Skręcanie w lewo w grach samochodowych

Mam pewien problem w niektórych grach samochodowych auto samo skręca w lewo.Miałem to w Robocraft ale już jest ok.Nadal mam problem z tym skręcaniem w lewo w grze Quantam Rush Online.Pomożecie?????

Prawdopodobnie masz podpięty jakiś kontroler, np. Joystick, albo Pad i to przez niego. Wypnij wszystko poza tym czego używasz do jazdy i powinno przestać.

A jeśli grasz na kierownicy i nie masz żadnych innych kontrolerów wpiętych do kompa, to kierownica może być źle skalibrowana, albo źle ustawiona w danej grze.

Jeśli żadne z powyższych nie rozwiązuje Twojego problemu to podaj więcej szczegółów.

Jaki to pad?. Jak jakis chinczyk to polecam x360ce. Jest to emulator pada od xboxa. Ustaw sobie tam przyciski i wygenerowane przez emulator pliki (ximput, x360ce.ini) wgraj do folderu z grą(tam gdzie masz plik .exe).

nie mam podpiętego żadnego kontrolera mam myszkę i klawiaturę bezprzewodową.

nie mam podpiętego żadnego kontrolera mam myszkę i klawiaturę bezprzewodową.

Minimalizują ci się gry często??

Pamiętaj!

Lepiej trzy razy skręcić w prawo, niż raz w lewo.

~Apokalipsa św.Janusza

warn_ico.png
Post nic nie wnosi do tematu, sorry winetu. ~PL
Minimalizują ci się gry często??

nie

Wciśnij ESC i wznów nie powinno skręcać. Klawa ziomuś się zawiesza/buguje. Czasem mi postacie w MMORPG chodzą same i skręcają w lewo :)

Wciśnij ESC i wznów nie powinno skręcać. Klawa ziomuś się zawiesza/buguje. Czasem mi postacie w MMORPG chodzą same i skręcają w lewo

cały czas tak robiłem i nic

Zmień klawiaturę.

Mam pewien problem w niektórych grach samochodowych auto samo skręca w lewo.Miałem to w Robocraft ale już jest ok.Nadal mam problem z tym skręcaniem w lewo w grze Quantam Rush Online.Pomożecie?????