Wycena laptopa Toshiba Satellite L750-1E8

Witam,


Opis laptopa:


Toshiba Satellite L750-1E8 kolor czarno-czerwony

Windows 7 Home Premium 64-bit

Pełny pakiet Windows Office 2010(choć nie jestem pewny, bo instalacja tego pakietu wyświetlała się zawsze jako dysk w Komputerze, a teraz go nie ma(jakby ktoś widział jak sprawdzić czy nadal to jest to poproszę o opisanie))

Procesor Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz

4GB RAM

Karta graficzna Intel HD Graphics 3000

464 GB pojemności dysku(2 partycje po 232 GB)

Niestety tylko 1 działający port USB, 2 pozostałe nie działają

Sprawna stacja dysków

Wejście na kabel internetowy, kabel od monitora i HDMI

Sprawne wejście od słuchawek i mikrofonu

Sprawna klawiatura

Sprawny zasilacz i bateria

Sprawny panel dotykowy

Sprawne wejście do adaptera kart pamięci


Tak więc podsumowując w pełni sprawny za wyjątkiem niedziałających dwóch portów USB.


Laptop zakupiony za 2229 zł 24 maja 2012 roku, w dniu 24 maja 2014 roku skończyła się gwarancja.

Dwukrotnie wymieniany dysk w ramach gwarancji. Od tamtego czasu bez najmniejszej awarii.

Ślady użytkowania: kilka rys na pokrywie, lekko zdarty kolor na krawędziach, małe pęknięcie plastiku i ubytek w okolicach wylotu wentylatora, nie wypływa na nic.


Proszę o wycenę.

Zakładam, że będzie to wahanie między 500, a 1000 zł.

Na pewno więcej niż 500, a na pewno mniej niż ten tysiąc.

Jeżeli pójdziesz do lombardu, to możesz być pewien, że dostaniesz 30% (może 40%) początkowej wartości.

Jeżeli z zewnątrz dobrze wygląda i nie jest połamany tak jak mój Satelit, to zawsze możesz wyciągnąć trochę grosza więcej.

Pozdrawiam i powiedz jak się prawa potoczy, bo aż jestem ciekaw. :)

Widziałem podobnego na allegro, tylko że młodszego o rok. Licytacja od 750, na razie nic. Ale prawdopodobnie umówię się z bratem tak, że mu dam tego laptopa a on mi dołoży 500 zł do komputera.

Witam,


Opis laptopa:


Toshiba Satellite L750-1E8 kolor czarno-czerwony

Windows 7 Home Premium 64-bit

Pełny pakiet Windows Office 2010(choć nie jestem pewny, bo instalacja tego pakietu wyświetlała się zawsze jako dysk w Komputerze, a teraz go nie ma(jakby ktoś widział jak sprawdzić czy nadal to jest to poproszę o opisanie))

Procesor Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz

4GB RAM

Karta graficzna Intel HD Graphics 3000

464 GB pojemności dysku(2 partycje po 232 GB)

Niestety tylko 1 działający port USB, 2 pozostałe nie działają

Sprawna stacja dysków

Wejście na kabel internetowy, kabel od monitora i HDMI

Sprawne wejście od słuchawek i mikrofonu

Sprawna klawiatura

Sprawny zasilacz i bateria

Sprawny panel dotykowy

Sprawne wejście do adaptera kart pamięci


Tak więc podsumowując w pełni sprawny za wyjątkiem niedziałających dwóch portów USB.


Laptop zakupiony za 2229 zł 24 maja 2012 roku, w dniu 24 maja 2014 roku skończyła się gwarancja.

Dwukrotnie wymieniany dysk w ramach gwarancji. Od tamtego czasu bez najmniejszej awarii.

Ślady użytkowania: kilka rys na pokrywie, lekko zdarty kolor na krawędziach, małe pęknięcie plastiku i ubytek w okolicach wylotu wentylatora, nie wypływa na nic.


Proszę o wycenę.