Blade & Soul

Siema, slyszałem, że można gdzieś grać na prywatnym serwerze b&s, możecie dać info gdzie go znaleźć, skąd pobrać czy trzeba coś zmieniać w kliencie itp., itd. :)?

http://playbns.com/ tutaj masz wszystko opisane. miłej gry

Aha. Dobrze, że cała strona jest po rosyjsku XD

EDIT: a ten cały server Atomix jest playable?

Nawet nie pobieraj atomixa, A co do ruskiego to chyba jest english patch w grze bedziesz mial wszystko po angielsku nie oplaca sie zbytnio tam hardcorowo grac ale zawsze mozesz sobie potestowac postacie buildy etc ta gra bardzo polega na pingu im mniej tym wiecej dpsu bedziesz robil gralem pol roku na chinskim i przestalem tylko z tego powodu i nie bede gral poki nie odpala servera EU

playbns to priv/officlal ruski wiec spokojnie juz mozna grac harcorowo działa wszystko

na playbns działa wszystko ponieważ testowałem aż do 38lvl wszystkie questy,story,skille wszystko jest przetłumaczone po angielsku. Graczy jest bardzo ale to bardzo dużo w każdej lokacji. Jeżeli chodzi o grę jest piękna szczególnie muzyka w tle oraz CYCKI bo kto ich nie lubi :)

do 45 tez wszystko hula lada dzien wprowadza legendarki i nowe insty z Kr

Ktos powie ocb? mam przez proxy sie ze stroną łączyc

"

playbns.com -

Connection failed

Error code 20

The proxy failed to connect to the web server, due to TCP connection timeout.

2014-07-28 14:47:46 UTC
  • Your IP83.x.69.xxx
  • |Proxy IP199.83.135.66(ID 10168)
  • Origin Server IPX.X.X.1"

tez mam ten problem nie wiem ocb i wlasnie cos z tym proxy kombinuje ale nie wiem co z tego bedzie

nie przez proxy tylko strona leży od rana

acha dzieki spróboje poźniej albo jutro

Siema, slyszałem, że można gdzieś grać na prywatnym serwerze b&s, możecie dać info gdzie go znaleźć, skąd pobrać czy trzeba coś zmieniać w kliencie itp., itd. :)?