Gra na androida na długą podróż

Hej, znacie jakąś fajną, darmową grę na androida (nie przez internet, bo wyjeżdżam z kraju a poza polską za internet liczą drogo)

Na około 5-7 godzin.

Wersja androida (jakby miało to znaczenie): 4.1.2

Strasznie podobają mi się gry typu Pixel Dungeon (w którą mam przegrane dobre 30h) i w sumie każdy RPG

Ostatnio zacząłem grać w Mine quest, ale tam można pograć 5 min i trzeba czekać 2h aż napełni się z powrotem energia.

Ew. Jakieś gierki dobre pod emulator GBA na telefon (większość pokemonów przeszedłem, a w gry typu mario/megaman nie idzie grać na ekranie dotykowym)

Ja zwykle, gdy gdzieś jadę na dłuższy czas, gram w Final Fantasy i różne visual novelki. Dungleon Crawl:SS jest też dostępny na androida.

Z GBA polecam fire emblema, final fantasy , yu-gi-oh gx academy.

Subway surfers
Hill Climb Racing 2
Minecraft PE

Ściągnij sobie Drastic (100% działający emulator DS na Androida) i Pokemony B/W, HG/SS.

Ściągnij sobie Drastic (100% działający emulator DS na Androida) i Pokemony B/W, HG/SS.

Tylko że do emu ds'a potrzeba większej matrycy bo na mniejszych to trudno coś wcisnąć xD

Dead Trigger 2, Real racing 3, Asphalt 8: Airborne, może któraś z części GTA?

Zombie Defense nawet wciąga.

Grałem na pc na emulatorze GBA w legacy of goku 3, polecam, lecz nie wiem, czy pójdzie na dotykowym.

Wszystkie części Zenonia, każda jedna na kilkanaście godzin spokojnie wystarczy a dla mniej rpg slasher, który mnie najbardziej wciągnął na komórkach.

Z płatnych fajna jest magicka wizard of the square tablet, a z darmówek jetpack joyride, pixel dungeon, dungeon hunter 4 i poki na emulatorze.

Najlepszy jest Age of Empires I, jeszcze pare lat temu na HTC Universal na windowsie 5.X przeszedłem całego razem z dodatkaami i customowymi mapami, grało się bardzo dobrze:D

Zenonia 3,4,5

sky force 2014....oj na dlugo i nie latwa :)

Moze cos w klimatach logicznych? Hungry cat picross. Bo w stylu pokow jest bulu moster, ale on chyba wymaga polaczenia z netem.

Polecam Organ Trail, rozbudowana, z różnorodnym gameplayem w klimatach zombie postapo :)

Nie ma nic lepszego od Pokemonów. Jak Ci się nie chce w nie grać to wydaje Ci się poświęć 5-8 minut nad fire red do 1 odznaki i wspomnienia powrócą i odświeżone kolorowe redy wciągną Cię do końca podróży polecam grać do zdobycia Mewtwo(bez kodów) i za pomocą przeniesienia na wyspę(kody) HO-OH i Lugie(ultra balami wszystkie 3) i potem na 7 wyspie na 8 piętro :P. Teraz gram w Emerald polecam, ale mniej.

stary dobry baldur's gate

w google play samo P2W albo gry na 5minut

Polecam emulator SNESDroid + Chrono Trigger i Final Fantasy III :) (Lub porty tych gier na Androida).

Bouncy Ball. Wciąga max.

Game Dev Story, wciąga jak dobra gra na PC co najmniej, a mało kiedy zdarza mi się to w przypadku mobilnych produkcji.