Team do Dawngate

Siemanko,

szukam ludzi do Dawngate (MOBA), za niedługo będzie startował serwer EU więc szukam ludzi, którzy teraz chcą grę zobaczyć i co nieco się nauczyć(pingi na poziome 130, ale gra się bez problemu)

teamspeak mogę podać na PW, będę dziś dostępny od 20-21

nick: sOphist1cated

Co do samej gry. Gra się dobrze, przyjemna mechanika, balans zachowany( nie będę komentował skalowania i snowballowania ranged carry w Strifie, którzy od 25-30minut robią 1v5). Sama gra imo lepsza od Strife czy Infinite Crisis(a to głównie jej konkurecja).

Grałem juz tam cos w Dawngate i moze sie skusze aby znowu pograc.

Dzisiaj o 16;00 zaczyna się mani z powodu wprowadzenia nowego patcha info tutaj http://www.moba-champion.com/news/485

Wiadomo, moze kiedy wprowadza servery EU ? Gralem troche w Dawngate ale ping mi bardzo przeszkadzal.

serwer EU jest aktualnie w fazie testów a ping w rzeczywistości nie przeszkadza, jedynie przy skillshotach(szczególnie grając Ashabel) mozna odczuć minimalny poślizg

fajna gierka ale tak jak @2up ping przeszkadza, a na EU bedzie okej

Co do samej gry. Gra się dobrze, przyjemna mechanika, balans zachowany( nie będę komentował skalowania i snowballowania ranged carry w Strifie, którzy od 25-30minut robią 1v5). Sama gra imo lepsza od Strife czy Infinite Crisis(a to głównie jej konkurecja).

Raczysz żartować? Grałem w większość dostępnych na rynku MOBA i uważam, że wcale carry nie jest przesadzony w Strife. Dobry tank spokojnie go zkontruje+dobre CC.

Dawngate też bardzo spoko, polecam. Mogę w wolnej chwili pograć, ten ping wcale nie jest taki straszny, mi nie przeszkadzał, a jestem marudny (w docie powyżej 80 mam nerwa już).

Nie żartuje, chodzi mi raczej o to, że o ile w Dotcie czy nawet HoNie magowie dość dobrze wypadali w end game, tak w Strife nie ma sensu nimi grania, bo end game'owe itemy są drogie i samo skalowanie/snowballowanie wypada słabiej niż w przypadku postaci ranged carry.

Postacie ranged carry są mocniejsze od magów przez całą gre. Dobry Rook czy Vermilion potrafią sami ugrać gre.

Aaa no i nie będzie wipe jeśli powstanie serwer EU ;) tutaj screen ze streama pokazujący nową szate graficzną w menu i w rogu można zauważyć wybór między US a EU serwerem

Stary, ja gram głównie tankami, często kończę z full buildem, carry zjadam. Coś musisz robić nie tak. Magowie w early mają bić. Poza tym- Malady, postać którą można nazwać magiem. Jednym combo na 6 lvlu zjada każdego.

Jak w każdej normalnej moba- carry na początku dostaje po d*pie, potem nakurwia. Tak jak w docie. Magowie się nie skalują, to nie lol.

To fajnie, że grasz głównie tankami - mało mnie to obchodzi :) (oni skalują się dobrze)

Każdym magiem z lepszy burstem idzie znukować JAK TRAFISZ no i jak masz hp i mane, dobry carry do 6lvl zbije ci 3/4 HP i bedzie robił tak by nie włączył ci się regen a jak się wrócisz tracisz exp i gold. No i ranged carry zjada turrety raz dwa, a generator daje 1,5k gold całej drużynie...

Ja nie podchodze do sprawy z poziomu Solo Q, które w Strife jest klapą XD (BLIND PICK PEŁNĄ GĘBĄ) a raczej z poziomu tego co mogłem zobaczyć w Strife Pro League i z tego co się bardziej opłaca.

W Strife ranged carry > mage od początku do końca auto attacki są zbyt OP i grając magiem trzeba dużo się napracować by wypaść równie dobrze co przeciętny carry. Tyle w temacie Strife

Ale to, żebyś trafił to już kwestia skilla- umiesz grać, nukujesz. Patrz na takiego raya, jak to małe gówno potrafi cisnąć ;).

patrz na takiego rooka którego praktycznie nie da sie zabić przez udziwnioną liczbe escape mechanismów(hak i immunity)

Moim zdanie w Strife jest potrzebna lekka zmiena w itemach szczególnie dla magów, ale to moim zdaniem

2 escape to dużo? Stunlockujesz go i spada w sekundę. Dla mnie 2 escape to nie tak dużo, ale to może przez to, że gram w dotę, nie w lola ;).

Ja mam filozofie doty- magowie się NIE skalują, a carry ma robić grę- to jest dla mnie ok.

jak na Strife to całkiem sporo, w LoLa ostatni raz grałem 2 lata temu, więc daruj sobie z tym LoLem pl0x

a ja ma taką filozofie, że wszystko ma się skalować i dmg i pożyteczność ma rosnąć wraz z poziomem gry XD widocznie gramy w dwie różne doty

no i z resztą gdzie tu porównywać Strife do Doty ;_; Strife jest uproszczony do kompletnego maximum

Powiedz mi, jak w docie skalują się casterzy? Poza OD i SM? Chociaż nie, OD to nie caster, tylko postać na intę.

Bo ma być prosty z założenia, bardziej chodzi mi o filozofię, że grę ma robić głównie carry, reszta go protektować i podstawiać mu kille :D

No nic, ja off z tego tematu. Jakbym chciał pograć w dawngate to się odezwę. Gram głównie bruiserami/junglerami.

rozumiem, że każdy caster jak na 6lvl z ulta bije za 300 tak przez całą gre bije za 300 o.o ? z tego co wiem to nawet bazowy dmg skilli się z wieksza wraz z rozwojem/długością gry

No tak, tylko, że w docie jakiś porzytek z nich jest. W Strife pożytek z nich jest żaden, jakby nie patrzeć Bastion czy Cloudessa świetnie wypełniają luki i w magic damage i cckach no i postaci jest na tyle mało, że magów nie opłaca się brać.

No i sam fakt, że Rook i Vermilion biją dobrze od samego początku - chociaż może to tylko te dwie postacie są poprostu mocne i trzeba je znerfić, ale racje ci przyznaje ^_^

(wydaje mi się, że w tym miejscu możemy zakończyć, bo offtop ładny)

Nic takiego nie powiedziałem. Mówię o skalowaniu poprzez itemizację. W early casterzy biją mocniej niż carry, potem się sytuacja odwraca.

Racja, myślę, że to moje przyzwyczajenie mnie troche zgubiło. W Infinite Crisis magowie i postacie ranged carry skalują się dość równomiernie

Mogę zagrać o 18:00. Grałem kilka gier we wczesnej closed becie ale nie za bardzo ogarniam. Zważywszy jednak na moje doświadczenie z League of legends prawdopodobnie po kilkunastu grach będę mógł się przyzwyczaić. Tylko nie wkurzać się jak będę o wszystko pytał :P

Ile championów jest w tym Dawngate?