Pomocy Crash

Witam, mam problem z komputerem podczas gry w jakąkolwiek grę komputer mi się wyłącza i pokazuje się niebieskie tło z jakimiś napisami. Macie jakieś pomysły co może się dziać?

jaki masz windows?

bluescreen zaleznosci co tam jest napisane to od tego, ale radze zrobić ci formata, a jak to nie pomorze jest szansa ze cos ci sie poluzowalo podczas czyszczenia kompa i powinienes udac sie ze zdjeciami do jakiegos serwisu to ci powiedza co i jak (zrob zdjecia, a nie od razu kompa) chyba ze to lapek xD

Windows 7

Wątpię by mi się coś poluzowało bo wyskoczyło mi to z d*py. Jak grałem 3runde w lola dzisiaj dopiero mi wyskoczyło i wykasuje tylko podczas gier.

a niby kiedy ma wyskakiwać? kiedy jest wyłączony?

Format albo zobacz czy wirusa nie masz, ale raczej bez formata sie nie obejdzie xD

No a jak korzystam z komputera i buszuje po necie to nic się nie dzieje. No ale jak radzisz format to format. ;/

No a jak korzystam z komputera i buszuje po necie to nic się nie dzieje. No ale jak radzisz format to format. ;/

Poniewaz malo spalasz pamieci podczas ogladania stronek... a podczas gry wszyskie brudy wychodzą, to jest moje zdanie jak chcesz poczekaj na opinie innych :)

1 - jakąkolwiek* Boże, jakie dno intelektualne...

2 - sprawdź temperaturę karty graficznej podczas gry

3 - wyczyść komputer w środku z kurzu

Wybacz mi panie idealny lecz nie jestem tak wyedukowany jak ty lecz przynajmniej mam kolegów. :v Za pozostałe punkty dziękuje. ;>

1 - jakąkolwiek* Boże, jakie dno intelektualne...2 - sprawdź temperaturę karty graficznej podczas gry3 - wyczyść komputer w środku z kurzu

co do twojej sygni to da sie pisząc muj czy tesz... wiec zmień ja gdyz obrażasz innych, koleś możne byc chory czy coś, pisze jak pisze, ale nie powinieneś go obrażać...

wydaje mi sie ze wyczyszczenie mu nic nie da...

Mialem tak pol roku temu. Dokladnie tak samo. Jesli temperatury sa ok to odinstaluj sterowniki od karty graficznej Display Driver Uninstallerem i zainstaluj od nowa pobrane wczesniej aktualne sterowniki. Moglbys najpierw jeszcze sprawdzic plik minidump (dmp) i wkleic raport tutaj.

http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-a-za-pomoc%C4%85-bluescreenview-t313445/

Wstaw raport to Ci powiem w czym problem.

@Edit

Tutaj jest moj temat z przed kilku miesiecy z takim samym problemem. Ja niestety nie moglem sam odczytac pliku dmp ale znalezli sie dobrzy ludzie co mi pomogli. ;)

http://forum.pcformat.pl/Bluescreen-podczas-grania--490332-t

No co ty nie przejmuję się opinią jakiegoś typa z forum którego życie jest w grach a jego jedyny kolega to Dain i to naddatek również na forum.

Jeśli tylko podczas grania to możliwe że twoje podzespoły łapią wysoką temperaturę, bo jak wiadomo gry są bardziej wymagające niż przeglądarka. Więc powinieneś ściągnąć program do monitorowania temperatury procka i grafiki, takim programem jest SpeedFan. Odpal grę która powoduje BS z włączonym speed fanem w tle, pograj z 10 minut i sprawdź czy ci nie skaczą temperatury, jeśli tak, to masz problem, musisz rozkręcić kompa i porządnie go wyczyścić, jeśli to temperatura procesora ci skacze, przydało by się kupić nową pastę termo przewodzącą i oprócz porządnego wyczyszczenia coolera nałożyć tez nową pastę na procek, instrukcję znajdziesz na youtube. Radze najpierw sprawdzić temperatury przed formatem, bo jeśli w tym leży problem to format nic ci nie da. Teraz temperatury na zewnątrz są po 30 stopni i u wielu ludzi kompy zaczęły się resetować przez słabe zasilacze albo słabe chłodzenie.

Jeśli temperatury są OK, to powinieneś aktualizować sterowniki, grafiki, płyty głównej, dźwięku, sterowniki znajdziesz na stronach producentów twojego sprzętu. Jeśli nie wiesz jaki masz sprzęt możesz sprawdzić to programem AIDA64.

Napisz też jaki masz sprzęt i jaki zasilacz. Jeśli nie wiesz jaki zasilacz odkręć bok obudowy i przeczytaj co na nim jest napisane.

Jeśli nie chce ci się diagnozować problemu w taki sposób, czyli poświęcić więcej czasu, zdejmij bok obudowy wyjmij z biurka i odpal grę, zobacz czy BS ci będą wyskakiwać, jeśli nie to znaczy że masz problem z temperaturami i w zamkniętej budzie komp się gotuje, wtedy patrz akapit nr 1.

Jestem pewny ze to sterowniki do karty graficznej. Sprawdz te temperaturki dla pewnosci i wrzuc ten raport z dmp to bedziemy pewni w 100%

Dobra działa wyczyściłem dobrze i śmiga. Dzięki za pomoc. :)

Witam, mam problem z komputerem podczas gry w jakąkolwiek grę komputer mi się wyłącza i pokazuje się niebieskie tło z jakimiś napisami. Macie jakieś pomysły co może się dziać?