Problem z kablem od monitora

Siemano!

Mam problem nie z samym kablem a z końcówką od kabla między komputerem a monitorem.

A więc mój kabel od monitora ma wejście VGA (D-SUB) a karta graficzna ma tylko wejścia DVI (DVI-I , DVI-D)

Płyta główna którą kupuje ma wejście VGA ale nie wiem czy jest ono odpowiedzialne za zintegrowaną kartę graficzną czy też będzie odpowiedzialne za moją kartę graficzną którą zamierzam kupić?

http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b85-g43-sc-lga1150-intel-b85-4xddr3-vga-gblan-atx-haswell-581506/

Jeżeli wejście jest odpowiedzialne za zintegrowaną kartę graficzną to czy mógłby mi ktoś doradzić gdzie kupić przejściówkę między VGA a DVI?

A to model karty graficznej w razie potrzeby :

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270-2gb-gddr5-256-bit-hdmi-2xdvi-dp-r9-270-gaming-2g-599531/

Z góry dziękuje :)

Witam

Jak dla mnie to ta plyta ma 3 wyjscia sygnału video (2 w jednym rzędzie: dvi i Vga(D-Sub)) i jedno HDMI

Nigdy nie słyszałem o "WEJSCIACH" VGA

Wyjscia Vga na płycie głównej odpowiadaja tylko i wylacznie za sygnal podany przez karte graficzna zintegrowana w procesorze

Jezeli dokupisz karte graficzna , to kabel od monitora podłaczysz do gniazda karty graficznej (Karta graficzna zintegrowana w procesorze nie bedzie miec wplywu na generowanie grafiki, (sa wyjatki AMD i R7 250))

Kabel dostales z monitorem , przejsciowki z dvi na vga powinny być w zestawie z kartą graficzną , jeżeli nie, to koszt ok 10-20 zł. W każdym szanujacym sie sklepie komputerowym

Nowy kabel do monitora to wydatek ok 10-30zł

http://www.morele.net/belkin-pro-przejsciolwka-zla-cze-dvi-dvi-i-na-vga-d-sub15-retail-f2e4162cp-377484/

Czy ta przejściówka jest dobra? To jedyna którą znalazłem , chyba ze jest tańsza to podajcie nazwy sklepów w których na pewno są odpowiednie przejściówki których potrzebuję :)

http://www.morele.net/belkin-pro-przejsciolwka-zla-cze-dvi-dvi-i-na-vga-d-sub15-retail-f2e4162cp-377484/Czy ta przejściówka jest dobra? To jedyna którą znalazłem , chyba ze jest tańsza to podajcie nazwy sklepów w których na pewno są odpowiednie przejściówki których potrzebuję

Karta graficzna którą chcesz zakupic ma dwa wyjscia DVi :DVI-I i DVI-D

Jednym słowem TAK bedzie pasować, jak nie pod jedno wyjscie to pod drugie (jezeli nie masz 2 monitorow, to nie ma znaczenia )

Na Alledrogo mozna kupic przejsciówke za 3,75 zł , przejdz sie do najbliższego sklepu komputerowego , rtv, mogą mieć takie ustrojstwo .(jak pisałem powinna być w zestawie z karta graficzną)

Przejściówka jest dodawana do każdej karty graficznej. Znajdziesz w pudełku z kartą.

A kabel od monitora podpinasz do karty graficznej tej dokupionej.

A zintegrowaną wyłączasz w BIOSIE, ustawiając jako priorytetową kartę z wejścia PCI-E. Zakładka Integrated Peripherals, albo PnP/PCI Configurations, w zależności od rodzaju BIOSU. I oczywiście nie instalujesz do niej sterowników. Tylko do tej dokupionej.

Przejściówka jest dodawana do każdej karty graficznej. Znajdziesz w pudełku z kartą.A kabel od monitora podpinasz do karty graficznej tej dokupionej.A zintegrowaną wyłączasz w BIOSIE, ustawiając jako priorytetową kartę z wejścia PCI-E. Zakładka Integrated Peripherals, albo PnP/PCI Configurations, w zależności od rodzaju BIOSU. I oczywiście nie instalujesz do niej sterowników. Tylko do tej dokupionej.

