Nieśmiertelna dziewczyna w okularach

Szukam anime, w którym występuje powyżej opisana postać. Oglądałem je bardzo dawno temu i za cholerę nie mogę przypomnieć sobie tytułu, dodam, że nie była to główna postać, dodatkowo, gdy ktoś zdjął jej okulary stawała się 'inna'. Będę wdzięczny.

Czarodziejki z Księżyca?

http://myanimelist.net/anime/3342/Mnemosyne:_Mnemosyne_no_Musume-tachi

Nie i nie ;/ Kurdę, co jeszcze mogę dodać ...

Postać którą opisuje potem okazuje się nie do końca nieśmiertelna i umiera, okazuje się, że moc dawał jej jakiś kryształ, bodajże zielony ;D

Jak zdejmowała okulary stawała się inną osobą, tak, jakby miała dwie osobowości ta w okularach i ta bez.

Nie jestem pewien, ale kreska i postać dziewczyny przypomina te z kyoukai no kanata

11eyes

Strasznie mało wskazówek dałeś ;x

Nie i nie ;/ Kurdę, co jeszcze mogę dodać ... Postać którą opisuje potem okazuje się nie do końca nieśmiertelna i umiera, okazuje się, że moc dawał jej jakiś kryształ, bodajże zielony ;D Jak zdejmowała okulary stawała się inną osobą, tak, jakby miała dwie osobowości ta w okularach i ta bez.Nie jestem pewien, ale kreska i postać dziewczyny przypomina te z kyoukai no kanata

Tak bardzo spoiler...

a już chciałem obejrzeć, jak tylko ktoś kto zna to, przyzna się do tytułu... a konkretny gatunek, albo strona?

Bo było z rok temu jak nie lepiej *.* I tak, prawdopodobnie to 11eyes, ale muszę dokładnie sprawdzić.

a pamiętasz jakiego byly koloru te okulary?

Tak to 11eyes. Jest ona jednym z fragmentów.

Szukam anime, w którym występuje powyżej opisana postać. Oglądałem je bardzo dawno temu i za cholerę nie mogę przypomnieć sobie tytułu, dodam, że nie była to główna postać, dodatkowo, gdy ktoś zdjął jej okulary stawała się 'inna'. Będę wdzięczny.