Szukam kogoś do Rifta

Szukam kogoś do gry w Rifta od nowa, nigdy nie grałem a chcę spróbować. A w grupie lepiej się gra :) pisać tu lub na pw

Grałem trochę w Rifta(30 lvl rouge) jeśli zebrałaby się większa grupka osób jestem chętny. Mam nadzieję że komunikator głosowy wymagany.

Ja z chęcią zagram :)

xD akurat 2h temu tez wybierałem w co zagram szkoda ze padło na tere:/

Tez moge zagrac :)

Można zagrać około 40 lvl

No ja własnie zasysam ;]. Ale jestem ciemny jeśli chodzi o rifta bo nigdy nie grałem.

@Edit. Podajcie swoje klasy

z wielką przyjemnością mogę was poprowadzić przez świat Rifta który jest bardzo ale to bardzo niebezpieczny :) dajcie jakiegoś ts3 i możemy lecieć

No ja narazie expie clerica dps/heal 47lvl poki co, ale moge od zera zaczac :)

mam nadzieję że wybierzecie serwer Zaviel który jest serwerem PvE i posiada największą liczbę graczy

PvE odpada

@edit: Jak coś to piszcie kogo wybrać Guardianów czy tych drugich. I możemy zacząć. Niby jeszcze zasysa ale wygląda na to że grać normalnie już mogę

A czemuż to nie Zaviel?!

PvE do mnie nie przemawia. Nie czuje rywalizacji

@ ale jeżeli uważacie że pve wystarczy w rift i jest wymagające to proszę osoby o udowodnienie, jeżeli jest dobry CO-OP to ok mogę zagrać tam ale proszę o argument/y

50min panowie downloadu, jutro mnie prawdopodobnie nie będzie bo muszę coś załatwić więc zacznijmy pojutrze :)

ja nie mam ochoty grać na PvP bo one nic nie dają a Zaviel przynajmniej jest zaludniony i nie ma problemu z instancjami czy battlegrund'ami

No okej :) to pojutrze się słyszymy? aaaaa i takie pytanie bo ściągam i ściągam i mam tylko north americe, po ściągnięciu będę mógł spokojnie region zmienić?

tak

Jestem mogę grać pisz na pw

dawaj jakiegoś ts3 i pomogę wam na początku

dostałeś na pw