Kritika: Chaos Unleashed

Chcialbym zaprosic wszystkich do zagrania w ów tyt. Gra jak i pctowy dostepny w krajach nadmiaru ryzu odpowiednik jest dungeonowką.

Do dyspozycji(Jak narazie bo w przyszlosci bedzie wiecej) mamy 2 postacie:

Berserker - Czyli klasyczny warrior wywijajacy szpadlem(GreatSwordem)
Cat - kobite wladajaca dwoma sztyletami.

Jako, ze jest to dungeonowka to niestety posiada ona system staminy, ktora spada za kazde wejscie na dunga (Mamy jej 50. Jeden dun wystsa 5 stamki). Regeneruje sie ona co ~30 min o 5 jednostek. Maksymalny lv to podajze 50, lecz nie jestem pewien.
Itemki są podzielone na rangi (Od normal po Rare). Z dungow mozemy wydropic keye ktorymi otwieramy skrzynki z roznymi rzeczami.(Od jednorazowych buffow po unikalne itemy). Aby polepszyc loot z ow skrzynek mozemy je ulepszac przy pomocy wyfarmionej w grze kasy. Nie zabraknie rowniez questow, ktore ograniczaja sie zazwyczaj do wyczyszczenia jakiegos dunga kilka razy. Póki co niema niestety systemu party i kazdy dung musimy robic solo(mozliwe, ze sie to zmieni w przyszlosci). Rodakow w grze nie brakuje, gdyz co wejscie do gry jest masowy spam ;).

Dodaje kilka ss'ow z gry:Kritika+Chaos+Unleashed6.jpg
kritika-news2.jpg
kritika.jpg
. To chyba na tyle. Jakby co to pisac ;). Mój nick: WilliamXan
Link do pobrania: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamevil.kritikamobile.android.google.global.normal&hl=pl

W Kritika: Chaos Unleashed itemki są podzielone od Normal-Legendary(są jeszcze itemki koloru białego które nie mają rangi) tj. Normal, Rare, Epic, Legendary z czego Normal można ulepszyć do +10, Rare +15, Epic +20 oraz Legendary do +25.
W grze możemy również craftować itemy za pomocą materiałów dla danej części naszego wyposażenia, tj. broń, zbroja i akcesoria. W zakładce Enchance możemy również zmieniać bonusy(oraz ich wartości) naszym itemkom.
W ów grze nie brakuje także walk PVP, które toczą się automatycznie po wybraniu przeciwnika, a walkę najczęściej przesądza ilość CP(character points - punkty postaci, które są odzwierciedleniem siły/mocy naszego ekwipunku).
Podsumowując Kritika to bardzo pożądna gra bez P2W, ponieważ sami możemy wyfarmić walutę w grze(Karats) i użyć ich np. do kupienia avataru(zmienia on statystyki) dla naszej postaci.

Zagram jak sie bedzie dalo normalnie grac przez bluestack :D

System lootu z ostatnich skrzyn jest do rzyci. Zawsze gdy jest jakis Epic w jedenej z trzech skrzyn do nigdy nie udalo mi sie w niego trafic. Gra ruszyla mi na Galaxy Trend, ktory jest padłem. Wiec na niszowych fonach powinno dzialac. Zapomnialem dodac, ze Zamiast pt jest dostepny system Striker, ktory dziala na zasadzie przywolania postaci znajomego(odbywa sie to bez jego wiedzy) w celu zaatakowania bossa.

Da radę płynnie pograć na 512 ramu, i 2x 1Ghz?

Mogę sprawdzić, ale cóż... musiałbym coś wywalić z tela, a bez potrzeby nie chcę tego robić.

Optymalizacja to gwózdz do trumny. Moje chinskie badziewie "Szajsung trend" srednio sobie z tym radzi, ale dead triger na maxymalnych chodzi bezproblemowo.

Grałem i całkiem ciekawie się gra, ale czegoś mi w tej grze brakowało :/ Na dynamikę skarżyć się nie mogę, ale może to przez to, że gra najzwyczajniej w świecie jest zwykłą naparzanką, gdzie wystarczy naciskać jeden przycisk ataku w odpowiednim kierunku, na czym właśnie polega system walki. Trochę się w tym aspekcie zawiodłem, ale w ogólnym rozrachunku, jeżeli ktoś lubi RPG i takie właśnie naparzanki, to powinno mu się spodobać. Dotrwałem do 51 poziomu (ostatnio zwiększyli z 50 max na 60 max) i usunąłem grę, która wraz ze wszystkimi aktualizacjami zajmowała bagatela gigabajt z haczkiem. Co do party, to w tej grze wątpię, żeby to wprowadzili bo przecież są "strikerzy", a jeśli wprowadzą to wyłącznie do jakichś dodatkowych bossów, bo o normalnych dungach można pomarzyć.