Do czego mam nie instalować sterowników?

A także w opisie karty napisane jest że w zestawie załączona jest płyta ze sterownikami i dokumentacją więc nie jestem pewny czy na pewno do każdej i czy wogóle jest dodawana przejściówka do karty graficznej.

ostatnie zdj w tym linku do karty graficznej po lewo jest biała czy tam szara przejściówka ...

nie instalować video vga czy jakoś tak z płyty od płyty głównej cala resztę się instaluje

tak ja mówili w biosie się wymusza kartę dedykowaną z PCI ex., a wbudowana się wyłącza

Przejściówka do karty graficznej jest dodawana do karty graficznej, ale mogli tego po prosru nie napisać. Tak samo jak dodają przejściówki MOLEX -> 6 PIN, to też nie piszą, a są.

Jesli nawet nie będzie to tak jak kolega wyzej mówi, w każdym szanującym się sklepie komputerowym kupisz taką przejściówkę za groszę.

Mam w domu takie 3, mógłbym Ci nawet dać, jakbyś sobie po nią wpadł :D

A sterowników masz nie instalować do karty zintegrowanej, ale wałśnie doczytałem że ta płyta posiada tylko kartę VGA i wyjścia obrazu dla niej, więc moja wypowiedź nie ma tutaj znaczenia. Karta VGA to najprostsza możliwa karta graficzna zawarta w układzie procesora. Służy głownie do tego żebyś coś widział zanim zainstalujesz tą prawdziwą grafikę ;)

nie instalować video vga czy jakoś tak z płyty od płyty głównej cala resztę się instaluje

Podstawowy sterownik VGA sam się zainstaluje, ale tym się nie przejmuj, bo to normalne.

xPro100x zignoruj po prostu to co mówiłem odnośnie zintegrowanej grafiki na tej płycie. Tematu nie było ;)

Jak dostaniesz sprzęt i będziesz miał jakieś problemy to wtedy daj znać.

nawet jest to nie potrzebne bo windows z automatu instaluje stery do vga (win xp) żeby karta ruszyła (nawet jak wbudowana jest wyłączona) w nowszych windach już są podstawowe stery od razu zainstalowane

co do przejściówek właśnie na zdjęciach się można dowiedzieć co dodają albo w specyfikacjach w tabelce na samym dole w opisie zawartość pudelka albo dodatki

chyba że jest to używka :P to można dostać gołą kartę :)

A to dziękuje wszystkim za rady na zdjęciu widać że jest przejściówka , plus dla pana za spostrzegawczość a także za wszystkie wypowiedzi :D

dla 100% pewności tel do sklepu żeby się upewnić czy wszystko będzie bo ostatnie zdj pokazuje full opcje którą powinieneś dostać w pudełku oprócz karty

dla 100% pewności tel do sklepu żeby się upewnić czy wszystko będzie bo ostatnie zdj pokazuje full opcje którą powinieneś dostać w pudełku oprócz karty

przejściówka, molex, crossfire, książka, CD i karta

Siemano!

Mam problem nie z samym kablem a z końcówką od kabla między komputerem a monitorem.

A więc mój kabel od monitora ma wejście VGA (D-SUB) a karta graficzna ma tylko wejścia DVI (DVI-I , DVI-D)

Płyta główna którą kupuje ma wejście VGA ale nie wiem czy jest ono odpowiedzialne za zintegrowaną kartę graficzną czy też będzie odpowiedzialne za moją kartę graficzną którą zamierzam kupić?

http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b85-g43-sc-lga1150-intel-b85-4xddr3-vga-gblan-atx-haswell-581506/

Jeżeli wejście jest odpowiedzialne za zintegrowaną kartę graficzną to czy mógłby mi ktoś doradzić gdzie kupić przejściówkę między VGA a DVI?

A to model karty graficznej w razie potrzeby :

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270-2gb-gddr5-256-bit-hdmi-2xdvi-dp-r9-270-gaming-2g-599531/

Z góry dziękuje :)