Xbox czy Ps3

Witam, chciałbym się dowiedzieć co lepsze Xbox czy Ps3 podajcie zalety i wady obu konsol i co się z nimi dzieje po przerobieniu. Z góry dziękuje za pomoc

A mam pytanie czy jak przerobie Xboxa360 i pobiorę taki call of duty to mogę w niego grać online mimo że to pirat i czy jak kupie oryginalnego ale mam przerobionego to czy mogę grać online?

A mam pytanie czy jak przerobie Xboxa360 i pobiorę taki call of duty to mogę w niego grać online mimo że to pirat i czy jak kupie oryginalnego ale mam przerobionego to czy mogę grać online?

Na piracie nie możesz, ale na kupnym z przerobionym xbox'em tak :)

A jak wygląda sprawa z internetem? Jak na przykład będę chciał odpalić jakiś film lub obczaić facebooka to który lepiej się sprawdza jeżeli chodzi o te rzeczy?

ps3 to o ile dobrze pamiętam to tylko pierwszą serie dało się przerobić

edit: na ps3 bez problemu można oglądać filmy ze stron(kinoman/cda itp) + jest aplikacja youtube, oczywiście za darmo

Jeżeli mam być szczery to ani to, ani to. Poczekaj na nowszą generację ps4/xbox one i wtedy kupuj jakąkolwiek konsolę.
Pierwsze wersje nextgenówek wyszły dosyć wadliwe i no ujkowe (hehe bez warna).

A ps3 i x360 to już stara piosenka.

Szkoda mi pieniędzy na takie cacka a ja chce tylko do zabaway raz na jakiś czas bo takto to gram na kompie. I ile kosztuje xbox 360 i ps3

Po co przerabiać konsolę, jeżeli można kupić oryginalne gry (używane, czasem nawet nowe) w bardzo niskiej cenie? Nie masz przerobionej, to nie musisz się martwić o żadne bany itp. Po prostu grasz z czystym sumieniem i bez stresu. Nieraz nawet możesz znaleźć fajne licytacje bez ceny minimalnej na allegro, a Xbox Live Gold kupiony na 3 miesiące, tym bardziej rok to groszowe sprawy.

Widzę oczywiście cebula nie może wydać 50zł na grę, trzeba przerobić. PS3 ma darmowe multi, EOT.

Widzę oczywiście cebula nie może wydać 50zł na grę, trzeba przerobić. PS3 ma darmowe multi, EOT.

Dobre, używane i do tego zadbane gry można kupić nawet za 30zł w takich sklepach jak PlaySoft.

Oczywiście, że PS3.

Polecam xboxa nieprzerobionego a Xbox Live Gold za 1zł 7 dni na allegro. :)

Nikt tego nie powiedział, więc ja Ci powiem wadę i zaletę obu konsol. Otóż Posiadając ps3 możesz mieć neta, jeśli tylko masz w pobliżu router od internetu, natomiast w xbox'ie musisz dokupować internet bodajże co miesiąc (nie wiem dokładnie). No i oczywiście jeśli chodzi o rzeczy mniejszej wagi to trzeba zwrócić uwagę na kontrolery - otóż pad od xbox'a zdaniem wielu ludzi jest wygodniejszy, moim zdaniem to prawda, jest duży, wygodny i dobrze leży w dłoni, natomist pad od ps3 jest moim zdaniem za mały i nie wygodny. Mniej więcej to tyle co chciałem powiedzieć

Dylemat:D Zależy jakie tytuły Cię bardziej interesują i czy granie na kinecie/movie wchodzi w gre. Na ps3 masz gran turismo, uncharted itp, a na xboxie masz forze, fable i mnostwo fajnych gierek na kinecta. Jezeli chodzi o przerobienie to przerobka x'a kosztuje ok. 100zł (ja tyle dałem za swojego) a gry nagrywam na laptopie nawet te z xgd 3, cena płyty 5zl. Co do multi to fakt nie ma go na przerobionych grach ale mnie osobiście średnio obchodzi multi na xboxie. Co do PS3 przeróbki nie mam pojęcia jak to wygląda ale zaje****scie dużym plusem jest to że masz multi za darmo a nie jak na x'e.

Mam Xbox'a pierwszego z 2006 bez hdmi, smiga do tej pory, przerobiony od 7lat. Przerobił chyba z 2000godzin.Xbox live to koszt 120zł na rok, ew. można jechać na darmowych 14 dni tralach które kosztują grosze i czesto można je złapać za free w necie.Nie każdemu bananowi rodzice kupują gry, naprawdę zarabiając 1800zł i wydając 1200zł na życie trudno kupić gry które często kosztują 180zł a nie 50zł, nie każdy chce grać w crap.

