Keye do Bety ArcheAge

Witam z racji tego że ludzie korzystają z komputerów o różnych porach dnia i nocy łatwo jest przegapić czas w którym można trafić na darmowe Keye. Ja sam zazwyczaj odwiedzam strony z kluczami gdy ich pula jest juz pusta, dzis mając okazje wziąlem kilka sztuk więcej by podzielić się z rodakami którzy bardzo chcą przetestowac AA ale przez prace bądz inne sytuacje nie maja możliwości zdobyć kluczyka. :)

Na chwile obecną na oddanie mam 12 Key'ow dających dostęp do bety zaczynającej sie 30 Lipca.

Jeśli jest ktoś chętny niech śmiało pisze w temacie, w pierwszej wolnej chwili podeśle Keya na PW.

Ostatnimi czasy szukam sobie jakiegos przyjemnego tytułu do pogrania wiec jesli chce ktoś bezinteresownie podesłać mi kod dostępu do gry w którą i tak nie pogra będę wdzięczny. :)

Chetnie przyjąłbym dla siebie i dziewczyny jeśli można.

Ja też chętnie bym przyjęła taki kluczyk

poproszę :)

poproszę kluczyk :)

Mi też możesz wysłać, dam znajomemu bo aktualnie siedzi w pracy i nie może sobie sam przygarnąć takowego. (serio)

Rowniez chetnie przyjme kluczyk :)

byłbym wdzięczny za kluczyk :)

To ja też poproszę i dzięki.

Też bym przyjął :D

Też przyjmę jeden skromny :D

Chętnie bym przyjął kluczyk :D

No i kluczyki się rozeszły :) do zobaczenia na Becie ^^

Jak ktoś bedzie miał na oddanie Keye do AA walcie w tym temacie zeby nie robic syfu na forum :)

Klucze nadal są dostępne na stronie już od 2h wiec je łapcie jeśli ktoś z was jeszcze nie ma.

Bardzo ladnie prosze

Jak ktoś jeszcze ma to przygarnę key :)

Jak ktoś jeszcze ma to przygarnę key

Nie łatwiej wejść na stronę gdzie są jeszcze kody i sobie samemu klucz ogarnąć?

http://www.razerzone.com/gamebooster-archeage-beta/ Tutaj sobie wejdzicie...

Witam z racji tego że ludzie korzystają z komputerów o różnych porach dnia i nocy łatwo jest przegapić czas w którym można trafić na darmowe Keye. Ja sam zazwyczaj odwiedzam strony z kluczami gdy ich pula jest juz pusta, dzis mając okazje wziąlem kilka sztuk więcej by podzielić się z rodakami którzy bardzo chcą przetestowac AA ale przez prace bądz inne sytuacje nie maja możliwości zdobyć kluczyka. :)

Na chwile obecną na oddanie mam 12 Key'ow dających dostęp do bety zaczynającej sie 30 Lipca.

Jeśli jest ktoś chętny niech śmiało pisze w temacie, w pierwszej wolnej chwili podeśle Keya na PW.

Ostatnimi czasy szukam sobie jakiegos przyjemnego tytułu do pogrania wiec jesli chce ktoś bezinteresownie podesłać mi kod dostępu do gry w którą i tak nie pogra będę wdzięczny. :)