Drop CS:GO - Jaki limit?

Siemka. Jaki jest dzienny limit dropu skinow i skrzynek, a ile tygodniowo? Wiem ze byl temat ale na poczatku lipca i nie wiem czy sie cos nie zmienilo. Z gory dziekuje za dopwoiedzi i pozdrawiam.

Average Ammount of Drops Per Week: 2-8
Average Drops Per Day: 2-4
Average Ammout of each type of drop: 5-Crates, 3-Skins

6 broni

6 krzynek na tydzien majac operacje breakout czy jakos tak.

Unknown skad wziales to info. I jeszcze jedno pytanko. Co robi reset?

Reset "czyści" Ci limit dropu - następuje w dzień, kiedy po raz pierwszy dostałeś drop.

I info podane na początku jest... średnio prawdziwe.

Ja dziennie robią 20 gier (z czego 3/4 to 1-2 minutowe deathmatche) zawsze mam drop w taki, a nie inny sposób (tj. 2 tygodnie, trzeci leci)

Poniedziałek nic

Wtorek Misja Case

Środa Nic

Czwartek NIc

Piątek Misja Case Case

Sobota Weapon

Niedziela Weapon

I jak dotąd nic poza szereg nie wyszło u mnie :P

Datę resetu capa na drop poznacie tutaj - http://josh3d.com/csgo/

Reset "czyści" Ci limit dropu - następuje w dzień, kiedy po raz pierwszy dostałeś drop.I info podane na początku jest... średnio prawdziwe.Ja dziennie robią 20 gier (z czego 3/4 to 1-2 minutowe deathmatche) zawsze mam drop w taki, a nie inny sposób (tj. 2 tygodnie, trzeci leci)Poniedziałek nicWtorek Misja CaseŚroda NicCzwartek NIcPiątek Misja Case CaseSobota WeaponNiedziela WeaponI jak dotąd nic poza szereg nie wyszło u mnie

zauwaz , ze na deathmechu jest duzo mniejszy loot niz na casual

zauwaz , ze na deathmechu jest duzo mniejszy loot niz na casual

Czy ja wiem, jak wygrywam DM to bardzo często dropią te skrzynki po 1eur...

Reset "czyści" Ci limit dropu - następuje w dzień, kiedy po raz pierwszy dostałeś drop.I info podane na początku jest... średnio prawdziwe.Ja dziennie robią 20 gier (z czego 3/4 to 1-2 minutowe deathmatche) zawsze mam drop w taki, a nie inny sposób (tj. 2 tygodnie, trzeci leci)Poniedziałek nicWtorek Misja CaseŚroda NicCzwartek NIcPiątek Misja Case CaseSobota WeaponNiedziela WeaponI jak dotąd nic poza szereg nie wyszło u mnie

Hhahaha, najpierw się doinformuj zanim palniesz taką głupotę :P Reset dropu jest zawsze w ten sam dzień, a nie w dzień, gdy dostałeś pierwszy drop.

Reset jest zawsze o północy ze środy na czwartek: http://csgodrops.com/.

Co to mojego info nie wciskaj mi kitu, że nieprawdziwe info bo nie jest to tylko moje info tylko dane zebrane na podstawie obserwacji i info od całej masy ludzi. Więcej ciekawostek odnośnie dropu jakby kogoś interesowało: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=170746735

No to ciekawa sprawa, bo na kilka osób które grają i prowadzą zapis dropów, efekty zawsze mamy takie same.

U mnie nigdy, ale to nigdy nie ma drop środę ani w czwartek i dopiero na przełomie piątku/soboty. Albo mnie Valve nie lubi, albo teoria do końca nie bangla.

Link który podałeś, fajna sprawa, o ile chodzi o liczbę / rodzaj dropu.

Ale wystarczy się "doinformować", poczytać odrobinkę (ja wiem, tam w obcych językach piszą) żeby dowiedzieć się że nie ma już "stałego" reset time'u jak w TF2 od czasu poprzedniej operacji, tylko jest on ustalany osobno (ale też wiadomo, masa ludzi która to obserwowała i w podanym temacie pisała o tym może się mylić).

Też chciałbym się o coś spytać,a dokładniej skoro ten loot jest taki duży,to czemu ja dostaje TYLKO w sobotę loot,a dokładniej 1 skin i 1 skrzynkę?Gram dość dużo w csa na dzień i zawsze to tak wygląda.

Cii nie pytaj o takie rzeczy bo cię Unknown wyśmieje :)

Albo graj więcej competetive albo poskacz sobie dziennie 20 gier deathmatch (szukasz gry 1,2 minuty do końca) - podobno działa

Ja przez tydzien gry droplem skrzynke zimowej ofensywy w poniedzialek i skin, i we wtorek Skrzynke Phoenix i nic pozatym. Zadnej misji ani innej skorki ani skrzynki ;/

Misje dropią tylko dla tych, co mają słynny Operation Breakout (na 99.9% pewna informacja)

No to bez misji i tak ni nie dropi. Czytalem duzo o tym dropie, ale juz sie gubie ;/

Najlepiej chyba po prostu grać, drop sam przyjdzie :)

Majątku i tak nikt z tego nie zrobił

Ogolnier to mam plan sprzedawania skrzynek i zbierania na klucz jakis :P. Nie mam jak doladowac konta Steam, a chcailbym sobie otworzyc/

Najlepiej chyba po prostu grać, drop sam przyjdzie Majątku i tak nikt z tego nie zrobił

No widzisz ja dzis zarobilem jedynie 150 euro z awp z misji ale to fart jeden na milion , dorobic tylko idzie sie na poczatku operacji lub kupujac/otwierajac skrzynki

Najlepiej chyba po prostu grać, drop sam przyjdzie Majątku i tak nikt z tego nie zrobił

Ja od razu kupiłem operację za 4,30 a po dwóch dniach dropów z niej skrzynki + misje zarobiłem prawie 6 EUR

Ja też nie kupując nic mam skiny o wartości około 7-8 euro, miałbym więcej ale przepadło na csgolounge ;d