Tablet pomoc

Witam!

Od jakiegoś czasu mam w planach zakup tabletu i mam mały dylemat.Mój budżet to 500 zł, ale jeżeli w nieco większej cenie będzie coś sensownego to mogę coś dorzucić. Ogólnie tablet będzie mi służył do wszystkiego : grania, internetu, filmów. Najbardziej zależy mi, aby czas działania na baterii był jak najdłuższy oraz na dobrym wyświetlaczu i płynności działania.

Co myślicie o zakupie Nexus'a 7 1 generacji? Czy uważacie, że warto go jeszcze kupić? Może posiada go ktoś i napisze jak sobie radzi z nowymi grami czy też aplikacjami i jak działa akumulator po jakiś tam czasie użytkowania? Czy może jednak lepiej jest się zainteresować czymś innym np. Asus Memo Pad 7, Dell Venue 7 czy Acer Iconia A1. Jeżeli ktoś posiada te sprzęty i mógłby napisać jak się sprawują to byłbym wdzięczny.

Z góry dzięki za każdą pomoc!

Jeśli masz w planach oglądanie filmow to polecam na tablicy (olx.pl) poszukac asusa tf300 -spory ekran 5-cio rdzeniowa tegra 3 rozsądny czas dzialania na baterii (wiem bo mam) dobra cena :D jak chcesz więcej info,jakoes zdj czy cos to pisz pw albo tutaj

Dzięki za odpowiedź! Jednakże szukam czegoś mniejszego, bardziej poręcznego, mającego 7-8 cali.

Dorzucić i kupić Nexusa II generacji. Zdecydowanie najlepszy tablet 7' Sam go posiadałem jeszcze miesiąc temu i byłem bardzo zadowolony

Yhmm dorzucenie do nexusa 2 giej generacji to świetny pomysł. Na pewno będzue dłużej wpsierany jeśli chodzi o aktualizacje oprogramowania ;)

@UP nexus 1 generacji będzie tak samo wspierany bo jest od google co = najnowszy andek

Mama nexusa 7 I generacji i powiem ci ze nadal spisuje sie swietnie (nie mam problemu z zadnymi grami a bateria wytrzymuje 3/4 dni przy ogladaniu filmów 3-5 godzin dziennie)

wiesz nie miałem niestety zbyt wiele do czynienia z nexusami ale np w samsungach jest tak , że teraz mam sgs4 i on jest wspierany ale np sgs 3 już nie wiem ,że porównywanie nexusa do samsunga to absurd lecz podejrzewam ,że nexusy mogą żądzic się podobnymi prawami ;)

Nie lepiej dołożyć jeszcze trochę i kupić Tegre Note 7? Jest porównywalny z innymi tabletami o 1000 zł droższymi. Sam posiadam takowego i nie mam prawa powiedzieć złego słowa na jego temat.
http://www.morele.net/tablet-gigabyte-tegra-note-7-638556/

Hmm, a co sądzicie o Dell Venue 7 i 8 (swoja drogą ciekawe czy nadal będą dostawać aktualizacje) oraz Asus Memo Pad 7??

Witam!

Od jakiegoś czasu mam w planach zakup tabletu i mam mały dylemat.Mój budżet to 500 zł, ale jeżeli w nieco większej cenie będzie coś sensownego to mogę coś dorzucić. Ogólnie tablet będzie mi służył do wszystkiego : grania, internetu, filmów. Najbardziej zależy mi, aby czas działania na baterii był jak najdłuższy oraz na dobrym wyświetlaczu i płynności działania.

Co myślicie o zakupie Nexus'a 7 1 generacji? Czy uważacie, że warto go jeszcze kupić? Może posiada go ktoś i napisze jak sobie radzi z nowymi grami czy też aplikacjami i jak działa akumulator po jakiś tam czasie użytkowania? Czy może jednak lepiej jest się zainteresować czymś innym np. Asus Memo Pad 7, Dell Venue 7 czy Acer Iconia A1. Jeżeli ktoś posiada te sprzęty i mógłby napisać jak się sprawują to byłbym wdzięczny.

Z góry dzięki za każdą pomoc!