Nie stac mnie, ale mi sie nalezy. No tak zapomnialem. Jak banana stac to gra, jak plebsu nie, to niech nie gra. Na przerobienie konsoli rodzicow bylo stac? Nowa gra za 200 zeta fajna, ale rok pozniej za 80 juz crap, taka to cebula i polska mentalnosc. Ja osobiscie wole pada do ps3, bo w sumie gram na nim od zawsze. No i ps3 ma blu ray i kazda gra na 1 plycie :v

Nie stac mnie, ale mi sie nalezy. No tak zapomnialem. Jak banana stac to gra, jak plebsu nie, to niech nie gra. Na przerobienie konsoli rodzicow bylo stac? Nowa gra za 200 zeta fajna, ale rok pozniej za 80 juz crap, taka to cebula i polska mentalnosc. Ja osobiscie wole pada do ps3, bo w sumie gram na nim od zawsze. No i ps3 ma blu ray i kazda gra na 1 plycie

Pfff wole lecieć na melanż niż kupować gry. A jak już bym miał kupować grę to musiał bym w nią grać a ja będę to robił rekreacyjnie.

To chyba jednak na ps3 się zdecyduje. Dzięki za pomoc

Na przerobionym xbox'sie możesz grać na multi na piratach tylko musisz na ihasie wypalać

Zalety PS3:

- Darmowy net (W Xbox'ie trzeba kupić tzw. ''Xbox Live Gold'')

- Lepsze Exclusivy (Typu God of War, The Last of Us, Dc UNIVERSE, Uncharted ITD.)

- Pad jest idealny do gier ''bijatyk'' typu Tekken czy Mortal Kombat (ze względu na krzyżak)

Zalety Xbox360:

- Po opłaceniu Xbox live grając multiplayer masz doskonałe możliwości komunikacyjne ( wbudowany komunikator głosowy itd...), oraz mniejsze lagi w grach na multiku.

- Po prostu lepszy pad (oprócz krzyżaka)

- Lepszy interfejs od ps3

Wybieraj

Miałem okazję zagrać na obu konsolach, a jedną z nich posiadam.
Xbox 360 :
+Dobry pad
+przyjemny interfejs
+lepsze gry ekskluzywne (moje zdanie, ale każdy może mieć inne)
+Wygodny kinect
+bardzo dobre gry na kinecta
+nie wszystkie gry trzeba instalować

+jeżeli posiadasz live to często są jakieś dobre promocje gier
-abonament (który i tak jest bardzo tani)

PS3 :
+darmowy internet
+przyjemne ekskluzywne gierki
+możliwość gry w niektóre MMO
-bardzo mały i męczący pad
-na start musisz zakupić już dysk, gdyż każda gra wymaga instalacji, a jeżeli jakąś kupisz przez internet to najpierw ją musisz ściągnąć, a potem zainstalować
+/- ps move, który moim zdaniem jest nieco dziwny, ale też jedni wolą biegać z pałą w ręku, a jedni grać na sensorze od xboxa

Nadmienię jeszcze tutaj iż na przerobionym xboxie możesz grać multi, ale jak cię złapią to musisz płacić karę, ps-a lepiej się przerabia, gdyż jest jakiś magiczny sposób z kartą pamięci, internet do xbox-a możesz wyłapać za free, ale i tak kosztuje on tyle, że szkoda prądu na poszukiwania tych kodów ^_^.

Jeśli myślisz o przerabianiu konsoli to bez wątpienia Xbox 360, nawet na stokowej nagrywarce wszystko nagrasz (ale czasami zmarnujesz sporo płyt zanim się nagra) jak masz ihas to wszystko dwoma kliknięciami się nagra. Po przerobieniu konsola będzie identyczna jak przed przerobieniem i nic z nią złego nie będzie się dziać. Nie zepsuje się i nie straci gwarancji. Cena to ok 50zł i przerobienie trwa 15 minut. W normalnie zakupione gry spokojnie możesz grac przez neta jeśli kupisz konto gold. Ekskluziwy sam musisz wybrać które lepiej Ci pasują. Według mnie xbox ma lepsze (seria forza, Seria Gears of War, seria Halo czy Alan Wake). Do tego milion razy lepszy pad i są wersje z poprawionym krzyżakiem jeśli komuś on przeszkadza, ja się przyzwyczaiłem i nie sprawa mi on problemów.

Co do kar... prędzej zablokują Ci konto gold niż wlepią karę (oczywiście jeśli będziesz próbował grać w piraty na necie). Żeby wlepić karę musieli by skierować wniosek do sądu (chociaż chodzą historie takie po necie, ale większość to bujda zmyślona do newsów na portale typu WP czy onet)

Co do ps3 się nie wypowiem bo nie mam i nigdy nie miałem. Na pewno jeśli miałbym grać przez neta to wybrał bym ps3