Gra Retro platformowa SZUKAM!

Dzieńdobry cześć i czołem

Szukam od dłuższego czasu pewnej gry z młodości.

Wiem że na tym forum są ludzie w moim wieku a również starsi odemnie wiec może ktoś mi poda jej tytuł za co piwo stawiam!

Jest to gra w którą grałem ostatnio 15-17 lat temu jescze bodajże na windowsie 95 albo 98 już sam nie pamiętam

Również moja pamięc co do samej gry jest owiana mgłą ale costam zapamiętałem :

Chodziło się chłopaczkiem w czapeczce strzelając z procy do zombie i czarownic gra była platformowa

jak stalismy afk to postać sie denerwowała i strzelała z procu w "ekran" wyglądał jak popękany ^^

Ostatnie co pamiętam to jak się gre uruchamiało to był taki wielki księżyc na tle którego przelatywała na miotle wiedźma smiejąc sie :P

Strasznie mgliste wspomnienie ale pograł bym w te pixeloze 4fun

Jak ktoś kojarzy prosze o tutuł z góry thx!

Nie pytaj.

I szukaj igły, albo ktoś Ci poda na tacy :)

Uwierz mi jeżeli wspominasz tą grę bardzo dobrze nie GRAJ w nią znowu.... Proszę posłuchaj się mnie, nie psuj sobie wspomnień.

Ja tak zepsułem z Crashem z " jedynki " A wspominałem go jako najlepszą gierkę

(a teraz jest ojcem subway surfers i innych gier 'RUN' )

Większość starych dobrych gier po prostu jest zapominana, i albo już nie istnieją w internetach albo ktoś zmienił nazwę

Może to to.

Wrzucam wszystko co udało mi się znaleźć i w miarę pasuje do opisu:


Jazz Jackrabbit 2, Earthworm Jim, Zombie Wars, Monster Bash, Artura, Charlie The Clown, Doofus, Heart of Darkness, Nicky II, Night Hunter, Soccer Kid, The Last Knight.


Dziekuje kocham was :* "Monster Bash" strzał w 10 obydwóm daje "Lubie to" i jestem waszym dłużnikiem

Temat do zamknięcia i jeszcze raz 100x dzieki! nieoceniona pomoc na tym forum postawił bym wam kox i dzi**i !!!THX THX THX!

1 problem wiz 7 nie może tego uruchomic ;[

A próbowałeś uruchomić w trybie zgodności np. z Windows 95 czy 98?

ew. spróbuj tego:
https://www.youtube.com/watch?v=fzg4cDa2hV0
lub tego:
http://www.freegameempire.com/games/Monster-Bash

dzieki za pomoc próbowałem twojego linku i innych metod wychodzi na to że w wersji 64biti nie odpale tego nawet przez emulator dosowy ;[ dzieki za help moze kiedys jak dorwe jakiś przedpotopowy sprzet to zagram ^^

Ten Monster Bash jest darmowy?

tak darmowy ale dziala tylko na 32 bitach ;[

Spokojnie, poszukałem trochę i znalazłem coś ciekawego. Działa nawet na moim Windows 8.1, 64 bit więc na Windows 7 też powinno się uruchomić.

Wpierw pobierasz to (D-Fend Reloaded - taki emulator), potem to (Monster Bash). Emulator instalujesz i uruchamiasz, wgrywasz do niego z pliku zip. Monster Bash'a, konfigurujesz klawisze i... grasz ; )

dzieki ziom dziala :* niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi i żeby żadne nie było rude !

Dzieńdobry cześć i czołem

Szukam od dłuższego czasu pewnej gry z młodości.

Wiem że na tym forum są ludzie w moim wieku a również starsi odemnie wiec może ktoś mi poda jej tytuł za co piwo stawiam!

Jest to gra w którą grałem ostatnio 15-17 lat temu jescze bodajże na windowsie 95 albo 98 już sam nie pamiętam

Również moja pamięc co do samej gry jest owiana mgłą ale costam zapamiętałem :

Chodziło się chłopaczkiem w czapeczce strzelając z procy do zombie i czarownic gra była platformowa

jak stalismy afk to postać sie denerwowała i strzelała z procu w "ekran" wyglądał jak popękany ^^

Ostatnie co pamiętam to jak się gre uruchamiało to był taki wielki księżyc na tle którego przelatywała na miotle wiedźma smiejąc sie :P

Strasznie mgliste wspomnienie ale pograł bym w te pixeloze 4fun

Jak ktoś kojarzy prosze o tutuł z góry thx!