Legendarne itemki dropi się bardzo łatwo, ale schody zaczynają się wtedy, kiedy chcesz stać się silniejszy. Wtedy musisz wyładować ogromne sumy na "inherit" czyli przeniesienie poziomu enchantu itemu na inny o tej samej randze. Oczywiście twórcy udostępniają inherit za prawdziwe pieniądze, który ma 100% szans na powodzenie i dla przykładu (bo do tego poziomu enchantu tylko doszedłem) z +17 legendarką oscyluje w okolicach 10 złociszy.

Co do systemu lootu.... Zwykły haczyk, zebyście wydawali kasę na grę. To, że są trzy skrzynki nie oznacza, że szansa zdobycia itemków z nich to 1:3... W grach stosują to już tak często, że można się porzygać. Szansa wypadnięcia każdego przedmiotu jest procentowa, obliczana według jego wartości!!!

Ogólnie patrząc na grę, pomijając fakt że z Item Shopu wieje P2W, pomijając też wszelkie bonusy (żeby nie było jednostronnie), to grę tą spokojnie mogę ocenić na 9/10 i polecić fanom gier RPG.

Nie widze tu p2w. Jesli chcesz cos za karaty to poprostu czekasz na eventy lub tez robisz areny pvp.

Ja gram, mam 30 poziom i puki co nie ma takiej 2 gry.

Jesli potrzebujesz w miare dobrego strikera zapros: OpsCyc, DannyXN, WilliamXN

Gierka dobra, ale są lepsze gry tego typu na andka. Niestety praktycznie kazda gra hns jest p2w. Pograc mozna zwyczajnie bez osiagania czego kolwiek. Optymalizacja? Brak. Na LG G2 mini gra sie niby spoko, ale scinki sa co pare sekund. Moze to nie przeszkadza, lecz irytuje. Z tego co widzialem ostatnio mamy wiecej postaci do wybrania ale tutaj juz klania sie item shop lub miesiace grania i czekania na eventy.

u mnie chodzi elegancko bez sciniki :) swietna gra i do tego system gildi :) cos czuje ze dluzej posiedze w tej grze naprawde warto :) sporo polakow gra jak patrze na chat

Czat jest regionalny wiec masz samych polakow. Gra jest dosc dobrze rozwijana i wgl sie nie nudzi.

Chcialbym zaprosic wszystkich do zagrania w ów tyt. Gra jak i pctowy dostepny w krajach nadmiaru ryzu odpowiednik jest dungeonowką.

Do dyspozycji(Jak narazie bo w przyszlosci bedzie wiecej) mamy 2 postacie:

Berserker - Czyli klasyczny warrior wywijajacy szpadlem(GreatSwordem)
Cat - kobite wladajaca dwoma sztyletami.

Jako, ze jest to dungeonowka to niestety posiada ona system staminy, ktora spada za kazde wejscie na dunga (Mamy jej 50. Jeden dun wystsa 5 stamki). Regeneruje sie ona co ~30 min o 5 jednostek. Maksymalny lv to podajze 50, lecz nie jestem pewien.
Itemki są podzielone na rangi (Od normal po Rare). Z dungow mozemy wydropic keye ktorymi otwieramy skrzynki z roznymi rzeczami.(Od jednorazowych buffow po unikalne itemy). Aby polepszyc loot z ow skrzynek mozemy je ulepszac przy pomocy wyfarmionej w grze kasy. Nie zabraknie rowniez questow, ktore ograniczaja sie zazwyczaj do wyczyszczenia jakiegos dunga kilka razy. Póki co niema niestety systemu party i kazdy dung musimy robic solo(mozliwe, ze sie to zmieni w przyszlosci). Rodakow w grze nie brakuje, gdyz co wejscie do gry jest masowy spam ;).

Dodaje kilka ss'ow z gry:Kritika+Chaos+Unleashed6.jpg
kritika-news2.jpg
kritika.jpg
. To chyba na tyle. Jakby co to pisac ;). Mój nick: WilliamXan
Link do pobrania: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamevil.kritikamobile.android.google.global.normal&hl=pl