Tablet do 1000zł

Witam.

Potrzebny tablet dla siostry do 1000zł. Coś dobrego, wytrzymałego. Dawać propozycje.

Nexus 7 (2013)

ew. za 1200zł Nvidia Shield Tablet

Także polecam Nexusa 7 ten 2013, kupiłem go pare dni po premierze i sprawuje się świetnie. Nie wiem jak z wytrzymałością, ale przecież tablety/smarthphony nie są stworzone do rzucania nimi :D Ale jak dla siostry to tym bardziej raczej go nie upuści. Lipa trochę, że bez LTE, a w swoim nawet 3g niestety nie mam no i pojemność akurat w swoim mam 16GB co też nie powala. Np. San Andreas chodzi bez ściny.

Chociaż już rok od premiery i za 1000 może być coś lepszego, bo nexus to już max 800zł

nie ma nic lepszego do 1k niż Nexus 7

w przypadku wydajności do 800-1k Nexus 7

1k+ Nvidia Tegra Shield - najmocniejszy tablet na rynku który zmiata wszystko WSZYSTKO

Galaxy Tab Pro czy Xperia Z Tablet które kosztują ponad 2k mogą jedynie wyczyścic ekran "Tarczy" od Nvidii

a jak ktoś lubi Starbucksa to iPad

Nie, powyżej tysiaka odpada bo z siostrą budżet mamy podzielony a mi na nowe TV ma starczyć.

Czyli ten Nexus 7 z 2013 zachwalany jest?

generalnie seria nexus to przepakowane urządzenia promowane przez google, majace na celu pokazać możliwości androida. Mają nieco okrojony system ( gdyż nie mają nakładek producenta) przez co są szybsze, a i tak większość ludzi ściąga swoje własne aplikacje.

No jeszcze się siostra 2 dni wstrzyma bo czekamy czy ktoś tu poda coś ciekawszego. Jak nie to pewnie tego nexusa kupi.

Nie chcąc otwierać nowego tematu zapytam odnośnie Nexusa 2013...czy wbudowane 16GB bez możliwości zamontowania dodatkowej karty pamięci jest praktycznie wystarczające? Mówimy tu o cenie do 1k więc w grę wchodzi jedynie wersja 16GB.

Też się zastanawiam nad kupnem tego tabletu do takich celów jak czytanie PDF, oglądanie filmów i przeglądania internetu, a w przyszłości gry w Hearthstone. Myślicie, że ten tablet sprosta moim wymaganiom?

yes sir, ale za 1200zł masz praktycznie najmocniejszy tablet na rynku: Nvidia Shield Tablet ;)

yes sir, ale za 1200zł masz praktycznie najmocniejszy tablet na rynku: Nvidia Shield Tablet

Jak jest z oglądaniem filmów na tej Nvidii ?

bardzo dobrze, 8 cali rozdzielczość 1900x1200

Może faktycznie najwydajniejszy choć żeby w pełni się nim cieszyć trzeba by mieć jeszcze kontroler, czyli dołożyć jeszcze 250-300 zł...

Chyba jednak skuszę się na Asus NEXUS 2013, skoro wystarczy do nauki, filmów i internetów, a komputer do grania mam to chyba dobry wybór :) Do tego 300-600 zł tańszy od "Tarczy".

Btw. W spisie gier obsługiwanych przez Shield jest Battlefield 4.....yyyy czyli rozumiem, że instalujemy go na Tableta, odpalamy i gramy jak na konsoli podziwiając wszystko na TV? o.O Czy ja coś źle z tego rozumiem.

mają wejść tytuły zoptmalizowane pod ten tablet oraz ma być opcja streamingu gier czyli grasz w daną gre za pomoca internetu.

Sam posiadam ten tablet bez kontrolera, dokupiłem tylko podkładke ;)

Witam.

Potrzebny tablet dla siostry do 1000zł. Coś dobrego, wytrzymałego. Dawać propozycje.