Co to za gra?

Taka tam gierka forumowa, jedna osoba pisze coś o danej grze, lub wrzuca screena z niej, a druga ma za zadanie odgadnąć, o jaką produkcję chodzi. Wcześniej był temat, w którym ludzie wrzucali screeny z gier, ale można było je googlować, i wszystko mijało się z celem. Tutaj może być wszystko - Cytat bohatera, opis lokacji, screen interfejsu, zalązek fabuły itp.
Jedna osoba zadaje, jak druga zgadnie (i ta pierwsza to potwierdzi), to zadaje pytanie. By temat nie umarl, czas na odpowiedź to tydzień, po tym czasie każdy może zadać swoją zagadkę.
Ahh tak, i pytanie można oddać, tzn, osoba odpowiada, i pisze, że jeżeli odpowiedź jest poprawna to oddaje pytanie, i jeżeli odpowiedź udzielona przez niego była dobra, to pytanie może zadać ktokolwiek.
Jako że zaczynam, to coś łatwego:

FPS, w którym CAŁY CZAS masz przed oczami własną twarz

Wolfenstein?

Zgadza się ;p

Gra w której kierujemy chłopcem który ucieka do magicznej skrzynki przed matką która chcę go zamordować.

The Binding of Isaac?

The Binding Of Isaac

Savl, lecisz.

Gramy goblinopodobnymi stworkami, które można powiedzieć są ulepione z gliny. Gra jest strategiczna.

The Wiggles?

The Wiggles?

Nie wiem czy mam odpisać na każdą odpowiedź czy tylko na poprawną.

Źle.

Byla taka mapa w Wc3 ? :D zgadlem ? :D Ulepszales gobliny itd.

2xUp - Bez różnicy, jak kto woli

Byla taka mapa w Wc3 ? zgadlem ? Ulepszales gobliny itd.

Źle.

Dungeon keeper ?

Dungeon keeper ?

Źle.

Spore ? ( nie wiem czy jest ograniczenie co do ilości odpowiedzi przez jedną osobę)

Spore ?

Źle.

Goblin Keeper?? :I

The Overlord ?

Goblin Keeper?? :I

Źle.

The Overlord ?

Źle.

#EDIT

Były zagadki logiczne.