Strife (Moba)

Witam szukam osób powyżej 15 roku życia z mikofonem i teamspeak 3 (nie koniecznie )

gra jest bardzo przyjemna tylko nie ma tam polaków z którymi mógłbym się komunikować

kontakt w grze : FanatyK

lub w komentarzach piszcie to się dogadamy !

W to w ogóle ktoś gra? Już 15 minut czekam na pierwszą rozgrywkę, a mam zaznaczone wszystkie lokalizacje. -.-

pytasz czy jesteś chętny do wspólnej gry -,- ?

ja czekam mniej więcej po 5 min (a mam zaznaczone tylko EU+US)

gdzie wy tam macie EU ???

jak co nick PBgooD

Nie, no ja gram, wczoraj rozegrałem ze 3-4 rundy z jakimiś randomami znalezionymi na czasie. Wszystkie win ;p

Nick w grze: Zeyen.

Witam

Mam 26 lat, sprawny mikrofon i chetnie wypróbuję tą gierkę. Zastrzegam że jak do tej pory skończyłem tylko trening więc dopiero poznaję grę. Mam jednak spore doświadczenie w innych MOBA więc to nie powinno stanowić problemu.

Pozdrawiam

@up podaj nick albo dodaj mnie do znajomków. Jeszcze przed robotą rozegramy jakąś grę. Mój nick Zeyen.

Niestety dopiero po pracy wieczorkiem będę w stanie zagrać, czyli koło 20. Nicku w tym momencie nie pamiętam ale dodam was wszystkich w grze.

Pozdro

zmieniłem mój nick w grze teraz mam : FanatyK (dodajcie kto chętny do gry z ogarniętymi Polakami )

Witam Nick w grze Aztek dodajcie jak coś :) Micro jest

Aztek a jaki nick dokładnie bo jest kilka nickow Aztek z cyframi

Dodajcie mnie nick FanatyK

PBgooD jak ktoś chce zagrać jest na już 3

Ja dalej czekam na key ;x juz z tydzien i dalej nic ;/

wchodzisz tutaj https://strife.com/welcome na dole masz podać email i dostajesz klucz na emaila (najlepiej mieć na gmail.com )

Prosze 47EYF-H4B3X-HMA4A-YRAWD-L42U2

Szakal zrtobiłem tak jak ty i dali mi emaila z "wait list beta" cos tam

@up dzieki za kluczyk :D

@Edit

Dodawać można mnie do znajomych jak cos Nick " Laku" posiadam ts i chciałbym popykac z kims :D

Moge Sie Dolaczyc Wiek 24 Oraz TS ;) Nick Rivox Czekam Na Inv:)

Ma ktoś może jeszcze 1 klucz bo mi na email nie przychodzi a ziomeczkowi chciałbym dac zeby pograc we 2 :)

Jest tam ktoś pograć czy już śpicie?

Ja moge grac jak ktos chce Laku nick invy i pisac w grze