ArcheAge czy pójdzie?

Siemka czy zadziała mi archeage

Oto mój sprzęt:

Karta Graficzna : ATI Radeon HD 3800 Series

Procesor : Intel Core 2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz

GigaRam : 3

Będzie ciężko, ale może na super-minimalnych uciągniesz. Chociaż nawet nie chcę myśleć co będzie się działo jak wejdziesz do jakiegoś miasta czy też wpadniesz na grupowy event xD

A co bym musiał zmienić aby zadziałała na średnich ?

I jaka karta by była potrzebna aby działał na średnich i ile ona by kosztowała ?

Spójrz sobie na mój dziki sprzęt (pod sygnaturką) i pomyśl, że ja na nim mam problemy z wydajnością w miastach, a o eventach nawet nie wspomnę (na średnich). Musiałbyś zwiększyć ilość RAM-u do 4 GB, i karta... coś z 1 GB pamięci by się przydało.

Wymagania sprzętowe.

Minimalne oznaczają, że pograsz ale w dużych skupiskach ludzi pewno będziesz miał pokaz slajdów.

http://archeageonline.pl/news/nowinki/wymagania-sprz%C4%99towe.html

Siema też chciałbym się zapytać czy pójdzie mi na kompa ta za***ista gra bo jeśli nie to nie warto czekać na klucz kiedy dostane

Procesor:AMD Athlon64x2 Dual Core Processor 4200+ 2,20GHz

Pamięć ram 4GB

karta graficzna Nvidia GeForce GTX 550 Ti

Siema też chciałbym się zapytać czy pójdzie mi na kompa ta za***ista gra bo jeśli nie to nie warto czekać na klucz kiedy dostane Procesor:AMD Athlon64x2 Dual Core Processor 4200+ 2,20GHzPamięć ram 4GBkarta graficzna Nvidia GeForce GTX 550 Ti

ciezko bedzie ze wzgledu na bardzo slaby procek ^^ ... mi na phenom II x4 955, 8GB DDR3 i AMD 6870 1GB DDR5 mialem spadki fps i to na srednich ... do mmo zawsze jest potrzebny mocny procek moj to juz slabizna a co dopiero twoj ;/

To ja też się spytam czy mi pójdzie:

Procesor:Intel® Core i3-2120 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs)

Karta: NIVIDIA GeForce GT 520

Ram: 6GB

czyli nie warto czekać na grę już tak jak mam słaby komp a mój kolega też jest ciekawy czy pójdzie mu gra

procesor: Inte® CORE i3-2330m cpu @ 2,20ghz

pamięć ram 4,00(distępne 2,95gb)

amd radeon hd 6370m i mobile intel® hd graphics

@Up U niego też będzie ciężko ;/

Siemka czy zadziała mi archeageOto mój sprzęt:Karta Graficzna : ATI Radeon HD 3800 SeriesProcesor : Intel Core 2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHzGigaRam : 3
mam kompa o generację lepszego i na minimalnych wymaganiach (poza rozdzielczością fullHD i widocznością na max) przy spokojnej grze solo mam 50-70fps ale przy byle jakiej akcji (miasto, bitwa, farma) spada mi MIEJSCAMI do 15-20, myślę że powinni popracować nad optymalizacją gry choć osobiście do premiery i tak sprawie sobie nowego kompa; podsumowując możesz próbować na minimalnych ale nie będzie to przyjemna gra, choć przynajmniej zobaczysz archeage
Siema też chciałbym się zapytać czy pójdzie mi na kompa ta za***ista gra bo jeśli nie to nie warto czekać na klucz kiedy dostane Procesor:AMD Athlon™64x2 Dual Core Processor 4200+ 2,20GHzPamięć ram 4GBkarta graficzna Nvidia GeForce GTX 550 Ti

procesor do wymiany a co za tym idzie płyta i znając życie zasilacz pewnie też

To ja też się spytam czy mi pójdzie: Procesor:Intel® Core™ i3-2120 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs)Karta: NIVIDIA GeForce GT 520Ram: 6GB

jak wymienisz kartę graficzną to powinno się grać w miarę przyjemnie na niskich ustawieniach

czyli nie warto czekać na grę już tak jak mam słaby komp a mój kolega też jest ciekawy czy pójdzie mu gra procesor: Inte® CORE™ i3-2330m cpu @ 2,20ghzpamięć ram 4,00(distępne 2,95gb)amd radeon hd 6370m i mobile intel® hd graphics

może odpali ale nie ma mowy o dłużej grze

nie pograsz

a ile będzie to mnie kosztowało żeby poszło mi archeage na dobrych detalach

Najlepiej sprawdzić samemu czy gra zadziała wiadomo nie będą to max ustawienia ale low powinno śmigać i kombinować .Czytajac oficjalne forum ArcheAge dobrze zoptymalizowali..Kiedy wychodził AION nawet nie śniłem że w to zagram a gra działała na Sempronie 3000+ (1,8Ghz) 512 ram i grafice 128MB.(a gdzie to minimalnych wymagań KOSMOS).

kvass1 żeby sprawdzić to musze mieć klucz a już nigdzie ich nie ma więc nie ściągnę i nie sprawdze

Intel core i7 2630QM 4/8 2ghz

gt540m 1gb

6gb ram win7 wszystkie stery aktualizowane na bieżąco

na tym bd działać ?

Dobra przy okazji ja zapytam mój sprzęt to:
Procesor: AMD Athlon II X4 631 Quad-Core Processor 2.60 GHz
Ram: 4GB planuje kupić kolejne 4GB
Grafika:Nvidia GeForce GTX 550 Ti 1GB DDR5 z tego co pamiętam szyna 192 bity :)
Z góry dzięki

Siemka czy zadziała mi archeage

Oto mój sprzęt:

Karta Graficzna : ATI Radeon HD 3800 Series

Procesor : Intel Core 2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz

GigaRam : 3