Problem z ArcheAge

Witam wszystkich :)

Mam problem z ArcheAge a mianiowicie, podczas ładowania ArcheAge a dokładniej, podczas intra CryEngine dźwięk zacina się na parę sekund, w tym czasie mam czarny ekran i po paru sekundach gra wyłącza się :( .

W miarę możliwości proszę o szybką pomoc :) Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Mam dokładnie ten sam problem i nie mam pojęcie w czym tkwi problem :(

Mam rozwiązanie tego problemu ;)

dankanWchodzisz w Moje Dokumenty, następnie szukasz folderu ArcheAge. W folderze otwierasz za pomocą notatnika "system.cfg", jeżeli nie ma to go stwórz.Umieść w nim tę zawartość: Cytat-- [sYSTEM CONFIGURATION]-- WARNING! THIS FILE IS GENERATED BY THE SYSTEM! EDITING IS NOT RECOMMENDED!sys_spec_full = 1r_driver = "DX9"r_multithreaded = 1r_windowx = -1r_windowy = -1r_width = 800r_height = 600r_fullscreen = 0r_vsync = 0login_first_movie = 1ucc_ver = 2auto_disconnect_timer = 30

Mi podziałało i teraz biegam sobie kotełkiem :D

Prościej, wystarczy kliknąć kilka(naście) raz klawisz "Esc" podczas filmiku. U mnie podziałało. ;)

Potwierdzam wpis Siekova, ja podczas animacji TRION klikam szybko ESC i gra się ruchamia

szybkie naciskanie esc pomogło, dzięki.

Witam wszystkich :)

Mam problem z ArcheAge a mianiowicie, podczas ładowania ArcheAge a dokładniej, podczas intra CryEngine dźwięk zacina się na parę sekund, w tym czasie mam czarny ekran i po paru sekundach gra wyłącza się :( .

W miarę możliwości proszę o szybką pomoc :) Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.