Lineage II: Ertheia

Mam pytanko do tych którzy już ściągnęli L2 i zaktualizowali: Działa wam? Wchodzę do gry, wpisuje swoje dane, wyskakuje okienko "logging in" Czekałem 5,10 min nic z tego. Próbowałem kilka razy. Może za dużo osób jest? sam nie wiem. Próbowaliście już? ^^

Gram ze znajomyn bez przeszkód od środy. Miałem tak, gdy Norton blokował mi grę, bądź usuwał jakiś plik z folderu z grą, sprawdź antywirusa i firewall'a.

Próbowałem różnych rzeczy min. Re-installowałem pliki, wyłączyłem-usunąłem antywirusa dalej to samo :(

Na jakim serwerze grasz? :D

Naia

Ja tez gram od wczoraj na serwerze naia i nie mam zadnych problemow z logowaniem. Jedynie mam malego laga co mnie troche niepokoi. Mam net z upc i nigdy wczesniej nie mialem takich opoznien.

Gdzie go można pobrać?

Nie rozumiem pytania.

http://www.lineage2.com/en/ To jest serwer amerykański, tutaj jest Naia.

Jak sprawa wyglada z ludnoscia ? Jest sie z kim nawalac? Rozumiem ze 99lv to okolo pol roku gry?

Gdzie na Naia? 80% to boty i programy pvp. Chcesz to idź tam graj. Ja nie polecam. Wole już poczekać na merge Lilith PL na Core EU i w pazdzierniku zapewne wejdzie tam Ertheia albo w listopadzie.

Jakoś od 2 miesięcy rzadko kiedy widzę boty. Raz na jakiś czas przeleci stadko, ale naprawdę rzadko.

Ja gram od 2 lat, z kim grać jest, po co tak samo. Jednak ta dyskusja (NCSoft vs Innova) była prowadzona setki razy, więc poczytaj i sam zdecyduj.

might napisz w jakim klanie jestes, czy wogole jestes, to sie wprosze, dzisiaj zaczalem feoha robie

Sporo botów niestety.

Mam pytanko do tych którzy już ściągnęli L2 i zaktualizowali: Działa wam? Wchodzę do gry, wpisuje swoje dane, wyskakuje okienko "logging in" Czekałem 5,10 min nic z tego. Próbowałem kilka razy. Może za dużo osób jest? sam nie wiem. Próbowaliście już? ^^