jeśli ktoś chcę dać temu serwisowi szansę to proszę, droga otwarta. Jeśli nie, no cóż zawsze macie sprawdzonych kupców na allegro.

nie jestem pewny ale temat o G2A gdzieś już tu chyba był, no ale w każdym razie podziwiam inwencję twórczą :D

Dziękuje :) Akurat po polsku było łatwo, męczyłem się żeby to przetłumaczyć na angielski, po wielu próbach mi się udało ;d

Ja tam 30 dni kupuje zawsze na bnecie shopie uzywajac karty platniczej, latwo szybko i przyjemnie.

Czyli że jak to wygląda mam konto w wowie prepaid mi się skończył , to moge kupic battlechesta za 20 ileś złoty , i użyc tego kodu na 30 dni raz , jeśli nie używałem ?

Nie. Kod w battlechest jest kodem do gry a nie przedłużeniem czasu gry.

Jeśli już grałeś w WoW'a to na pewno zakupiłeś battle chest'a, no chyba że grałeś na wersji trial, wtedy możesz kupić battlechest'a.

Spoko spoko, tyle że tam są 30 dniowe tylko do wersji Us :\ :wacko:

Witajcie smile.png

Otóż parę dni temu miałem ogromny problem, karta prepaid na WoWie się kończy,

a jest chęć żeby grać dalej, i dalej :/ Zapewne wielu z was doświadczyło takiego uczucia,

jedni podeszli do tego spokojnie kupując kolejną prepaid, inni sprzedawali

niepotrzebne rzeczy tylko by kupić kartę. Otóż ja także byłem w tej samej sytuacji, chociaż

moja sytuacja była inna. Jedyne rzeczy które mogłyby nadawać się na sprzedaż, to książki,

jednakże dla mnie one mają wartość sentymentalną wub.png

Widząc cenę na oficjalnej stronie blizzarda straciłem wiarę, że jeszcze

zagram moją piękną postacią, ale pomyślałem sobie,

być może ktoś sprzedaje te klucze taniej ?

Gra tak bardzo popularna, przecież firmy które sprzedają karty na pewno widzą

zysk w sprzedawaniu takich kart za mniejszą ilość pieniędzy, dlatego znalazłem G2A.

Owy serwis ma naprawdę niskie ceny, żeby kupić moją prepaid na 30 dni musiałem sprzedać tylko jedną książkę, "Zmierzch" o tak, bardzo mi się książka nie podobała, miał to być horror, a poczułem tylko mdlącą miłość wampirów, seria książek od "Anne Rice" jest o WIELE lepsza od tego.

No ale miałem pisać o serwisie, a nie o książkach smile.png

W takim razie serwis G2A sprzedaje kody naprawdę po niskiej cenie

Link do serwisu (To jest reflink link, adres przenosi automatycznie do kategorii WoW) :

 Reflink =       http://odu.pl/32x  
Czysty link =     g2a.com

Tak więc w chwili gdy znajdziecie odpowiedni dla siebie produkt, na pewno zainteresuje

was produkt Timecard EU 30 days, chociaż możecie także kupić po jeszcze niższej cenie

Battlechest EU, chociaż co do battlechest można go użyć tylko RAZ, jeśli kiedykolwiek użyliście go wcześniej, drugi taki NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ. Jeśli nie jesteście pewni, czy kupowaliście battlechest,

czy nie, wystarczy wejść na stronę battle.net poszukać my account i sprawdzić w historii, czy nie wpisywaliście żadnego kodu na to smile.png

715801406141671169071.png

W chwili gdy wejdziecie na produkt dla was interesujący jest sposób żeby jeszcze BARDZIEJ obniżyć

cenę produktu, otóż obok ceny można zauważyć rozwinięcie cen, gdy lista się rozwinie,

możemy zauważyć że ofert jest dużo, wybieramy najniższą cenę, to jeszcze nie koniec !

JEŚLI kupujący ma 100% i sprzedał ponad 1000 kluczy, można WYŁĄCZYĆ

ochronę G2A, ochrona G2A polega na tym, iż po zakupieniu klucza jesteście łączeni z agentem,

ten z kolei sprawdza czy wasz klucz jest prawidłowy, jeśli nie, otrzymujecie zwrot kasy w ciągu 72h, opcja jest dobra jeśli kupujący nie sprzedał ŻADNYCH kluczy a jego średnia ocen to 0% w takim przypadku ochrona G2A jest KONIECZNA.

Do ludzi którzy zamierzają pisać, że nie wspieramy Blizzarda, a oczekujemy eventów, patchy itp.

Czekam jeszcze na ludzi, którzy powiedzą że owe sklepy łamią zasady YULA.

Co do pierwszego, tylko i wyłącznie firma Blizzard ma dostęp do kluczy, w takim razie ten kto je sprzedaje musiał je KUPIĆ od Blizzarda, wspieramy Blizzarda, bo dzięki nam sprzedający kupi kolejne klucze od Blizzarda, i kolejne.

Co do zasad YULA, Blizzard'a oficjalne stanowisko jest przejrzyste, Blizzard nie ponosi żadnej odpowiedzialności za klucz który kupimy od firmy innej niż w/w. W takim razie, Blizzard NIE zakazuje kupowania kluczy od innych sprzedawców, on tylko nie bierze odpowiedzialności za ich działanie, co jest dość logiczne.

KODY PROMOCYJNE NA ZAKUP WASZEGO I KLUCZA

1. Love MPC forum

2. IKJX-PG26-7ZAO

3. YHCL-TQBX-TPZ6

Mam nadzieję, że nie złamałem żadnego punktu w regulaminie, jeśli tak to proszę modka o edycję, lub napisanie na PW, wiem że nie jest to wasz obowiązek, ale jak tak ładnie proszę smile.png

@Wiem że jest to mój pierwszy post, ale większość mojego czasu spędziłem na wyłącznym

przeglądaniu newsów, a że do tego nie było potrzebne konto, to nie odczuwałem żadnego

nacisku by je założyć :)

warn_ico.png
Reflink
~Leman