Czarny ekran - lol

Siema!

Od 2 dni dzieje się coś dziwnego, a mianowicie po usłyszeniu, że potworki zrespią się za 30 sekund to pokazuje się czarny ekran i moge tylko resetować sprzęt...

Nie chciał bym dostać za to bana i sami wiecie, że może to być głupie jak cała ekipa gra, a mi się uruchamia dopiero komputer.

Nie dzieje się tak zawsze, ale dość częśto, a temperatura sprzętu jest w normie więc to na 100% odpada.

Stery do karty też w normie więc to też odpada.

Nigdy wcześniej tak nie miałem... pobrałem lola kilka dni temu i od tamtej pory d*pa.

Dzięi za pomoc z góry!

Ostatnio coś było, że niektórzy nie mogli się połączyć do gry, i gra nie startowała z klienta.

Może problem z dyskiem i nie czyta dokładnie?

Tylko z tym mam taki problem... teraz w 30 minucie gry czarny ekran i komputer do ponownego uruchomienia bo nie da sie nic zrobic.

Czekam na porady bo d*pa jest z tym.

Po pierwsze - napraw pliki, może w tym jest problem.

Po drugie - testuj grę na grach customowych, tam nikt cię nie zreportuje.

Po trzecie - sprawdź czy nie przegrzewa ci się komp, może przez to się wyłącza?

Dokładnie przed pisaniem na forum powinienes najpierw Repair zrobić w launcherze.
A moze masz sterowniki grafiki nie aktualne?

Siema!

Od 2 dni dzieje się coś dziwnego, a mianowicie po usłyszeniu, że potworki zrespią się za 30 sekund to pokazuje się czarny ekran i moge tylko resetować sprzęt...

Nie chciał bym dostać za to bana i sami wiecie, że może to być głupie jak cała ekipa gra, a mi się uruchamia dopiero komputer.

Nie dzieje się tak zawsze, ale dość częśto, a temperatura sprzętu jest w normie więc to na 100% odpada.

Stery do karty też w normie więc to też odpada.

Nigdy wcześniej tak nie miałem... pobrałem lola kilka dni temu i od tamtej pory d*pa.

Dzięi za pomoc z góry!