Tibia i Steam

Wiadomo, czy ta para się w końcu spotka ?

Jeśli tak to kiedy... Bo czekam i czekam :)

btw. Może ktoś chętny do wspólnej gry w Tibie na steam'ie ?

nigdy nie grałem w tibię :(

warn_ico.png
Spam
~Leman

Więc, spamujesz forum, obciążasz systemy i dajesz powody terrorystom ataku na twoje gospodarstwo. Wstydź się. Pewnie w sapera, też nie grałeś.

To jak wie ktoś kiedy (może) będzie ta Tibia na steam ?

Mam nadzieje ze z okazji wejscia na steama postawią nowe serwery dostępne TYLKO przez steam (moze VAC poradzi sobie z botami, taka mam nadzieje)

W sierpniu maja stawiac nowe serwery to moze wtedy?

juz ktos o to pytal wczesniej

odpowiem to samo: z dotychzasowych doswiadczen wiem, ze wedrówka z Greenlight + release zajmuje do 4 miesiecy

tak bylo w przypadku: Robocraft i Fiesty, ktore dostaly "zielone swiatlo" dokladnie 3,5 miesiaca temu

a tibia kiedy dostala "zielone swiatlo"?

Guru wie, Guru oświeci Cię - Chyba wytatuuję sobie takie motto... (żart)

Jeżeli VAC przejąłby Tibie, to byłbym szczęsliwy, nigdy nie zapomne tych botów na trollach T_T

@up poszukaj w Greenlight zatwierdzone

ZAMYKAMY

Zamieszczono 13 Maj - 13:40Zaktualizowano 28 Maj - 20:25

Ja bym z Toba chętnie pograł na steamie ale masz jakieś konto czy nowe byś zrobił?

Oczywiście od początku, kiedy ja to ostatnio w Tibie pykałem ... chyba 2007-2008 pamiętam, że ostatnią czynnością jaką robiłem było budowanie wieży z paczek i rozlewanie wody kubkiem :)

Być może palladynem będę grał z muzyką w tle hapaj dzide

Ja chętnie też bym spojrzał na Tibię i zmienił swoje zdanie na temat, że jest to gra, którą nie sposób ogarnąć. Niestety, moja styczność z tym produktem to wbicie drugiego lvl. Jeśli znajdzie się ktoś, kto pomoże to ogarnąć, to się zgłaszam :)

Masz, racje moja styczność to PACC przez pół roku i wbicie 160-170 lvl ;)

Nie martw się będziemy na wpsólnym poziomie, jedyne co pamiętam to;

, że ostatnią czynnością jaką robiłem było budowanie wieży z paczek i rozlewanie wody kubkiem

Ale na pewno coś mi w głowie zostało, pamiętam też tajemniczy item za obrazem na Rookgard, chyba zbroja jakas

Pozostaje tylko czekać, aby Tibia "wygrała" kupon na Steam.

już nie długo :)

Jak coś takie dostało się do greenlight http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=274135797 i podobno jest w jakiejś tam topce projektów do wskoczenia do steama, to dlaczego Tibia by nie miała się przedrzeć.

Krzywo patrzę na mmo na steamie. I tak trzeba zakładać konto do gry, a poza tym nie wiąże się to z żadnymi nowymi serwerami czy jakimś dodatkowym contentem w grze. Jakby by była, to by była, nic to nie zmieni. (w sierpniu nowe serwery open pvp :) )

Nie gralem w tibie od 4 lat, jednak jak wczoraj zobaczylem ile osob gra na serwerze Antica (800-900), od razu zrobilem konto, wczesniej nie gralem bo na serwach bylo po 300 osob max, takze zapraszam na serwer Antica. Moj nick- Elvasou

Antica to kozak serwer ale rozpoczynanie od 0 mija się z celem, bo na każdym roku pk. Ja bym chętnie kupił jakieś konto z 150-200 lvl i zaczął z kimś grać, tzn. ta osoba by też posiadała takie konto lub zamiar jego kupna.

Teraz nie ma co zaczynac gry jesli chcesz grac od nowa to wstrzymaj sie do polowy sierpnia, wtedy zapowiadaja nowy serwer open pvp!!! :D

chyba, że celujesz w serwer no-pvp to zapraszam - Olympa!

Teraz nie ma co zaczynac gry jesli chcesz grac od nowa to wstrzymaj sie do polowy sierpnia, wtedy zapowiadaja nowy serwer open pvp!!! chyba, że celujesz w serwer no-pvp to zapraszam - Olympa!

Granie w Tibie na non-pvp to lamerstwo do kwadratu. Kwintesencją tej gry jest symulator podrówka i ilość posiadanych kumpli.

Ta Tibia powinna pojawić się dawno temu. Moja teoria na ten temat to brak przystosowania klienta gry do Steama i go teraz w jakiś tam sposób przerabiają/piszą silnik od nowa, aby współgrał ze Steamem.

Granie w Tibie na non-pvp to lamerstwo do kwadratu. Kwintesencją tej gry jest symulator podrówka i ilość posiadanych kumpli.Ta Tibia powinna pojawić się dawno temu. Moja teoria na ten temat to brak przystosowania klienta gry do Steama i go teraz w jakiś tam sposób przerabiają/piszą silnik od nowa, aby współgrał ze Steamem.

Miałem takie same zdanie jak Ty dopoki nie zagralem na no-pvp. Na dzien dzisiejszy system pvp jest tak zrypany ze odechciewa sie tego calego pvp jesli siedzisz w tibii to wiesz o czym mowie, niby maja robic "retro-pvp" m.in frag tylko dla osoby ktora zrobi najwiekszy dmg oraz dobije postac, a nie tak jak jest teraz kazdy dostaje kto bil dana osobe... Jedyne co by mnie przekonalo to od razu ekipa na start ogarnieta w pvp i moze bym sie skusil, moze jestes chetny na nowy serwer? :D - troszke schodzimy z tematu kolego... :(

tak PvP jest kijowe teraz, ale non-pvp jeszcze wieksze zło

ogolnie pvp jest dosc zjechane, do tego wg mnie klasy niezbalansowane zbyt

widać to choćby po tym, że czasem zamiast zabrać eka na expa, to biorą palka ze spearami zeby tankował

palek niby ma te mniej hp troche, ale exura san i gg