Bohater chcący zostać władcą świata/Bogiem

Witam,

szukam anime gdzie bohater chce zostać władcą świat lub/i Bogiem. Najlepiej by było gdyby nie miał żadnych zahamowań, nie bał pobrudzić sobie rąk. Jedyne tytuły, które znalazłem to Code geass i death note. Zdaje sobie sprawę, że nie podacie mi tytułów tak dobrych jak w/w jednak liczę, że ktoś coś wymyśli. Jedynym wymogiem jest to by główny bohater dążył do władzy(najlepiej obsesyjnie) i robił wszystko co może by spełniło się jego marzenie.

mój mal: http://myanimelist.net/animelist/Iluzja

Noragami

Souten Kouro

Kingdom

Mirai Nikki, ale ostrzegam, główny bohater przez większość anime jest "ciotowaty", pod koniec zbiera się do kupy, co nie zmienia faktu, że rączki sobie ubrudził.

dzięki wszystkim za odpowiedzi. Dodam od siebie jeszcze szukam raczej poważnych pozycji, raczej nie komediowych.

Może Nurarihion no Mago (ale w sumie to tak luźno)
No i może Code Geass

No game no life

Witam,szukam anime gdzie bohater chce zostać władcą świat lub/i Bogiem. Najlepiej by było gdyby nie miał żadnych zahamowań, nie bał pobrudzić sobie rąk. Jedyne tytuły, które znalazłem to Code geass i death note. Zdaje sobie sprawę, że nie podacie mi tytułów tak dobrych jak w/w jednak liczę, że ktoś coś wymyśli. Jedynym wymogiem jest to by główny bohater dążył do władzy(najlepiej obsesyjnie) i robił wszystko co może by spełniło się jego marzenie.mój mal: http://myanimelist.net/animelist/Iluzja

Więc.. jakie anime polecasz TY z takimi preferencjami ? Co pobudzli cie w tym kierunku ? jakie anime ?

Wybaczcie Duble posta.Mialo byc Edit

Przecież w pierwszym poście masz dwa przykłady idealnie pasujące do moich preferencji, zresztą napisałem, że nie oczekuje czegoś równie dobrego bo na pewno nikt nic takiego nie poleci. Chciałem jedynie anime z motywem dążenia do władzy bez elementów komediowych. Chętnie bym Ci coś takiego polecił ale jak sam widzisz, ciągle szukam. Skoro jednak jest tak mało popularny motyw to muszę znaleźć sobie coś innego, w każdym razie jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.

Chcesz czegoś równie dobrego? Patrz odpowiedź Irhima: Mirai Nikki. Anime klasyk, bardzo dobre. Mało w tym komedii.

Polecam hellsinga. Niby motywu boga nie ma ale postac allucarda mozna do niego jak najbardziej porownac poniewaz jest nie do powstrzymania, potezny i nieugieyy. Do tego wiele scen akcji. Polecam!

Zetsuen no Tempest- może główny bohater nie chce zostać Bogiem ale przewijają się motywy bóstw i magi

Shin Sekai Yori- podobnie jak w ww. tytule tylko jest to poważny tytuł, dlatego trzeba wytrzymać trochę, aż akcjia się rozkręci Genialne Anime

Kuroshitsuji- Mało ma wspólnego z Bogami ale są demony, anioły i takie tam stwory nie widy

Mirai nikki, noragami to o bogach i elementy komedii występują, może jeszcze guilty crown przez moment bohater szaleje na punkcie władzy.

Witam,

szukam anime gdzie bohater chce zostać władcą świat lub/i Bogiem. Najlepiej by było gdyby nie miał żadnych zahamowań, nie bał pobrudzić sobie rąk. Jedyne tytuły, które znalazłem to Code geass i death note. Zdaje sobie sprawę, że nie podacie mi tytułów tak dobrych jak w/w jednak liczę, że ktoś coś wymyśli. Jedynym wymogiem jest to by główny bohater dążył do władzy(najlepiej obsesyjnie) i robił wszystko co może by spełniło się jego marzenie.

mój mal: http://myanimelist.net/animelist/Iluzja