CABAL ONLINE EU Episode X Gladiator

Cześć witam wszystkich

Postanowiłem założyć nowy temat ponieważ tutajsi redaktorzy piszą o wszelkiego radzaju pierdołach które nikogo nie interesuja o zamykanu servów crap gier o których nikt nie słyszał i o otwieranu przeglądarkowego crapu zamiast napisac ważnego newsa dlatego ich wyręcze

Cabal Online kultowe mmo doczekał sie właśnie po 7 latach nowej profesji konkretnie GLADIATORA (GL) Walczącego w Półdystansie posługującego się Czakramami.

I teraz tak żeby nikt nie wyskakiwał z słowami w stylu "Tam przecież nikt nie gra " od kiedy Cabal zmienił wydawce wiele osob wróciło do gry gm-i wbijają codziennie dając GM Buffy z administracją jest normalny kontakt nie czeka się 1 rok na odpisanie tricketu tak jak to było pod żadami GM Virala i jego przydupasów

Dalej my jako Polacy rządzimy w tej grze tylko z tą różnicą że nie jak w lolu "Polak to retard " w cabalu wszelkiego rodzaju inne narodowości uwielbiaja polaków wieksza połowa populacji cabala ma ponad 20 lat niema tam gimbusów tylko na prawde doborowe towarzystwo

Więc jak ktoś chce wrócic/wyprobowac gre to zapraszam!

http://cabaleu.estgames.com/en

Informacje o eventcie/rejestracja/download

Powodzenia!

\/ @Down Jest o wersi NA ja mówie o EU gdzie właśnie trwa main!

Ta wiadomość jest od tak dawna,że chyba już była(zaraz zobaczę).

Ja już gladiatorem mam max poziom więc. Ona już jest od 4 miechów

autorowi chodzi o wersję EU

Jeden.... jaka wersja. Tu i tu taki sam ping.

NA a EU to nie jeden **** poziom graczy jest zupełnie inny u nas to co oni tam robią w 14 osob w full mitrilach 34 amp my robimy w 7-10 osób

Po za tym na NA ceny są bardzo wysokie podczas gdy na EU da rade od 0 sie szybko dorobic + nasi rodacy stanowią potęge 3/4 mass serverów niema nawet 1 chanela na którym nawet 1 polaka nie spotkasz a w tym jest absolutny brak gimbusów oni w cabalu nie istnieją sami dorośli poważni gracze nieważne czy Polacy Niemcy czy Włosi wszysyc są normalni a nie jak w Lolu że jak widzisz rodaka w chat roomie to aż masz ochote wyjść z gry :P same superlatywy

Ktoś ma namiary na jakąś aktywną stronkę/gildie/forum na serwerze EU.
Pograłbym :D

na merkurym jest dużo polskich gildi ja sam też cos moge pomuc jak cos pisz do "Zajdel" zawsze costam pogramy chociaz ja strasznie oblęgany jestem ale na pewno znajde wolna chwilke

Próbuje właśnie rozwiązać problem :P. Instalacja OK, Update OK, próbuje się zalogować do gry a tam nic..... login pass wpisany i nie przeskakuje dalej :D. Jakieś pomysły? Grzebie teraz w priorytetach uruchomienia i firewallu ale może to jakaś błahostka i aktywni gracze podpowiedzą :D ?

A ja mam pytanko. Czy oplaca sie od nowa zaczynac? I czy bedziemy robic jakas polska gildie na serwie?

" Cycuszek" maiałeś wczesniej konto? jak tak to musisz je przetransferowac na stronie głównej

Lajszrik opłacac się oplaca bo jak sie myśli da rade sie dorobic szybko tymbardziej że dzisiaj weszła nowa profesja i all tak jakby od 0 zaczynaja a jest lvl up event za zdobywanie lvl dostajemy całkiem niezły set itp tak więc polecic moge a co do gildi Polaków jest na Mercurym mnóstwo chyba najwiecej z 4 serverów tak wiec gildie da rade szybko ogarnąc ja osobiście siedze we włosko-polskiej gildi ale u nas przyjmuje sie tylko max lvl na prawde wykoxane postacie ale mam wielu znajomych i na pewno da sie coś znalesc bo mniejszych gildi polskich znam mnimum 50 i ciągle nowe powstaja/ sie rozpadaja ale jak mówie gram od 0 od 1,5 roku a jestem pewnie w top 50 wizzow na sevie a nigdy nawet 1 zł niewydałem na gre

A preme i wszystko z ItemShopu da rade kupic za walute z gry nie jest to tanie ale spokojnie da sie na preme zarobic

U mnie zaraz leci formacik :D a potym zawitam na mercury :S (Tak miałem konto kiedyś, kiedyś na NA jak narzyczona była w top10 wariorów ;P) Miałem coś koło 80 wiza teraz spróboje FA albo FS chyba że ktoś coś poleca od siebie :). Jak sprawuję się ten nowy glad ?

Moze tez czas wrocic do Cabala? Zobaczymy zobaczymy... :P

o GL nic nie powiem bo gram wizzem ale teraz najbardziej rozchwytywani są FS i BL

FS ma wielki potencjał w pt i jest nie do zajeba****

A bl jak zawsze best na solo dungi

Wlasnie tak mysle nad zrobieniem tego GL, a jak juz to zrobie tego FS bo nie wiem jak stoi ten GL z DMG

Lajszrik opłacac się oplaca bo jak sie myśli da rade sie dorobic szybko tymbardziej że dzisiaj weszła nowa profesja i all tak jakby od 0 zaczynaja a jest lvl up event za zdobywanie lvl dostajemy całkiem niezły set itp tak więc polecic moge a co do gildi Polaków jest na Mercurym mnóstwo chyba najwiecej z 4 serverów tak wiec gildie da rade szybko ogarnąc ja osobiście siedze we włosko-polskiej gildi ale u nas przyjmuje sie tylko max lvl na prawde wykoxane postacie ale mam wielu znajomych i na pewno da sie coś znalesc bo mniejszych gildi polskich znam mnimum 50 i ciągle nowe powstaja/ sie rozpadaja ale jak mówie gram od 0 od 1,5 roku a jestem pewnie w top 50 wizzow na sevie a nigdy nawet 1 zł niewydałem na greA preme i wszystko z ItemShopu da rade kupic za walute z gry nie jest to tanie ale spokojnie da sie na preme zarobic

Na Jupku też nie jest trudno ze znalezieniem gildii.

Tak btw serio zapisałeś to w jednym zdaniu? :D

Kim ten gladiator jest? Bo zastanawiam się czy robić starego dobrego warka/fs'a czy zaryzykować nową klasą.

Elos. Zamierzam wypróbować Cabala. Jaką klasę polecacie dla osoby początkującej?

Na Venus, kiedys mars tez sporo Polskich gildii i to w TOP10 serwera, z znalezieniem graczy do wspolnej gry nie trudno.

O jakim cabalu mówicie, ja w grze mam do wyboru tylko 1 serwer Titan(EN)