Darksiders 2 czy Magicka?

Otóż planuje obkupić jedną z powyższych gier, i nie mogę się zdecydować którą wybrać. Lubię hack and slashe, z tego co słyszałem to obydwie gry są dobrymi action rpgami, punktem dla magicki jest to że ma local- coop przez co grałbym z bratem. Zależy mi żeby gry nie przeszło się zbyt szybko, więc rodzi się pytanie co zajmuje więcej godzin wydanie kompletne magicki czy darksiders 2?

@ Magicka wizard wars to nie to samo, fajna gierka, ale po zagraniu w demo magicki jednak wole pierwowzór, jak na razie bardziej nastawiony jestem na ds 2.

@ ta właśnie z tej okazji ten temat biedronka xD

Przecież możesz za darmo pograć w Magicka: Wizard Wars (coś jak MOBA - jak dla mnie bomba, zresztą pooglądaj na YT).

A Darksiders 2 to klasa sama w sobie i warto się niego zaopatrzyć.

Jutro będzie DarkSiders2 na PC za 40zł w biedronkach. Polecam grę z całego serca.

ktoś jeszcze się wypowie bo jutro ten temat będzie już do zamknięcia?

Darksiders 2-Jak grałeś w część 1 i była dla ciebie dobra to pozycja obowiązkowa i zalecana.

Magicka jest to samo co Magicka:Wizard Wars tylko,że to single i co-op,masz 5 zamiast 3 możliwych łączeń elementów itp.

Z tego co słyszałem przejście darksidersa 2 zajmuje około 20godzin, ktoś się orientuje ile by zajęła cała magicka wraz ze wszystkimi dodatkami.

Kupilem orginal Darksiders 2. Gralem w niego na Delegacji. Przeszedłem dość daleko ale... no własnie spodziewałem się ostrego H's , a w większości przeważały łamigłówki, nie są dość trudne, ale nie tworzą akcji;P Sprzedałem i kupiem Dragons Dogme;d

Z tego co słyszałem przejście darksidersa 2 zajmuje około 20godzin, ktoś się orientuje ile by zajęła cała magicka wraz ze wszystkimi dodatkami.

Magicka zwykła kampania to gdzieś 1/2-1/5 tego ile zajmuję przejście darksiders 2.

Pozostałe też są krótkie.

Pytanie, czy opłaca się szukać ds2 w biedronce, skoro na keye.pl klucz do gry na steam kosztuje niecałe 25 zł. Chyba, że czymś się różnią...

Yup, w Biedronce gratis do klucza dostajesz pudełko z płytą xD

Nie wiesz ile frajdy daje fizyczne posiadanie gry :D.

Wiem, kocham mieć fajne pudełko na półce i nierzadko kupuję wersję "płytkową". Jeśli jednak kolega chciałby mieć obie te gry, to w tej samej cenie mógłby mieć i ds2 i magickę, która ma to do siebie, że bardzo lubi być przeceniana do śmiesznych pieniędzy. O ile kupiłam ostatnio magickę + kilka dlc za ok 5 euro, to już widywałam samą podstawkę za ok 2 euro.

Do zamknięcia.

Otóż planuje obkupić jedną z powyższych gier, i nie mogę się zdecydować którą wybrać. Lubię hack and slashe, z tego co słyszałem to obydwie gry są dobrymi action rpgami, punktem dla magicki jest to że ma local- coop przez co grałbym z bratem. Zależy mi żeby gry nie przeszło się zbyt szybko, więc rodzi się pytanie co zajmuje więcej godzin wydanie kompletne magicki czy darksiders 2?

@ Magicka wizard wars to nie to samo, fajna gierka, ale po zagraniu w demo magicki jednak wole pierwowzór, jak na razie bardziej nastawiony jestem na ds 2.

@ ta właśnie z tej okazji ten temat biedronka xD