Ace daav - eco round

Witam,

zapraszam do zobaczenia kolejnego filmiku tym razem ace na eco przy fullu przeciwnika ;)

Może tym razem co po niektórym się spodoba ;)

Zapraszam także do likowania oraz subowania kanału.

https://www.youtube.com/watch?v=0SThvFg97ZA

PONDRO!

1v5

Ace po nogach. Propsy.

Co po niektórym się nie podoba. Nie wnikam ile hp enemy stracili od granatów, ale pewnie swoje utracili więc spore ułatwienie lecz nadal nie rozumiem mentalności przeciwnika. Typ z ak wbiegł jak do siebie, co lepsze bez dobrego coveru od teammatów, i nawet nie obadał tak oczywistego spota.

Inna sprawa to to , że nie ma co się jarać że to był Eco round. CZ jest zdecydowanie zbyt przesadzony więc zabić dwóch z niego to żaden problem.

A najsmutniejsze jest to, że cały ace praktycznie polega na najniższej formie gry w CS-a a mianowicie campieniu.

Pozdrawiam.

Ballu@ bedziesz teraz wrzucal filmiki codzinnie z tego jak wykampiles 5 graczy ??bo inaczej tego sie nazwac nie da :) chcesz dodawac filmiki ? zrob jakis mix roznych fajnych akcji . Kampienie to nic specjalnego do tego iloraz inteligencji przeciwnikow mowi sam za siebie....

Z takimi warzywami to żaden problem ;/ .

Chłopaki!

Czekam na wasze filmiki ;P

Szczególnie twoje Misiael.

Pozdrawiam.

donek w sumie wporzo pomysł postaram się ^^

PS..

Były to szeryfy także nie rozumiem - tak grają na tym poziomie nic ku*** nie zrobię że ludzie nie myślą !

Dodam ss'a!

SS - http://speedy.sh/Qr2qp/staty.bmp

Misiael mieli po 85-90hp ci 2:)

@misiael Z tego co wiem to jak się gra w CT to się nie rash'uje przeciwników tylko na nich czeka, bo to oni mają podłożyć pake a nie ty.

Ballu- no to ok, było ciężej jeśli stracili tak mało lecz nadal zostaje przy swoim.

Bartekson- Meh. Ja zazwyczaj skracam przez mid i podaje info o położeniu enemy. A i czasem banana się od tyłu przeczyści. A nawet jeśli miałbym kampić to nie na tak łatwym spocie.

Misiael mogę poznać twoją rangę oraz twój staż?

Wchodzi Gold Nova 3, a co! W CS:GO tylko 264 h ale kilka lat w 1.6.

Nie mam się czego wstydzić, a ranga którą posiadam zaniża moje umiejętności co do których jestem pewny.

Raczej nie mamy o czym z tobą rozmawiać.

No to w takim razie nie rozumiem czego krytykujesz ;)

Śmiało możemy się zmierzyć 1v1 ;)

To że ludzie grają w ten sposób na rangach szeryfa to nie moja wina ;(

No to w takim razie nie rozumiem czego krytykujesz Śmiało możemy się zmierzyć 1v1 To że ludzie grają w ten sposób na rangach szeryfa to nie moja wina ;(

Zdecydowanie wolałbym, jeśli mielibyśmy kiedyś zagrać, klasyczne 5 na 5. CS to nie CoD żeby bawić się w duele.

Ranga o niczym nie swiadczy ludzie ,ogarnijcie....poprostu zalezy czy trafi sie na clan/mix czy randomow , randomy vs premade/clan nie maja zadnych szans , premade vs premade zazwyczaj jest wyrownane , clan vs premade = przegrana premade do 2. I nie ma znaczenia jaka bedzie ranga nie mowie o silverze ale o goldzie w gore. Nie wiem czy to takie trudne do zrozumienia czy co ? Wbijanie powyzej golda 2 praktycznie jest nie mozliwe obecnie bez premade. Randomowo siedzisz wmiejscu win/przegrana na zmiane.

Ale zdanie mam takil , taki ace to nie problem praktycznie strzelanie jak do botow :X - co do hp watpie , ze az tyle mieli - polecialy tam 3 granaty w odstepach wiec jesli 1 ranil 2 nastepne tez.

@misiael - Poziom rang absolutnie nie odwzorowuje poziomu graczy , nie wiem skad wpadles na taki pomysl.....range premadem nabijesz w tydzien wystarczy zgrana ekipa nic wiecej.

Na prawdę możesz wątpić mam wyje**** sprawdziłem to na filmie i chyba wiem ile hp mieli ;)

Pozderko co do reszty zgadzam się oprócz do tego że to nie problem ; p

warn_ico.png
wulgaryzm ~ NS

Witam,

zapraszam do zobaczenia kolejnego filmiku tym razem ace na eco przy fullu przeciwnika ;)

Może tym razem co po niektórym się spodoba ;)

Zapraszam także do likowania oraz subowania kanału.

https://www.youtube.com/watch?v=0SThvFg97ZA

PONDRO!

1v5