Zakłopotanie? :D

Strasznie lubię gry MMORPG od pewnego czasu miałam wielką nienawiść do WoW-a, ale patrząc jak on gra to jakoś zaczęło mnie coś kusić do tej gry. Czy są pary które razem grają w World of Warcraft i jak to jest? :D

Tak sa :] Nie gram w wow'a ale znam i znalem takie pary.

powiem ci tak znam pełno par czy nawet małżeństw które graja w WoW'a i są naprawdę spoko...nawet miałem kiedyś za***ista przygodę z taka parka...gram sobie w WoW'a właśnie z taką parką...ludzie spoko rozgadani ciekawe tematy itp. ale w pewnym momencie przestali grać nie było ich 3 tygodnie trochę się martwiliśmy ze znajomymi bo nic nie powiedzieli...no tak logują się po 3 tygodniach a mysie pytamy co się działo a oni nam tekst ze nie było ich bo obchodzili 50 lecie ślubu ^_^...były to czasu kiedy komunikatory głosowe nie były rozpowszechnione wiec nie dało się rozpoznać ze to starsi ludzie ^_^...dlatego jeśli cie gra także zainteresowała to możesz spokojnie z nim grac nie spotkałem się jeszcze by w WoW'e jakaś parka z którą grałem kłócili się o gre czy nawet wprowadzali jakiś zamęt w grze po prostu trzymaj się prostej zasady ze życie prywatne trzyma się po za grą

grające pary są wszędzie szczególnie w World of Warcraft. Czym więcej osób gra w daną grę tym większe prawdopodobieństwo że są pary facet kobieta,kobieta kobieta czy też facet z facetem :P Nic w tym złego nie ma ale trzeba pamiętać że to tylko gra a życie jest życiem.

Podczas mojej wieloletniej przygody z WoWem, często widywałem pary grające razem, najczęściej w jednej gildii. Miło kiedy partnerzy mają wspólne zainteresowania. Po dołączeniu do jakieś gildii pamiętajcie o utrzymani kontaktu z pozostałymi graczami. Często zdarza się bowiem, że takie osoby alienują się od reszty graczy, a im więcej ludzi w MMO, tym lepiej. Na pewno będziecie się świetnie razem bawić, granie zawsze jest przyjemniejsze z przyjaciółmi i rodziną.

Czy są pary które razem grają w World of Warcraft i jak to jest?

Jak to jest? Tak jak w kazda inna gre. Co za glupie pytanie.

Pary są, mało tego, zdarzają się przypadki, że ludzie poznający się dopiero w grze zostają parami.

Pary są, mało tego, zdarzają się przypadki, że ludzie poznający się dopiero w grze zostają parami.

No dokładnie. Chyba nawet na tym portalu był artykuł, że dwoje ludzi (kobieta i mężczyzna) poznało się w WoW'ie po czym było parą a na końcu wzięło ślub :)

Poznać partnera w grze? Serio.. ludzie ile wy macie lat?

Jeśli "twój" gra i gra ci odpowiada zagraj z nim jeśli ma już wbity end game czyli 90 lvl wyexpi cię szybko. Będziecie razem śmigali na BG Arenki oraz Raidy. Ahh jakie to romantyczne...

Strasznie lubię gry MMORPG od pewnego czasu miałam wielką nienawiść do WoW-a, ale patrząc jak on gra to jakoś zaczęło mnie coś kusić do tej gry. Czy są pary które razem grają w World of Warcraft i jak to jest? :D