CS:GO Aktywni gracze

Szukam ludzi do codzinnej gry wieczorami/popoludniami (ludzi uzywajacych mozgu podczas grania-ranga minimum silver elite master)

http://steamcommunity.com/profiles/76561198070558269

jaką rangę sam posiadasz? Godzinek mało, innego CS'a nie widzę na koncie.

jaką rangę sam posiadasz? Godzinek mało, innego CS'a nie widzę na koncie.

golda , pisalem , ze ranga nie jest wazna ....minimum silver elite master(nie chce grac z ludzmi , ktorzy dopiero zaczynaja przygode z fpsami ), Range mozna nabic w 2 dni premadem wiec nie pisz o rangach.

Malo mam godzin ?? to dobre xD ty masz w 2 tyg 12 ja 42(w tym wiekszosc turniejowych meczy)...ty grasz od 2 lat ja gram moze od 2-3 miesiecy max i mam polowe tego co ty , tak wiec to raczej ty masz mala ilosc godzin w cesie na czas posiadania gry :)

NIe bede pisal gdzie w co i ile gralem bo bym cie jeszcze zawstydzil.

warn_ico.png
Tym razem tylko słowne

~Leman

Ja aktualnie szukam osób do pogrania turniejowych meczy :) Aktualnie Gold 1 bo gram cały czas z randomami :D W CS:GO gram od 2 tygodni, w 1.6 kilka lat.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198016118045/

Posiadam goldzik 3 mogę pograć rankedy tylko ze full team.

Nick M.E.T

też moge pograć tylko nie trawie 64tick :D GawizZ

jak chcecie grac to sie dodawajcie proste

Jeśli coś tam ogarniacie i zamierzacie jakiś team sklejać to się pisze, kręce się między master guardian 2 a master guardian elite.
Nick :dazosta, nick w grze Kre.

Gold nova 2 nick:Czoło avatar: Dwayne Johnson

mozecie dodawac do znajomych a nie wpisywac sie ??

golda , pisalem , ze ranga nie jest wazna ....minimum silver elite master(nie chce grac z ludzmi , ktorzy dopiero zaczynaja przygode z fpsami ), Range mozna nabic w 2 dni premadem wiec nie pisz o rangach.Malo mam godzin ?? to dobre xD ty masz w 2 tyg 12 ja 42(w tym wiekszosc turniejowych meczy)...ty grasz od 2 lat ja gram moze od 2-3 miesiecy max i mam polowe tego co ty , tak wiec to raczej ty masz mala ilosc godzin w cesie na czas posiadania gry NIe bede pisal gdzie w co i ile gralem bo bym cie jeszcze zawstydzil.

Dobre :D akurat spójrz sobie ile mam w 1.6 a nie jest to moje pierwsze konto :) mówie o ogólnej ilości godzin a nie w 2 tygodnie :) PS. mam odznakę 5 letniego weterana i rangę szeryfa dlatego też mi nie pisz co i ile grałem bo się jeszcze zawstydzisz :)

Widzę, że dobry młody napinacz z ciebie i bez ogaru dlatego powodzenia w szukaniu teammate'ów.

warn_ico.png
Tym razem tylko słowne

~Leman

Dobre akurat spójrz sobie ile mam w 1.6 a nie jest to moje pierwsze konto mówie o ogólnej ilości godzin a nie w 2 tygodnie PS. mam odznakę 5 letniego weterana i rangę szeryfa dlatego też mi nie pisz co i ile grałem bo się jeszcze zawstydzisz Widzę, że dobry młody napinacz z ciebie i bez ogaru dlatego powodzenia w szukaniu teammate'ów.

Gralem w topowych clanach w mohaa przez 6 lat... prosze o usuniecie postow tego pana oraz tego .

PS. dzis po godzine 20 cos gramy ! !

PS.2 Dzis od 17 mozna grac !

Szukam ludzi do codzinnej gry wieczorami/popoludniami (ludzi uzywajacych mozgu podczas grania-ranga minimum silver elite master)

http://steamcommunity.com/profiles/76561198070558269