MMOFPS szukam

Witam. Szukam jakiegoś nowego (starego ale fajnego) MMOFPS.

Najlepiej , żeby nie zajmował wiecej niż 5gb :)

Z free mogę polecić:
Ghost recona, Skilla, hazard ops(pve), tf2, warframe(pve), aa:pg.
Z b2p:
CS:GO
i to w sumie tyle więcej dobrych mmofpsów nie ma na rynku.

@up w skillu zmienili grafike czy dalej jest taka sztywna? :D

Nic nie zmienili niestety dalej sztywna jak drewniany kloccek. Ale mocno się esport rozwinął sporo się na eslu dzieje ze skilla.

Mi się grało przyjemnie w Warface, nie wiem czy Tobie podpasuje.

To będzie 10gb ale może Ci podpasuje Planet Side 2.

A tak to : Quake Live (nigdy nie grałem xd)

Battlefield Play4Free

Cross Fire (taki cs 1.6 tyle, ze za darmo)

Combat Arms

Alliance of Valiant Arms

Blackshot

Blacklight Retribution (zajmuje 7-9gb)

Jeszcze wielce polecam Team Fortress 2, lecz też zajmuje coś tam ponad 10gb, oraz Ghost Recon Phantoms - szczelanka TPP, ale trzyma klimat, też zajmuje trochę więcej niż 5gb ;)

Mam nadzieję, że coś sobie wybierzesz.. :)

Z free mogę polecić:Ghost recona, Skilla, hazard ops(pve), tf2, warframe(pve), aa:pg.Z b2p:CS:GOi to w sumie tyle więcej dobrych mmofpsów nie ma na rynku.

Kilka gier zajmuję więcej niż wymagania twórcy tematu.

PS:Jedynie zwracam uwagę,iż twórca chce z danego przedziału.

Jedynie jakie może wybrać to Quake Live,Enemy Territory,Heroes & Generals oraz najprawdopodobniej Hawken(patrzę wymagania przez Steam bądź lekko stare)

a może firefall moim zdaniem dość fajny fps+rpg i na dodatek wersja odświeżona wychodzi chyba jutro :)

Kilka gier zajmuję więcej niż wymagania twórcy tematu.

Najlepiej , żeby nie zajmował wiecej niż 5gb, z tego co ja czytam to nie jest sztywna rama a nie podałem tytułów które zajmują 2x tyle tylko góra 1-2gb więcej. btw offotop robisz.

Jeszcze słodki mmofps gottham city ... był nie wiem jak z popu ale słyszałem, że gra powoli wymiera.

A właśnie jeszcze AVA dobrze ogrywana jest bo przeszła pod nowego wydawcę i ponoć brak p2w teraz.

Z mmofpsów to tylko PlanetSide. Bo inne mmofpsy zwyczajnie nie istnieją.

Dokładnie, MMOFPS to PlanetSide 2. Reszta to gry FPS z opcją multiplayer przez neta.

Dzieki za propozycje :)

jest troszkę tego :P

Sciągam jak na narazie SKILL może bedzie fajne ;D sie zobaczy

temat można zamknąć

Skill fajna gra ale nie w rękach gameforge który tylko niszczy gry taka prawda :)

CS;GO jesli chcesz pogarc kilka lat w dobrego fpsa.

Jak ma być to dobry zwykły fps,a nie coś na rodzaj planetside 2 to cs:go.

@Laku Jak masz ochotę pograć w jakiegoś "niezobowiązującego" czyli darmowego i niezajmującego dużo miejsca na dysku FPS'a.To może Contract Wars?Gra jest via www,znaczy w przeglądarce,nawet przez FB można zagrać he he.Grafika całkiem niezła,grywalność dość znośna,sam zerknij.Może akurat Ci się wkręci ? http://youtu.be/CcYgTPMK8Sw

NIE graj w skilla. Nawet na reklamach w necie ludzie na hackach grają, nie polecam :) Grałem troche w niego i stwierdzam: hack na hacku. No chyba, że chcesz płacić za oszustwa to może. Był kiedyś darmowy ale go wykryli :P

Heroes & Generals
Warframe
APB Reloaded

Wszystko masz f2p na steamie!

A właśnie jeszcze AVA dobrze ogrywana jest bo przeszła pod nowego wydawcę i ponoć brak p2w teraz.

Co to za nowy wydawca? Bo jak wchodzę na ich stronkę to dalej jest Aeria.

Pytanie o firefall gra jest darmowa czy trzeba bulic?:D