Firefall premiera

Jak wiadomo dzisiaj ma być premiera, wie ktoś dokładniej o której?

Dobre pytanie, bo loguje co 10 min i sprawdzam czy juz działa ^^

15 albo 16 ale ręki sobie uciąć nie dam

Podobno ze streama piszę,że o 1 PM czasu EST(10.00 rano czasu PDT)

19:00

to standardowa godzina wchodzenia gier na STEAM

Jak teraz wygląda PvE? Bo pamiętam jak grałem w to z rok temu to praktycznie nie istniało... I nie było za wiele do roboty. Warto zagrać?

ja koncze wlasnie sciaganie i zaczynam grac :) gralem przedtem podczas CBT i bylo spoko a teraz dali sporo zmian i powiekszyli kontent wiec bedzie zabawa

No, jak dla mnie beta była ultra nudna... Już odpalam, zobaczę co zmienili.

Ile gb pobiera sie ze steama?

8 gb. I co, pograł już ktoś? Warto?

Ma ktoś z was problem z logowaniem na nowe konto?? I czy można utworzyć w tej grze więcej niż 1 postać na 1 koncie bo nie widzę jak narazie takiej możliwośći :P

ja wlasnie nie moge sie zalogowac ani na stare ani na nowe konto nie wiem co jest..

Częściowo rozwiązałem problem :P musisz najpierw zalogować się na stronie potem kliknąć Play Now i wybrać opcję instalacji przez steama. Następnie przekieruje cię na steama lub automatycznie włączy grę i dopiero możesz się zalogować na konto którym logowałeś się na stronie. Ale tu pojawia się następny problem: podczas tworzenia postaci moim oczom ukazuje się komunikat że mogę posiadać tylko 1 postać na koncie. Najlepsze jest to że konto utworzyłem 10 min. temu i jest zupełnie czyste :)

Gra jest też na Steam'ie a tam nie powinno być większych problemów.

Gra ktoś jakiś klan grupka osób? Chętnie dołączę w tym tygodniu mam na 2 zmianę tak więc do 13 mogę grac później wieczorem po 22 .

Nie powinno być większych problemów a są same problemy :)

@Edit

Teraz nawet przy logowaniu na stronę pojawia się komunikat: We're sorry, but something went wrong.

serwer mają wyłączony ;)

ja wlasnie nie moge sie zalogowac ani na stare ani na nowe konto nie wiem co jest..

Problem jest narazie stały dla tych co pierwszy raz w FF na steam.

Wynika on z faktu,iż występuję problem przy łączeniu kont.

Proszę pytać co do Firefalla to odpowiem z chęcią.

Jak wygladają skille w Firefall?

Nie ma ich w ogóle?

Jaka jest różnica między klasami?

Oglądałem sobie gameplay i postacie chyba nie używały żadnych skilli tylko non stop strzelały z broni palnej. :-P

Jak wygladają skille w Firefall?Nie ma ich w ogóle?Jaka jest różnica między klasami?Oglądałem sobie gameplay i postacie chyba nie używały żadnych skilli tylko non stop strzelały z broni palnej. :-P

Są 3 podstawowe skille dla każdego rodzaju battleframe oraz 1 HKM(Ładowany przez walkę).

Różnica między klasami jest taka sama jak np. w Battlefield.

Mają dostęp do innej broni primary,używają innych skilli,są wyspecjalizowani na dany typ działania(Nie będziesz np. tankował medykiem bo może zginąć szybciej niż coś zrobi).

Skille mają cooldown.

Można modyfikować skille w taki sam sposób jak bronie(np. mod na kolejne działko do skilla czy przedłużenie działania).

Zwykle tak jest z gameplay.

Zaawansowane battleframe może łączyć skille przez może wyjść np. full tank dreadnaught.