Wojacy do Dota 2 i cycki

Witajcie Moi Drodzy! Skoro udało mi się uzyskać waszą uwagę, powiem na wstępie:cycków nie będzie. :D

Poszukuję graczy, chętnych do wspólnej gry w Dota 2.

Ostatnio stoczyliśmy wiele ciężkich bitew, odnieśliśmy wiele zwycięstw, nie odniosło się to jednak bez strat, wielu naszych braci poległo, wielu zdezerterowało, niektórzy w akcie goryczy wywiesili nad swymi głowami białą flagę.

Wróg jest jeden...

Ruscy zalewają naszą wirtualną krainę z każdej strony, nie dają nam chwili wytchnienia, zastraszają reportem, grożą afkiem, spamują.

Nie bądźcie obojętni, stańcie do walki!

Kontakt w temacie, pw, lub poprzez steam:

http://steamcommunity.com/id/bogurodzica

powinieneś za to dostać bana albo chociaż warna :angry:

@wybaczcie offtop ale nie jestem tu dla doty, jak pewnie wielu z was

powinieneś za to dostać bana albo chociaż warna

Popieram :angry:

Za co niby warna?

Mam Cie Bogurodzica na steamie juz dość długo, a i tak nie przyszło nam chyba nigdy razem pograć.

Za co niby warna?Mam Cie Bogurodzica na steamie juz dość długo, a i tak nie przyszło nam chyba nigdy razem pograć.

Cycki > Dota

Za co niby warna?Mam Cie Bogurodzica na steamie juz dość długo, a i tak nie przyszło nam chyba nigdy razem pograć.

Najwyższy czas żeby to zmienić. (:

No ja ostatnio gram właściwie tylko w Dote i to w miarę często więc trzeba będzie pograć. Fajnie gdyby jeszcze jacyś chętni się znaleźli. ^^

Ja moge czasami zagrac ale nie gram zbyt czesto.

A z nowym supportem pogracie, z chęcią bym coś pograł. Chociaż nie mam wysokiego win rato, to mianuje supporta na l. Zapomniałem nazwy, ale łatwo przechodzi z supporta, w ap carry :)

Deimond z tobą umawialem się już 2 razy na granie i jakoś się nie bardzo możemy umówić... xd

U mnie nocki odpadają, ze względu na inne zajęcia :) Ja mogę tak ok 15:30-16:00, na 2 3 meczyki. Może jutro, kto będzie, to pogramy, a kto nie cóż.

Ja jestem chętny na rekruta/mięso armatnie. Z chęcią nauczę się grać grając z wami, bo na razie wychodzi mi to wspaniale inczej (Weaver 0/20 Oh Yeah!)

PS. Też mam Cb na steamie od dłuższego czasu, ale nie przyszło nam razem zagrać ;)

Ja jestem chętny na rekruta/mięso armatnie. Z chęcią nauczę się grać grając z wami, bo na razie wychodzi mi to wspaniale inczej (Weaver 0/20 Oh Yeah!) PS. Też mam Cb na steamie od dłuższego czasu, ale nie przyszło nam razem zagrać

Jaki masz nick? ;>

Musimy to naprawic xD

Nom ja też pogram jak pobiore od nowa :)

steam:Kubik1512

http://steamcommunity.com/profiles/76561198014197492/

ja bym z wami pograł w dote ale nie umiem grac :P

Mogiem, gram najwyżej wieczorę. Nick taki sam jak na forum

ja bym z wami pograł w dote ale nie umiem grac

Dawaj link do profilu na steamie, a nie, że nie umiesz grać ;)

Dawaj link do profilu na steamie, a nie, że nie umiesz grać

http://steamcommunity.com/id/PonuryZakalec/

masz w dote krótko grałem bo grac nie umiem więc by trzeba było mnie poduczyć :P

Ja mogę na supprocie albo na mid :) , odwrotność lola :) Carry są trudniejsi do opanowania ;p