Aion, Rift, Everquest 2 - która gra?

Witam dawno mnie nie było (gorąco B)). Jako że ma bardzo dużo wolnego czasu a obecnie w wiele gier nie gram pomyślałem że znajdę sobie jakieś mmorpg na długi czas (runes of magic grałem chyba z 2/3 lata piękne czasy...). Ostatnio zobaczyłem filmik o Everquest 2 (chyba xaorusa). A o Rifcie i Aionie to chyba wcześniej na youtubie coś oglądałem i kurczę pomyślałem że zacznę grę tylko nie wiem w której grze... bo w żadnej praktycznie nic nie osiągnąłem (niskie poziomy niezbyt długi czas gry). Chciałbym wybrać grę z jak największym contentem (zawartością) tylko która to gra. Aion kusi bo PL (wiem wiem polaczki i dzieciarnia ale jak jest się w jakieś fajnej gildii to luzik chodzi mi o przyjemność z gry a nie spina bo coś źle albo nie wychodzi). Mimo że mam dużo czasu to każda gra jest wielka (waga instalki) i pobierać każdą grę to matko jedyna ile to czasu (a i brat często gra więc nie chcę aby lagowału mu cuś choć większość w nocy pobieram).

Ktoś coś napisze? może ktoś obecnie gra w jakiś tytuł powyżej i się wypowie?

EQ2 ma najlepszy content i jeśli nie przeszkadza ci grafika polecam

następny jest Aion, całkowicie się z tobą zgadzam co do gildii i gry z polakami

Rift to ostatnia pozycja moim zdaniem ale ja jej nie polecam, mimo to możesz potestować jako, że nie trzeba wiele ściągać by zacząć grę

@donek

jasne, że archeage jest warte polecenie ale autor chce wybrać coś z tych 3 pozycji; w dodatku do premiery aa jeszcze jest trochę czasu

aion trzyma się dobrze, gold packi wróciły już do gry

Witam dawno mnie nie było (gorąco ). Jako że ma bardzo dużo wolnego czasu a obecnie w wiele gier nie gram pomyślałem że znajdę sobie jakieś mmorpg na długi czas (runes of magic grałem chyba z 2/3 lata piękne czasy...). Ostatnio zobaczyłem filmik o Everquest 2 (chyba xaorusa). A o Rifcie i Aionie to chyba wcześniej na youtubie coś oglądałem i kurczę pomyślałem że zacznę grę tylko nie wiem w której grze... bo w żadnej praktycznie nic nie osiągnąłem (niskie poziomy niezbyt długi czas gry). Chciałbym wybrać grę z jak największym contentem (zawartością) tylko która to gra. Aion kusi bo PL (wiem wiem polaczki i dzieciarnia ale jak jest się w jakieś fajnej gildii to luzik chodzi mi o przyjemność z gry a nie spina bo coś źle albo nie wychodzi). Mimo że mam dużo czasu to każda gra jest wielka (waga instalki) i pobierać każdą grę to matko jedyna ile to czasu (a i brat często gra więc nie chcę aby lagowału mu cuś choć większość w nocy pobieram).Ktoś coś napisze? może ktoś obecnie gra w jakiś tytuł powyżej i się wypowie?

poczekaj na archeage w AIona nie ma co zaczynac bo gra zwyczajnie upada i jest poprostu nudna na dluzsza mete - w rifta jak chces zale gra juz jest dosyc stara bez nowych serverow.

1. EverQuest 2

2.Aion

3245345346.Rift

Witam dawno mnie nie było (gorąco B)). Jako że ma bardzo dużo wolnego czasu a obecnie w wiele gier nie gram pomyślałem że znajdę sobie jakieś mmorpg na długi czas (runes of magic grałem chyba z 2/3 lata piękne czasy...). Ostatnio zobaczyłem filmik o Everquest 2 (chyba xaorusa). A o Rifcie i Aionie to chyba wcześniej na youtubie coś oglądałem i kurczę pomyślałem że zacznę grę tylko nie wiem w której grze... bo w żadnej praktycznie nic nie osiągnąłem (niskie poziomy niezbyt długi czas gry). Chciałbym wybrać grę z jak największym contentem (zawartością) tylko która to gra. Aion kusi bo PL (wiem wiem polaczki i dzieciarnia ale jak jest się w jakieś fajnej gildii to luzik chodzi mi o przyjemność z gry a nie spina bo coś źle albo nie wychodzi). Mimo że mam dużo czasu to każda gra jest wielka (waga instalki) i pobierać każdą grę to matko jedyna ile to czasu (a i brat często gra więc nie chcę aby lagowału mu cuś choć większość w nocy pobieram).

Ktoś coś napisze? może ktoś obecnie gra w jakiś tytuł powyżej i się wypowie?