Problem podczas expienia/kampanii

Witam. Gram warriorem poki co lv 16 tylko ale juz teraz mam ogromny problem z expieniem i robieniem kampanii. Otoz chodzi oto ze moby skladaja mnie na kilka hitow oczywiscie ja je rowniez szybko bije jednak jak wpadna 2 naraz to jest ciezko. Mam caly sprzet na lv 14 naprawiony itd. Czy GW taki ma system czy tez warrior jest takim papierem. Dodam ze nie mam zadnych akcesoriow itp zero enchantu rowniez. Z gory dziekuje za odp.

Racze Ci zrobić akcesoria kupić/wydropić albo z craftu. Masz ekwipunek na odpowiedni level?

Mimo wszystko możesz pójść na początkowe lokacje innych ras.

Z tego co napisałeś, wnioskuję, że masz gear pod power - bez statystyk defensywnych. W takim wypadku musisz zręcznie się poruszać - w odpowiednim momencie dodge'ować, cały czas się ruszać, alby przeciwnik nie mógł celnie zadać uderzenia.

Guild Wars 2 ma inny system walki niż WoW i jego klony (stoisz w miejscu z wciskaniem odpowiedniej rotacji skilli). Tutaj jak nie będziesz się ruszał, to po prostu giniesz. Musisz nauczyć się grać, ale z tym nie będzie problemów.
Warrior jest papierem tylko w nieodpowiednich dłoniach - gracz który ogarnia "warka" może spokojnie tankować w gearze pod berserk.

Btw. dobrze że zaczynasz grać jako woj, a nie ranger.

Coz wlasciwie jest jak napisales Ravir wiekszosc mam pod power. Lv jakos leci nie za szybko troche wolno robie eotm+ kapania . Z gs przelaczylem sie na axe+mace i cwicze dalej. Znacie jakies dobre pomocne gildie?

A przeciwników masz na jakim poziomie ?

Przetestuj zestaw broni axe/mace , lub greatsword'a.

Na wiekszym ode mnie przewaznie rozumiem ze to wiaze sie z tym ze sa trudniejsze ale niektore zadania mnie dobijaja ze ciagle trzeba robic to samo i nie wpadajac w monotonnie czesciej robie kampanie i eotm niz wlasnie odkrywanie map (wedlug mnie wolno leci exp na tym )

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest expienie/explorowanie każdych lokacji z low lvl tzn. Zakładając, że grasz humanem robisz całą mapkę na terenie human od 1-15 lvl, a potem przenosisz się na jakąś inną kraine z tym lvl np. do nornó i tak po kolei. Wszystkie swoje postaci tak expie i nie ma najmniejszych problemów nawet jeśli miałem gear parę lvl niższych :)

czysc mapki tak jak ci tutaj napisali wszystkie sekrety, point itp i zdobedziesz lvl nawet nie wiedzac kiedy...ogolnie ja gram warriorem i nie malem zadnych problemow z mobkami

Czyszczac tak wszystkie mapy to 80lv wbije chyba w rok ;D

raczej w tydzien, ja tak robie jak napisali koledzy wyżej, na human mapach do 10 poziomu, potem 1-2 inne mapki i wracam ponownie do humanow ;p...tydzien i masz 80 poziom

tigerforce jesli szukasz gildii to :Gildia Harfa Traw (HIT) - aktywna Gildia PvE, PvP, WvW zaprasza w swoje szeregi. Chcesz poczuć dreszczyk emocji w jednym z tych trybów..a może wolisz miłą rozmowę na Team Speak ? :) Dołącz do NAS !!!!

Jesli jestes chętny podaj nick wraz z nazwą konta (tp z tymi 4 cydrami po kropce) w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam, Shaygal

W GW2 ilość expa od któregoś lvla do końca jest taka sama tzn. że aby wbić np. 41 lvl potrzebujesz np. 1kk expa i żeby wbić 60 lvl również 1kk expa więc takie czyszczenie mapek jest po pierwsze ciekawe bo gra oferuje wiele zabawnych momentów szczególnie w krainach Asury :) Ale zrobisz jak uważasz :) Ja tym systemem levelując swojego Mesmera (1 char) wbiłem 80 w 4-5 dni ;)

Witam. Gram warriorem poki co lv 16 tylko ale juz teraz mam ogromny problem z expieniem i robieniem kampanii. Otoz chodzi oto ze moby skladaja mnie na kilka hitow oczywiscie ja je rowniez szybko bije jednak jak wpadna 2 naraz to jest ciezko. Mam caly sprzet na lv 14 naprawiony itd. Czy GW taki ma system czy tez warrior jest takim papierem. Dodam ze nie mam zadnych akcesoriow itp zero enchantu rowniez. Z gory dziekuje za odp.