Problemy ze złotem

Czesć, witajcie. Postanowiłem znowu zagrać w Vindictusa i założyłem ku temu nową postać. Ale ubolewam strasznie nad pewnym faktem, dlaczego złoto z zadań mi nie przychodzi? Wykonałem wszystkie questy poboczne i nie poboczne aż do drugiej mapy (Hoarfrost Hollow, zimowej)i mam ledwie 120 golda, zebrane zresztą podczas dungów. Co robię źle? Coś się zmieniło, mam tę kasę skądś odebrać, czy jak?

Od momentu przyjęcia nowej "polityki anty goldsellerowej" nie dostajesz kasy za misje na pierwszych poziomach, dopiero od 20 któregoś levela zaczniesz je dostawać.

A do tego czasu mam się modlić o drop porządnej broni, zgadza się? Nie wiem jakim kretynem trzeba być aby coś takiego dodać. No ale niech będzie, można zamknąć.

Mimo wszystko, dziękuję za info.

Fakt, to jest debilizm, ale do 20 levela jest tak łatwo, że możesz grać z zamkniętymi oczami. W sumie do dopiero od jakiegoś 50 zaczynają się jakieś wyzwania, typu Irukul, raidy 50-69 na Malinie. Wcześniej byle jakie eq +3 starczy bez problemu.

Eh jaki drop porządnej bronii...

Z paczek Merceneries dostajesz bronie tak do 20lv a wbicie lv 50 nawet bez eq to gora 6dni. Gra zaczyna się od 65+ i wtedy martw się o złoto a teraz nawet nie ma sensu.

2-3 Dni na samym statku w Malinie i masz 50. Ja do 60 lv latalem zawsze w laghodessie +4 i dawalem rade. Potem zmieniaelm na BH+Swift.

Bez przesady do 20 to chwila.

W sumie jeśli wróciłeś, powinieneś dostać paczkę za powrót.
41 wbiłem w 2 dni (Lynn) a zabawa zaczyna się od 60. (Praktycznie jedną postać wbiłem grając sam na 62, ze względu na mój słaby net)

@Up
Z tego co wiem, Malina teraz dostępna od poziomu 50+

Okej, dzięki wam. Aktualnie mam trzydziesty level i sobie powoli tłukę misje poboczne. (Odkryłem, że pod magicznym M jest ich cała sterta nie zaznaczonych questów)

A tak btw. Może wie ktoś, dlaczego mimo przejścia danego dunga w odpowiednim czasie (np. pierwszy dung trzeciej lokacji w cztery minuty, gra każe w sześć aby otrzymać dodatkowe AP) nigdy mi tego nie zalicza? Ja już szybciej mapy przejść nie umiem, tylko biegnę i koszę olewając przedmioty leżące na ziemi o niedobitków. Powinno zaliczyć. To wina moja, czy gry?

Możliwe, że przed wejściem na statek nie zaznaczasz w okienku tej "dodatkowej" misji.

Pierwsze słyszę o takiej funkcji. Aż sprawdzę.

Rzeczywiście.

Czesć, witajcie. Postanowiłem znowu zagrać w Vindictusa i założyłem ku temu nową postać. Ale ubolewam strasznie nad pewnym faktem, dlaczego złoto z zadań mi nie przychodzi? Wykonałem wszystkie questy poboczne i nie poboczne aż do drugiej mapy (Hoarfrost Hollow, zimowej)i mam ledwie 120 golda, zebrane zresztą podczas dungów. Co robię źle? Coś się zmieniło, mam tę kasę skądś odebrać, czy jak?